Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Evet çizgi var gibi. Erken gebelik testi mi yoksa kaset test miydi acaba. Yarın ben de yapacağım da

Kuzum ben cuma günü yaptım tertemiz negatifti sen bu gün test yaptın mı ne durumdasın ❤
Şuan çatlamak üzereyim ben. Evde test yoktu işte tekrar yapamadım. Eğer Negatifse üzülmesin diye eşimede söyleyemediğim için testte alamıyorum. Yarın duruma göre bakıcam kan vercem. Ama içimden sanki hamile değilim gibi test yanlışmış gibi geliyor o yüzden kan veresim bile yok. Çok değişik duygular içindeyim. Bi varmış gibi hissediyorum bi yokmuş gibi bide sitede one step test yapıp yani benim yaptığım testle pozitif olup kanda negatif çıkan kişiler okudum o da moralimi bozdu o yüzden korkuyom ya

O zaman bat gününüze kadar takip edin çizginin koyulaşmasını. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ben de yarın ilk işim test almak olsun sizin güzel testlerinizi görünce gaza geldim
Aslında en iyisi batı beklemek ama duramıyoruz güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Inşallah herkes istediği sonuçları alır.

Biz zaten herşeyi okumasak çatlarız korkma kuzum bence var bebeğin seninle benceeeğğ❤❤ yarın güzel haberlerini bekliyorum ❤❤❤ batımız aynıydı dimi 5 i

Amin canım inşallah
İşte annem sürekli gitmiş sürekli doktor bakmış ve şimdi bugün hemen demiş o ay olmuş
Altı ay veriyorum ben de kendime canım olmazsa doktora gideceğim ben de takip için ya da başka sorun var mı diye umarım gerek kalmaz
Ben de gördüm ya umarım koyulaşır

Size de denediğiniz her ay hamileymişsiniz gibi mi geliyor kızlar ben ilk kez denedim ama bebeğim varmış gibi geliyor ya erkenden
Hahaha bu ben canımadet olduğum ilk gün direk bu ay hamile kalırsam doğumum ne zamana denk geliyor diye hesaplıyorum ilk başta sonra gün sayıyorum 21. gün sonrası başlıyorum bu ay hamile kalırsam şuan 3 haftalık hamile olmuş oluyorum deyip duruyorum ta ki adet olana kadar sonra sil baştan yine aynı şeyler

Bunu ben de yapıyorum ya korunurken bile bu ay hamile kalsam ne zaman doğar diye hesaplıyorum hangi burç olacak falan diye bakıyorum sonra yok bu burcu beğenmedim şu olsun falan diyorum ahahah sanki benim elimdeymiş gibi

Bunu ben de yapıyorum ya korunurken bile bu ay hamile kalsam ne zaman doğar diye hesaplıyorum hangi burç olacak falan diye bakıyorum sonra yok bu burcu beğenmedim şu olsun falan diyorum ahahah sanki benim elimdeymiş gibi
Neyse ki burçlar hakkında pek bi fikrim yok sadece yaza denk gelmese doğumum diyorum ama sonra diyorum ki sanki tutuyoda bide doğum yaza denk gelmese diyosun sacmalama diyorum kendi kendime

Senin yazdıklarını okudukça kahkahaya boğuluyorum bu kadar “ben” olamazsın ya yarın bir test al sabahtan Allah için benide etiketle birimizin akıl sağlığını koruyalım bari bu ay
İnşallah koruyabiliriz inşallah etiketlerim kuzum yarın olsun bakalım belkide olurum belli olmaz sağım solum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…