Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Biz zaten herşeyi okumasak çatlarız korkma kuzum bence var bebeğin seninle benceeeğğ❤❤ yarın güzel haberlerini bekliyorum ❤❤❤ batımız aynıydı dimi 5 i
Hahah sorma varya ıncık cıncık her şeyi araştırdım bilmemkaç yıl önceki yazıları falan. Evet benimde tahmini 5iydi. 6sında test yapmıştım işte.

Neyse ki burçlar hakkında pek bi fikrim yok sadece yaza denk gelmese doğumum diyorum ama sonra diyorum ki sanki tutuyoda bide doğum yaza denk gelmese diyosun sacmalama diyorum kendi kendime
Olmaması en güzeli ya orası dipsiz bir kuyu şunun bunu var bunun şunu derken işin içinden çıkılmıyor
Haha ben de aynısını bu hesapları yaparken diyorum kendime sanki benim istediğim zaman olacak gibi deli deli konuşuyorum diye
Hayırlısı ne zaman ise o zamanda gelsinler inşallah

Hahah sorma varya ıncık cıncık her şeyi araştırdım bilmemkaç yıl önceki yazıları falan. Evet benimde tahmini 5iydi. 6sında test yapmıştım işte.
Ben 5 inde yaptım yoktu bence sen gebesin ay inşallah yarın güzel haberler vereceksin bize inanıyorum tüm kalbimle ❤❤❤❤ okuma bişey okuma kafayı yedircek bu çocuklar bize daha gelmeden

Evet evet en iyisi bilmemek sanırım hayırlısıyla vakti gelince ve sağlıklı gelsinler inşallah canım ama daha faazla da bekletmesinler

Ben 5 inde yaptım yoktu bence sen gebesin ay inşallah yarın güzel haberler vereceksin bize inanıyorum tüm kalbimle ❤❤❤❤ okuma bişey okuma kafayı yedircek bu çocuklar bize daha gelmeden
Ayy bilmiyorum ya. Her zaman herkes için en hayırlı zamanda olsun olmadığı süreçte de Allah bekleyebilmemiz için sabır versin diye dua ediyorum :) yarın belli olacak inşallah hayal kırıklığına uğramam.

Ben turist rehberiyim bi uyku bastırıyor ay hamileyim heralde diyorum canım gece yemek istiyor ay hamileyim, midem bulanıyor kusuyorum ay hamileyim . Artık bi olsak da rahatlasak

Evet bekleme süresi uzun olunca insan sıkıntılanıyor ve ertelendikçe erteleniyor gibi geliyor inşallah sıkıntı yoktur canım bizde sonuç çıkmadan denemelere başlamamıştık ama bizim ki 2,5 ayda çıktı neredeyse inşallah sizinde son zamanlarınızdır maşallah ya inşallah en hayırlı zamanda sürpriz yapar size minik

Amin kuzum amin ❤❤ sonucun cıkınca etiketle muhakkak yarın bööyyyüük temizlik yapcam evde kaçırmayım güzel haberlerle inşallah kuzum ❤❤❤

Hoşgeldin canım tek ilişkiyle olan bilevar hatta videosu vardı kadın ovülasyon testi falan satıyordu kendisi tek ilişkiyle hamile kalmış
İnşallah bebişin seninledir

Sen sen sor ne ben söyliyim kadar kuzum 2 senedir işte ama olmuyooğğ siz ne kadardır deniyorsunuz ?
Bu ayda olmazsa 11 ay olcak nerdeyse 1 yıl bizim bebeler bizi bekletiyor desene
bi doğsun mıncıklamaktan helak etcem haberi yok bu kadar bekletilmez yada anasını aklından edecek o olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…