Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende gördüm hamile olabilirsin ama testi tekrarla bi kere bende de böle çıkmıştı hamile değildim. 2. Testte de çıkarsa kana git bence
Teşekkür ederim baktığın için ❤Az biraz daha belirgin olsa gebeyim diyeceğim ama kuruma mı değil mi emin olamıyorum. Yarın sabah mı tekrarlasam ertesi gün mü acaba?
Bence yarın tekrarla düşünüp dürcana. Çünkü hamileysen bugün çıktıysa yarında silik bile olsa çıkar sabah ilk idrarla deneyebilirsin

Kızlar çatlatma iğnesi olanlara bi sorum olacak. İlacı bitirdikten sonra beraberlik yaşıyor musunuz yoksa doktor iğneyi vurduktan sonraki 36.saatte mi ilk beraberlik oluyor? Öncesinde olsa sorun oluyor mu ?

Benide yazarmsn 17 agustos

Kızlar bende sürekli tekrarlayan bir enfeksiyon var, şimdi yine başladı yanma ve kaşıntı eşiminde pipisinde yara oldu minik 1-2 tane bu durumu yaşayan var mı?? Lütfen yardım edin? Çok korkmaya başladım

Kızlar bende sürekli tekrarlayan bir enfeksiyon var, şimdi yine başladı yanma ve kaşıntı eşiminde pipisinde yara oldu minik 1-2 tane bu durumu yaşayan var mı?? Lütfen yardım edin? Çok korkmaya başladım
Enfeksiyondan çok çektim maalesef antibiyotik kullanmadan geçmiyor ve en çok ilişkiden kaynaklı oluştuğunu düşünüyorum eşler arası geçiş olabiliyor ben geçen ay doktora gittim gebelik şüphem olduğunu söyleyerek muayene oldum ona göre bi ilaç verdiler siz de o şekilde yapabilirsiniz

Ben 3 aydır o ilaçlardan kullandım ama sürekli tekrarlıyor, artık psikolojim bozulmaya başladı, çocukta yapamıyoruz bundan dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…