Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Şahsen ben oldum sende yap
İyi yaptın canım hoşgeldin Çok deli ekşınlar oluyor burda

Hoşbulduk canım
Sonu güzel biten actionlar olsun inşallah

Hoş buldum canım
Yaa evet herkes heyecanla bekliyor batları ne güzel bir sürü güzel haber alırız inşallah
Ne güzel sizin sonucunuz çıkmış ya bizim üç ayı bile geçti hala yok dediğin gibi yoğun döneme denk geldik beş ay olup hala sonuç alamayan var, sonuç gelmeden denemelere başlamak istemiyorduk normalde ama böyle denk geldi bu ay işte tatil falan derken korunma işini biraz boş verdik biraz da açıkçası beklemekten yorulduk artık saldık biraz sanırım amin inşallah temiz gelir sonucumuz da kafamız da rahatlar en azından
Dokuz senelik de evliyiz ya çok erteledik bebek işini artık beklemek de istemiyoruz hemen olacak mı olmayacak mı o da belli değil çünkü bakalım bu ay sürpriz olacak mı

Beni de alır mısınıııız bat 23 Ağustos

Kızzlaaar birşeyler sorcam benim beynim asla adet olacagımı kabul etmeyip hamile olduğumu söylüyor sürekli biri bana saçmalama diyebilir mi ben battan 6 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı göğüslerim 2 gün önceye kadar inanılmaz acıyordu şimdi hafifledi işte bi 5-6 gün önce inanlmaz kasık ağrılarım batmalarım vardı dün sabah kahverengi bi lekelenme geldi adet olcam sandım olmadım şimdide kasıkta sol tarafta hafif batmalar oluyor akıntmda var beyaz, az uzun oldu ama yazdıklarım biri bana bunlar hamilelik belirtisi değil kendine belirti arayıp durma adet belirtisi diyebilirmi bat tarihimde ayın 10u

Beni de alır mısınz acaba Bat 23 Ağustos
Hoş geldin canım sen de bat tarihlerimiz yakın
Hamile olma ihtimalin var canım erken gebelik testleri bazen doğru sonuç vermeyebiliyor bat tarihine daha varmış kırmızılar gelmediği sürece umut var

Hoşgeldin aramıza bende yeni gelenlerdenim aslında 9 yıl iyi beklemişsiniz ya maşallah ben 3 yıllık evliyim çocuk çocuk diye başımın etini yedi millet seni bunaltmadılar mı hemen olur sandık bizde 10 aydır deniyoruz bende sayfaları gezerken kızları buldum birşeyler öğrenir paylaşırız diye geldim Sen bizim kadar beklemeden kavuşursun umarım bebeğine

Kızlaaaar , merhaba ben yeni geldim. Bu ay tam yumurtlama zamanımda gün aşırı üç kez beraber olduk (ben şehir dışına çıkıyorum sürekli iş için o yüzden devam edemedim )
1-3-5 Ağustos. Yumurtlamamı belirtilerinden anlıyorum ovulasyon testi kullanmadım tam Pepapp ile denk geliyor. Kanlarımda ultrasonlarımda sağlıklı çıkmıştı her şey deneyelim dedim bu ay ama sanki oldı gibi geliyor his yani. Ağzımın hiç tadı yok bugün başladı bu. Gaz problemi yaşıyorum iştahım yok ama başımı koysam uyuyorum. İnşallah psikolojik değildir. Teyzelerim ilk geceden hamile kaldı ama annemin yumurtası çok az yaşadığı için beni 3 yılda doktor takibinde yapmışlar. İnşallah annem gibi olmaz Test için çok sabırsızım. Bu ay ben de bebeğimi hissetmek istiyorum olur mu sizce 3 birleşmeyle yeterli mi ?

Hamile olma ihtimalin var canım erken gebelik testleri bazen doğru sonuç vermeyebiliyor bat tarihine daha varmış kırmızılar gelmediği sürece umut var
Ne biliyim kahverengi lekelenme adetten bikaç gün önce gelir normaldir adet belirtisidir falan yazmış deme öyle valla 10 ay sonra bat tarihine kdar uyuyamam ben şimdi üstelik elimdeki testlerde tükendi

Yapıyorlar ama sonuç için o kadar bekletiyorlar ki biz biraz daha çıkmazsa özele gidip parayla yaptıracağız artık yani tabii o arada gebelik oluşmazsa, aylar oldu hala sonuç yok
Ben sağlık ocağına sormuştum ücretsiz değil dedi bize ya bunu öğrendiğim iyi oldu. Özelde ücretler nasıl acaba ?

Hoşgeldinnn umarım güzel haberlerin olur ve inşallah hissettiğin gibi bu ay olmuştur

İlk zamanlar bunalttılar tabii ki ama ben kendi tarafımla eşim de kendi ailesiyle konuştu bakın biz çocuk düşünmüyoruz istemiyoruz boşuna darlamayın bu konuda kimseden bir şey duymak istemiyoruz zamanı gelince bir gün anne baba olmak istersek zaten duyarsınız biz bir şey demeden bize bununla ilgili bir şey asla sormayın bakacak olan biziz sadece bizi ilgilendirir dedi sonrasında da cidden kimseden bir şey duymadık belirli bir zaman geçince de sanırım artık umudu kestiler
İnşallah canım hepimiz beklemeden kavuşalım daha fazla biz bir ara 2018 yılında kısa süre denedik ister gibi olduk bir ara korunmayı bıraktık ama o ara tutmadı maalesef ovulasyon testi ile falan da takip etmeme rağmen umarım bu sefer de öyle olmaz ama tıpkı o zamanki gibi hala yumurtam çok erken çatlıyor benim o yüzden pek umutlu olamıyorum bakalım

Olacaksa tek birleşme ile bile oluyor canım benim vajinismus olan arkadaşım bir kere üstelik tam birleşme bile yaşayamadan hamile kaldı kimi insan çok kolay hamile kalıyor
Ovulasyon testlerine göre benim de yumurtam çok yaşamıyor hemen çatlıyor umarım sorun olmaz bende de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…