Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Maşallah hayırlı olsun nasil degerlendirdiniz kullanıldığınız takviye varmiydi acaba
Folik asit bile kullanmadım canım😊 d vitaminim düşüktü bir ara 3—4 ay oluyor onu kullandım sadece😊 ama son bir aydır maden suyu çok içtim bence o bütün ihtiyaçları karşılıyordur senin de içmeni tavsiye ederim ☺️ bir de tatil 👌 en güzel öneri tatil 👌 başka bir yerde birlikte olmak sürekli evde olmaktan çok daha etkili bence ✌️

Kızlar bugün birleşmeden sonraki 9. Gün. 3 gündür kasık ağrılarım vardı bazen tek bazen çift taraflı, gaz vardı. Kabızlık da var bugün. Ağzımın tadı hiç yok ama koku tat hassasiyeti de yok hep acı acı iştahım kesildi canım bi şey istemiyor. Sizce olabilir mi gebelik. İki tane test aldım ama erkendir diye yapmıyorum ne zaman yapayım ??

Kızlar bugün birleşmeden sonraki 9. Gün. 3 gündür kasık ağrılarım vardı bazen tek bazen çift taraflı, gaz vardı. Kabızlık da var bugün. Ağzımın tadı hiç yok ama koku tat hassasiyeti de yok hep acı acı iştahım kesildi canım bi şey istemiyor. Sizce olabilir mi gebelik. İki tane test aldım ama erkendir diye yapmıyorum ne zaman yapayım ??
Bat ne zaman

Günaydın kızlar bugün sabah test yaptım bata 2 gün kaldı negatiffff 🥺
46C31554-9C53-4F09-A083-4FF2C8496E1C.jpeg

Arkadaşlar yumurtlamadan hesaplarsam adetime 1 hafta var. Bu ayın 2 sinde yumurtlama gördüm. Elimde fazladan vardı yumurtlama testi vardı yapmak istedim. Şöyle silik çıktı. Bazı arkadaşlar gebe olduklarında yumurtlama testinde koyulaşma gördüklerini söylemişlerdi. Birkaç gün yapacağım.

Eklentiler

• 16600267379934403871492576672744.jpg
    16600267379934403871492576672744.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 73
Arkadaşlar yumurtlamadan hesaplarsam adetime 1 hafta var. Bu ayın 2 sinde yumurtlama gördüm. Elimde fazladan vardı yumurtlama testi vardı yapmak istedim. Şöyle silik çıktı. Bazı arkadaşlar gebe olduklarında yumurtlama testinde koyulaşma gördüklerini söylemişlerdi. Birkaç gün yapacağım.
Bende buna inanıyorum koyulaşırsa vardır inşallah 🫶🏻

X