Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İlk zamanlar bunalttılar tabii ki 😆 ama ben kendi tarafımla eşim de kendi ailesiyle konuştu bakın biz çocuk düşünmüyoruz istemiyoruz boşuna darlamayın bu konuda kimseden bir şey duymak istemiyoruz zamanı gelince bir gün anne baba olmak istersek zaten duyarsınız biz bir şey demeden bize bununla ilgili bir şey asla sormayın bakacak olan biziz sadece bizi ilgilendirir dedi sonrasında da cidden kimseden bir şey duymadık belirli bir zaman geçince de sanırım artık umudu kestiler 😆😆😆
İnşallah canım hepimiz beklemeden kavuşalım daha fazla biz bir ara 2018 yılında kısa süre denedik ister gibi olduk bir ara korunmayı bıraktık ama o ara tutmadı maalesef ovulasyon testi ile falan da takip etmeme rağmen umarım bu sefer de öyle olmaz ama tıpkı o zamanki gibi hala yumurtam çok erken çatlıyor benim o yüzden pek umutlu olamıyorum bakalım 🥲🥲🥲
Ahh ne güzel anlayışla karşılamışlar benim ailem bir kere bile sormadı ama eşimin ailesi ısrarla herşeyi dememize rağmen her gördüğünde hadi çocuk yap diye dürtüyor denediğimizide kimseye söylemiyoruz ben söylemek istemiyorum onlr sürekli söyledikçe iyice stres yapmaya başladım herhalde o yüzden olmuyor 🤷🏻‍♀️ Burayada biraz kafa dağıtırım diye geldim ama bendeki bu beyinle kafa falan dağılmıyor 😂😂
Umudunu kaybetme ya hiç belli olmaz belki hepimizden önce güzel haberi verirsin😊 belki doğru zaman 2018 değildi ,doğru zaman şimdidir 😇

Kızzlaaar birşeyler sorcam benim beynim asla adet olacagımı kabul etmeyip hamile olduğumu söylüyor sürekli😅 biri bana saçmalama diyebilir mi😅 ben battan 6 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı göğüslerim 2 gün önceye kadar inanılmaz acıyordu şimdi hafifledi işte bi 5-6 gün önce inanlmaz kasık ağrılarım batmalarım vardı dün sabah kahverengi bi lekelenme geldi adet olcam sandım olmadım şimdide kasıkta sol tarafta hafif batmalar oluyor akıntmda var beyaz, az uzun oldu ama yazdıklarım 😅 biri bana bunlar hamilelik belirtisi değil kendine belirti arayıp durma adet belirtisi diyebilirmi🤣🤣 bat tarihimde ayın 10u
Az kalmış ya biraz daha sabır 😂 ayrıca bu belirtiler hamileliktede var inşallah hamileliktir 🥰

Ahh ne güzel anlayışla karşılamışlar benim ailem bir kere bile sormadı ama eşimin ailesi ısrarla herşeyi dememize rağmen her gördüğünde hadi çocuk yap diye dürtüyor denediğimizide kimseye söylemiyoruz ben söylemek istemiyorum onlr sürekli söyledikçe iyice stres yapmaya başladım herhalde o yüzden olmuyor 🤷🏻‍♀️ Burayada biraz kafa dağıtırım diye geldim ama bendeki bu beyinle kafa falan dağılmıyor 😂😂
Umudunu kaybetme ya hiç belli olmaz belki hepimizden önce güzel haberi verirsin😊 belki doğru zaman 2018 değildi ,doğru zaman şimdidir 😇
Haha benim eşimin ailesi de öyle direk söylemeseler bile ima ediyorlar ben de aynen sizin gibi kimseye söylemiyorum denediğimizi kız kardeşlerim hariç 😂

