Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım lekelenme olayı kişiden kişiye değişiyor kiminde adet öncesi oluyor cidden ama kimisinde de yerleşme kanaması oluyor aslında o leke. Adet olması gereken gün leke gelip adet oldum sanıp o gün aslında yerleşme kanaması yaşayanları okudum burada ben çok.
Adet ve hamilelik belirtileri neredeyse aynı o yüzden emin olmak çok zor ama adet günün gelmeden de umudu kesme asla erken gebelik testlerine de güvenme çünkü geç döllenme falan olabiliyor adeti geçtiği halde testlerde çıkmayan sonradan pozitif gören de çok var 😇
En güzelini yapmışsın söylememekle biz de hala kimseye artık istiyoruz falan demedik hatta hamile kalırsam ilk üç ayı devirmeden de kimseye söylemek istemiyorum ters bir şey olursa bebek istediğimiz öğrenilmesin diye çevre baskısı cidden strese sokuyor insanı gereksiz yere keşke insanlar daha anlayışlı olsa 🙏
Yaaa amin canım inşallah öyledir hayırlı ve güzel olan vakit gelmiştir inşallah 😍💙🙏 olursa da olmazsa da boynumuz kıldan ince ne yapalım yeter ki hakkımızda hayırlısı olsun.
yaa gerçekten çok farklı belirtiler olmadığı için anlayamıyoruzda vücudumuzu dinliyoruz işte herşeyi gebeliğe yoruyoruz bi yerden sonra 😊 cidden öyle hayırlısı olsun gelecekse sağlıkla hayırlı zamanda gelsin bebişlerimiz 🙏☺️

Ben sağlık ocağına sormuştum ücretsiz değil dedi bize ya bunu öğrendiğim iyi oldu. Özelde ücretler nasıl acaba ?
Annem ultrasonla çatlama takip ettirmiş sanırım öyle bi durum doktor hemen gidin yapın demiş o gün denk getirmişler olmuş
Sağlık ocağında ücretsiz canım ama işte ömür sürüyor sonucun çıkması 😆😆
Ben özel laboratuvarlardan fiyat almıştım 1700-2000 arasında değişiyor bazı özel hastaneler de yapıyormuş onlarda da fiyat aralıkları böyle. Sonuçları da genelde 1-3 hafta arasında veriyorlarmış kesin.
Ben de ovulasyon testiyle takip ediyorum canım çatlama olayını ama o kadar kısa sürede olgunlaşıp çatlıyor ki denk gelmiyor gibime geliyor 🥴 bakalım bu ay test falan yapmadan spontane bir şekilde son anda korunmadık hesap kitap yapmadık ya olur belki 😆😆😆

Ayy galiba öyle olcak🤣🤣🤣 ya olmadım yaa olcaksam olsam artık zaman geçtikçe daha çok umutlanıyorum🙄

Sen bensin aşko kesinlikle bir yerlerde kankiydik önceden🤣🤣🤣
Gerçekten hani olcaksak olalım bat tarihini bigün bile geçse umut büyüyorda büyüyor çıldırtıyor insanı☺🙄
Kesinlikle kankiydik yoksa ucundan aynı şekilde sıyırmış iki insan denk gelemez 😅😅

Sağlık ocağında ücretsiz canım ama işte ömür sürüyor sonucun çıkması 😆😆
Ben özel laboratuvarlardan fiyat almıştım 1700-2000 arasında değişiyor bazı özel hastaneler de yapıyormuş onlarda da fiyat aralıkları böyle. Sonuçları da genelde 1-3 hafta arasında veriyorlarmış kesin.
Ben de ovulasyon testiyle takip ediyorum canım çatlama olayını ama o kadar kısa sürede olgunlaşıp çatlıyor ki denk gelmiyor gibime geliyor 🥴 bakalım bu ay test falan yapmadan spontane bir şekilde son anda korunmadık hesap kitap yapmadık ya olur belki 😆😆😆
İşte annem sürekli gitmiş sürekli doktor bakmış ve şimdi bugün hemen demiş o ay olmuş

Size de denediğiniz her ay hamileymişsiniz gibi mi geliyor kızlar 👧 ben ilk kez denedim ama bebeğim varmış gibi geliyor ya erkenden
Tabikide öyle hissediyoruz en azından ben öyle hissediyorum on aydır her ay hamile gibiyim ama değilim😅 hatta ufaktan sıyırmaya başladım ben adet olsam bile beynimi ikna edemiyorum ya üstüne görüyorsam falan demeye başladım iyice sıyırmadan rabbim hepimize bi evlat nasip etseydi 😅

Tabikide öyle hissediyoruz en azından ben öyle hissediyorum on aydır her ay hamile gibiyim ama değilim😅 hatta ufaktan sıyırmaya başladım ben adet olsam bile beynimi ikna edemiyorum ya üstüne görüyorsam falan demeye başladım iyice sıyırmadan rabbim hepimize bi evlat nasip etseydi 😅
Korunurken bile hamile gibi hissediyorum 😅 geri çekilmeyle korunmak.. öyle hamile kalan arkadaşlarım var çünkü. Ay aşermeler bebeğim içimde üstüne görüyorum diye düşünmeler hep oluyor bende. Kesin analık duygusu çok bizde kesin

Korunurken bile hamile gibi hissediyorum 😅 geri çekilmeyle korunmak.. öyle hamile kalan arkadaşlarım var çünkü. Ay aşermeler bebeğim içimde üstüne görüyorum diye düşünmeler hep oluyor bende. Kesin analık duygusu çok bizde kesin
Yaa benim arkadaşım dogum kontrol hapı kullanırken üstüne bide hapı içmeyi birgün unuttu diye ertesi gün hapı kullanıp öyle hamile kaldı çekilmeyle hamile kalmayı geç 😅😅 tabiii aşeriyorum bide eşime diyormki ya hamileysem ve çocuk istiyorsa 😅😅 artık yoruldu değilsin kendi canınız istediğini hamile olabilirim diye aldırıp durma diyo😅 uykum geldi hamileyim benceler neler neler😅

Kızlar bat 12si. Test yaptım bugün 3 4 saat idrarimı tutup. Çok çok çok silik çizgi görüyorum eşime gösterdim o da gördü. Kurumaya da benzemiyor ama emin olamadım. Fotodan da pek belli olmuyor ama bakar mısınız? Bu işin uzmanları var aranızda belki gören olur :110:
20220807_204050.jpg
20220807_204708.jpg

X