Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Biz zaten herşeyi okumasak çatlarız 🙄 korkma kuzum bence var 😍 bebeğin seninle benceeeğğ😍😍❤❤ yarın güzel haberlerini bekliyorum ❤❤❤ batımız aynıydı dimi 5 i 😊
Hahah sorma varya ıncık cıncık her şeyi araştırdım bilmemkaç yıl önceki yazıları falan. Evet benimde tahmini 5iydi. 6sında test yapmıştım işte.

Neyse ki burçlar hakkında pek bi fikrim yok sadece yaza denk gelmese doğumum diyorum ama sonra diyorum ki sanki tutuyoda bide doğum yaza denk gelmese diyosun sacmalama diyorum kendi kendime 😂😂
Olmaması en güzeli ya orası dipsiz bir kuyu 🤣🤣 şunun bunu var bunun şunu derken işin içinden çıkılmıyor
Haha ben de aynısını bu hesapları yaparken diyorum kendime sanki benim istediğim zaman olacak gibi deli deli konuşuyorum diye 🤭🤭🤭
Hayırlısı ne zaman ise o zamanda gelsinler inşallah 🙏😌

Hahah sorma varya ıncık cıncık her şeyi araştırdım bilmemkaç yıl önceki yazıları falan. Evet benimde tahmini 5iydi. 6sında test yapmıştım işte.
Ben 5 inde yaptım yoktu bence sen gebesin ay inşallah yarın güzel haberler vereceksin bize inanıyorum tüm kalbimle ❤❤❤❤ okuma bişey okuma kafayı yedircek bu çocuklar bize daha gelmeden😅😅😅

Olmaması en güzeli ya orası dipsiz bir kuyu 🤣🤣 şunun bunu var bunun şunu derken işin içinden çıkılmıyor
Haha ben de aynısını bu hesapları yaparken diyorum kendime sanki benim istediğim zaman olacak gibi deli deli konuşuyorum diye 🤭🤭🤭
Hayırlısı ne zaman ise o zamanda gelsinler inşallah 🙏😌
Evet evet en iyisi bilmemek sanırım 🙂 hayırlısıyla vakti gelince ve sağlıklı gelsinler inşallah canım ama daha faazla da bekletmesinler🥰

Ben 5 inde yaptım yoktu bence sen gebesin ay inşallah yarın güzel haberler vereceksin bize inanıyorum tüm kalbimle ❤❤❤❤ okuma bişey okuma kafayı yedircek bu çocuklar bize daha gelmeden😅😅😅
Ayy bilmiyorum ya. Her zaman herkes için en hayırlı zamanda olsun olmadığı süreçte de Allah bekleyebilmemiz için sabır versin diye dua ediyorum :) yarın belli olacak inşallah hayal kırıklığına uğramam.

Yaa benim arkadaşım dogum kontrol hapı kullanırken üstüne bide hapı içmeyi birgün unuttu diye ertesi gün hapı kullanıp öyle hamile kaldı çekilmeyle hamile kalmayı geç 😅😅 tabiii aşeriyorum bide eşime diyormki ya hamileysem ve çocuk istiyorsa 😅😅 artık yoruldu değilsin kendi canınız istediğini hamile olabilirim diye aldırıp durma diyo😅 uykum geldi hamileyim benceler neler neler😅
Ben turist rehberiyim bi uyku bastırıyor ay hamileyim heralde diyorum 😅 canım gece yemek istiyor ay hamileyim, midem bulanıyor kusuyorum ay hamileyim . Artık bi olsak da rahatlasak

Hoşbulduk canım 😍
Sonu güzel biten actionlar olsun inşallah 🙏😆😆😆

Hoş buldum canım 😍🙏
Yaa evet herkes heyecanla bekliyor batları ne güzel bir sürü güzel haber alırız inşallah
Ne güzel sizin sonucunuz çıkmış ya bizim üç ayı bile geçti hala yok dediğin gibi yoğun döneme denk geldik beş ay olup hala sonuç alamayan var, sonuç gelmeden denemelere başlamak istemiyorduk normalde ama böyle denk geldi bu ay işte tatil falan derken korunma işini biraz boş verdik biraz da açıkçası beklemekten yorulduk artık saldık biraz sanırım amin inşallah temiz gelir sonucumuz da kafamız da rahatlar en azından 🥲🥲
Dokuz senelik de evliyiz ya çok erteledik bebek işini artık beklemek de istemiyoruz hemen olacak mı olmayacak mı o da belli değil çünkü bakalım bu ay sürpriz olacak mı 🙈🙈🙈🙈
Evet bekleme süresi uzun olunca insan sıkıntılanıyor ve ertelendikçe erteleniyor gibi geliyor inşallah sıkıntı yoktur canım 😍 bizde sonuç çıkmadan denemelere başlamamıştık ama bizim ki 2,5 ayda çıktı neredeyse inşallah sizinde son zamanlarınızdır 🌸 maşallah ya inşallah en hayırlı zamanda sürpriz yapar size minik ❤️❤️

Ayy bilmiyorum ya. Her zaman herkes için en hayırlı zamanda olsun olmadığı süreçte de Allah bekleyebilmemiz için sabır versin diye dua ediyorum :) yarın belli olacak inşallah hayal kırıklığına uğramam.
Amin kuzum amin 🤲🏻🤲🏻❤❤ sonucun cıkınca etiketle muhakkak yarın bööyyyüük temizlik yapcam evde kaçırmayım😊 güzel haberlerle inşallah kuzum ❤❤❤😍😍

Kızlaaaar , merhaba ben yeni geldim. Bu ay tam yumurtlama zamanımda gün aşırı üç kez beraber olduk (ben şehir dışına çıkıyorum sürekli iş için o yüzden devam edemedim )
1-3-5 Ağustos. Yumurtlamamı belirtilerinden anlıyorum ovulasyon testi kullanmadım tam Pepapp ile denk geliyor. Kanlarımda ultrasonlarımda sağlıklı çıkmıştı her şey deneyelim dedim bu ay ama sanki oldı gibi geliyor his yani. Ağzımın hiç tadı yok bugün başladı bu. Gaz problemi yaşıyorum iştahım yok ama başımı koysam uyuyorum. İnşallah psikolojik değildir. Teyzelerim ilk geceden hamile kaldı ama annemin yumurtası çok az yaşadığı için beni 3 yılda doktor takibinde yapmışlar. İnşallah annem gibi olmaz ❤️ Test için çok sabırsızım. Bu ay ben de bebeğimi hissetmek istiyorum olur mu sizce 3 birleşmeyle yeterli mi ?
Hoşgeldin canım tek ilişkiyle olan bilevar hatta videosu vardı kadın ovülasyon testi falan satıyordu kendisi tek ilişkiyle hamile kalmış
İnşallah bebişin seninledir 💕

X