İlk zamanlar bunalttılar tabii ki 😆 ama ben kendi tarafımla eşim de kendi ailesiyle konuştu bakın biz çocuk düşünmüyoruz istemiyoruz boşuna darlamayın bu konuda kimseden bir şey duymak istemiyoruz zamanı gelince bir gün anne baba olmak istersek zaten duyarsınız biz bir şey demeden bize bununla ilgili bir şey asla sormayın bakacak olan biziz sadece bizi ilgilendirir dedi sonrasında da cidden kimseden bir şey duymadık belirli bir zaman geçince de sanırım artık umudu kestiler 😆😆😆
İnşallah canım hepimiz beklemeden kavuşalım daha fazla biz bir ara 2018 yılında kısa süre denedik ister gibi olduk bir ara korunmayı bıraktık ama o ara tutmadı maalesef ovulasyon testi ile falan da takip etmeme rağmen umarım bu sefer de öyle olmaz ama tıpkı o zamanki gibi hala yumurtam çok erken çatlıyor benim o yüzden pek umutlu olamıyorum bakalım 🥲🥲🥲

Olacaksa tek birleşme ile bile oluyor canım benim vajinismus olan arkadaşım bir kere üstelik tam birleşme bile yaşayamadan hamile kaldı kimi insan çok kolay hamile kalıyor
Ovulasyon testlerine göre benim de yumurtam çok yaşamıyor hemen çatlıyor umarım sorun olmaz bende de🥲🥲🥲
Annem ultrasonla çatlama takip ettirmiş sanırım öyle bi durum doktor hemen gidin yapın demiş o gün denk getirmişler olmuş

Ne biliyim kahverengi lekelenme adetten bikaç gün önce gelir normaldir adet belirtisidir falan yazmış deme öyle valla 10 ay sonra bat tarihine kdar uyuyamam ben şimdi😅😅 üstelik elimdeki testlerde tükendi 😅
Canım lekelenme olayı kişiden kişiye değişiyor kiminde adet öncesi oluyor cidden ama kimisinde de yerleşme kanaması oluyor aslında o leke. Adet olması gereken gün leke gelip adet oldum sanıp o gün aslında yerleşme kanaması yaşayanları okudum burada ben çok.
Adet ve hamilelik belirtileri neredeyse aynı o yüzden emin olmak çok zor ama adet günün gelmeden de umudu kesme asla erken gebelik testlerine de güvenme çünkü geç döllenme falan olabiliyor adeti geçtiği halde testlerde çıkmayan sonradan pozitif gören de çok var 😇
En güzelini yapmışsın söylememekle biz de hala kimseye artık istiyoruz falan demedik hatta hamile kalırsam ilk üç ayı devirmeden de kimseye söylemek istemiyorum ters bir şey olursa bebek istediğimiz öğrenilmesin diye çevre baskısı cidden strese sokuyor insanı gereksiz yere keşke insanlar daha anlayışlı olsa 🙏
Yaaa amin canım inşallah öyledir hayırlı ve güzel olan vakit gelmiştir inşallah 😍💙🙏 olursa da olmazsa da boynumuz kıldan ince ne yapalım yeter ki hakkımızda hayırlısı olsun.

Valla ne desek boş burda eminim hepimiz öyleyiz benim daha bata 9 gün var zaman geçmiyor 😂
Kafayı yemezsek iyi 🤣 hastanede çalışıyordum 2 ay önceye kadar güzeldi kan aldırıp duruyordum bölüm hemşiresine şimdi evde test yapıyorum onlarıda tükettik zamanı ileri alsak çok değil bi bat tarihine gider gelirdim 😂😂

Kafayı yemezsek iyi 🤣 hastanede çalışıyordum 2 ay önceye kadar güzeldi kan aldırıp duruyordum bölüm hemşiresine şimdi evde test yapıyorum onlarıda tükettik zamanı ileri alsak çok değil bi bat tarihine gider gelirdim 😂😂
Hahaha ben dayanamaz yaparım ya 2 gün kala falan evde iki test var bekletiyorum geçen ay adet geçince yapıcaktım geçmedi sağolsun bir gün erken geldi yapamadım 😂😂

X