Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kuzum bu strip testlere güvenmiyorum ben hamile olmadığım halde sürekli silik çizgi cikarirdi. Ama inşallah vardır başka testle dene strip testi tavsiye etmiyorum.
Canım elimde bu vardı ondan bununla yapmıştım ama yarın ilk işim gidip kaset test almak yarın sabah yapacağım tekrar zaten inşallah vardır canım yaaa

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor koyum kıvamlı sarı akıntı da gelmiş sol kasıgımda da arada ağrı var yarın test günüm ya adet geliyor ya da hayırlsı bakalım

Kuzum sanki var gibi inşallah bebeğin seninledir ❤❤ testin markasını bilmiyorum ama benimki al bi idi bu bile yoktu ya neresiyle oynarsam oynıyim
Ayyy canıııımmm inşallah vardır ya yarın sabah tekrar yapacağım inşallah pozitiftir Markası innovita kuzum minnakkurabiyeler

Belli oldu 4350 çıktı hala inanamıyorum burdan yazdıklarımın ulaştığı isteyen herkese Allah en hayırlı zamanda en güzelini nasip etsin
Maşallah maşallah değerin çok güzell keseyi de gör kalp atışlarını da duy inşallah senin adına çok sevindim. Çoğul gebelik düşüncesi bana da gelmedi değil hadi bakalım sağlıklı olsun da gönlünüzden geçen olsun

Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız rica etsem? Pik mi yaptı yoksa yarına mi yapacak emin olamıyorum

Eklentiler

• IMG_20220808_222235.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 51
Bendede bu ay enfeksiyon oldu, gelecek aylara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…