Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynıyım bebişim sabah test yaptım dune bakış biraz daha koyu çıktı şu şekilde. Sabah da az biraz kahverengi akıntım geldi
Merhaba inşallah bebiş belirtisidir 🙏 benimde adete 5 gün var bugün Sabah pembemsi bir akıntı geldi peceteya ama çok az geldi. Sizinki de mi öyle? Adete kaç gününüz var? Heyecan yaptım 🤩🤩

Tatlimlar test yaptım bir daha da yapamam çünkü bitti 😬 ve tabiki negatif sabah regl sancilarla uyandım yapayım dedim tek çizgi🤷🏼‍♀️ çıkan silik çizgiler doğru değilmiş demekki ya da yine kimyasal geçiriyorum 🥴 hayırlısı böyleymiş demekki olsaydı koyulasirdi günden güne ama siliklesiyor 🥺💔@Demgey3 S sultansultan90 G Gzmyts53 Mucizemmm16 Mucizemmm16 @venevv ve diğer kızlar ❤️
Bence erken yapmışsın kuzum salıya kadar adet olmazsan tekrar yap bence belli olmaz 🤲🏻

Merhaba ben çatlatma iğnesi yaptığım için test yapmayacağım. Duphaston kullanıyorum çarşamba bitecek zaten perşembe belli olur herşey 😁😁😁 ama hiç olmadığı kadar göğüs hassasiyeti yaşıyorum yürürken bile hissediyorum, çok sıcaklar değişik bir şekilde, bi de kasık batmaları var. Ama işte ilaçlardan mı gerçek mi bilemiyorum🙄🙄🙄 siz de nasıl durumlar? Umarım bu ay hepimiz kavuşuruz bebişimize
Tam gününe denk geliyormuş perşembe büyük gün o zaman 😍 inşallah gebeliktendir bu belirtiler 🌸 bende bitmeyen kasık ağrısı var ve sıcak basması dün test yaptım ama negatif çıktı salı yada çarşamba yapmayı düşünüyorum tekrardan. Ay inşallah canım hepimiz pozitifleri görürüz 🤲🏻🤲🏻

Kızlar hahahahah😁😂😂 gülmekten karnım ağrıdı ya. Bu akşam ovü test yaparken eşim geldi ben de yapcam banane diye😂😂😂 dedim hadi yap. Birlikte yaptık atıyorum fotosunu. Üstteki benim alttaki eşimin. Eşimin benden daha koyuydu ilk hatta. Ben galiba 2. Kex yumurtlama yaşayacağım yarın test öyle diyor sanki.

Ama eşimin de yumurtluyor olması jfjfjfjfjsjjsjs 😂😂😂😂
Eki Görüntüle 3108916
Sahiden yumurtluyo adam🤣🤣🤣 ooff bu çok iyi geldi 🤣🤣🤣 betalarına da bakalım bundan sonra🤣🤣🤣🤣

X