Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bugün sabahki böyle çıktı. İşteyim kızlar hastanede ama size yazıyorum heycandan elim ayağım titreyerek.
Kuzum benim de hgc 30 çıkti adetime 8 gün var henüz ama progesteron değerim düşük acaba adet günüm geçmediği için olabilir mi. Bebeğimi kaybetmekten korkuyorum ya. Sen sağlıkcisin belki bir fikrin vardir

kuzum hiç kötü düşünme benim 5 gün varken adetime değerim 12 çıkmıştı seninki gayet yüksek çıkmış daha erken olmasına rağmen önemli olan 48 saat sonra değerin 2 katına katlaması hayırlısını dile her zaman

Açıklandı 1.20 birşey yok yani ama yapmadanda duramıyorum bu son testti zaten artık uzun bi süre yapmayı düşünmüyorum
insan sabredemiyor evde olmayınca yapmıyorsun canım bende evde olunca sanki hepsini yapasım geliyor :) :) Hayırlısı olsun canım hakkında belli mi olur değerin yükselebilir burada olanları görüyoruz birazcık sabredelim :):)

Ah kuzum ilaç gibi bir yazı oldu bu. Benim ara ara kahverengi akıntım hala sürüyor oda biraz korkutuyor sadece

Evet birdaha adetim geçmeden yapmamaya karar verdim böyle çok üzülüyorum.

adetin kaçıncı günü baktırdın canım ve değerin kaç çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…