Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

13.gün idrardaki dogurganlık ile paralel olan lh hormonun pik yapmış sanırım. acaba bugün nasıl olacak. kesinlikle değerlendir :) ben test yapmakla geç kaldm 14.gün yapmaya basladm ve silikleşmişti artık acaba pik yaptı mı hiç :/
Bakalım inşallah bu ay hayırlı mutlu haberler verebilirim 💐🙏🏻
Hiç belli olmaz canım bazen geç yumurtlama olabiliyor bence yapmaya devam et sen 🙏🏻

Merhaba kızlaaar bende an itibari ile ağustostan ümid etmeye başladım ama bat tarihim belli değil iğneye göre değişkenlik gösteriyoo :KK70: :KK70:

Selam kızlar ,
Tüm tahlil test sonuçlarım herşey normal , Eşiminde sperm testi sonucu normal çıktı fakat 10 aydır deniyoruz hala gebelik oluşmadı.
Prowomen takviye ilaç verdi desteklemesi için bu ilacı kullanıp faydasını gören var mı ?

Birde bu ay Mfk nın 3-2-3-2 yöntemini deniyorum, faydasını gören var mı ?

Kızlar aranızda daha önce kürtaj olmuş ve hamilelik için uğraşan var mı
Ben oldum maalesef. kasım ayında 12 haftalıktı idrar yokuniltihabı nedeniyle erken suyum geldi canlı canlı kaybettim.. Sonrasında kürtajda oldum. Dua ediyorum isteyen herkesin kucağı bebişle dolsun. Allah hiç bir anneyi hastaneden eli boş çıkarmasın inşallaj

Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız sizce yumurtlama var mı, belirtilerim de var kasık ağrısı akıntı gibi, en alttakiler bugün yaptığım hep aynı saatlerde yapmaya çalışıyorum 2 saat önceden sıvı tüketmemeye çalışıyorum. Riske atmamak için 2 farklı marka ile takip ediyodum ondan 2 fotoğraf var ☺️
Bugünü mutlaka değerlendirin testler çok net hayırlı haberler almak nasip olsun.

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@ucge1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@Melekbebekannesi2 Ağustos
Masalimtamamlan Masalimtamamlan 2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
Eslem1234 Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@busraninprofili3 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
Childdevelopment Childdevelopment 3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@bshk19935 Ağustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
Sevm57 Sevm57 7 Ağustos
@melek0768 Ağustos
@Pembelipanjur619 Ağustos
K kendimeinanamiyorum 10 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@Safiye1911 Ağustos
@Cansu141411 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@keug0314 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thepinklawyer16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos
@Melekonline18 Ağustos
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
@Feyzaakncc25 Ağustos
Amin çokça amin inş 🤲,
Nerdeyse iki yıl olacak çok defa beraber topikçe bekledik burda arkadaşlarla, umudumda ona göre, keşke bu sefer olsa canım hepimizinde🤲
Cümle amin🤲

7 ağustos gel artık bebeğim🤲

Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız sizce yumurtlama var mı, belirtilerim de var kasık ağrısı akıntı gibi, en alttakiler bugün yaptığım hep aynı saatlerde yapmaya çalışıyorum 2 saat önceden sıvı tüketmemeye çalışıyorum. Riske atmamak için 2 farklı marka ile takip ediyodum ondan 2 fotoğraf var ☺️
Inş olur canım, adetinin kaçıncı gününde piki gördün?

Ben oldum maalesef. kasım ayında 12 haftalıktı idrar yokuniltihabı nedeniyle erken suyum geldi canlı canlı kaybettim.. Sonrasında kürtajda oldum. Dua ediyorum isteyen herkesin kucağı bebişle dolsun. Allah hiç bir anneyi hastaneden eli boş çıkarmasın inşallaj
Büyük geçmiş olsun canım, Rabbim bir daha yaşatmasın🤲 cennete bekleyen meleğin var.
Iltihapta belirtin neydi?

Büyük geçmiş olsun canım, Rabbim bir daha yaşarmasın🤲 cennete bekleyen meleğin var.
Iltihapta belirtin neydi?
Akıntı kaşıntı falan diyolar ya asla anlamadım yoktu gebelik zaten tetikliyormuş. Sistit oldu bende işyerinde uzun süre tuvalete çıkamadım elimde olmayan sebeplerle. Tuvalete gittiğimde okadar sıkışmjltımkş idrardan sonra hafif pembe kanama geldi. Sonra ilaçlar iğneler falan ama bi türlü geçmedi. İltihap bebeğin kesesini adete kemirir ve erken açılmasına sebep olur dedi doktor aynen de öyle oldu. Birden suyum geldi ve hemen bebek geldi. En üzücüsü buydu benim için canlıydı geldiğinde. Hiç unutmuyorum hatırladıkça kötü oluyorum. Geçsin diyede dua ediyorum

Akıntı kaşıntı falan diyolar ya asla anlamadım yoktu gebelik zaten tetikliyormuş. Sistit oldu bende işyerinde uzun süre tuvalete çıkamadım elimde olmayan sebeplerle. Tuvalete gittiğimde okadar sıkışmjltımkş idrardan sonra hafif pembe kanama geldi. Sonra ilaçlar iğneler falan ama bi türlü geçmedi. İltihap bebeğin kesesini adete kemirir ve erken açılmasına sebep olur dedi doktor aynen de öyle oldu. Birden suyum geldi ve hemen bebek geldi. En üzücüsü buydu benim için canlıydı geldiğinde. Hiç unutmuyorum hatırladıkça kötü oluyorum. Geçsin diyede dua ediyorum
Iltihabın belirti vermemeside kötü, evet kaşıntı sarı akıntı vs olur.

Sistisde fenadır ya, sürekli tuvalet ihtiyacı kalkamıyorsun bile, yaşadım bilirim.
Inş unutacaksın tekrar meleğin olacak🤲

Benim de pik günüm dündü Çarşamba
Ben salı da değerlendirdim
Şimdi bugünü de değerlendirecem
İnşallah bu ay olur ya 😔
İnşallah olur. Biz dünü değerlendirebildik maalesef yara biraz daha tahriş oldu ama bugün de kendimi zorlayacağım. Ovülasyonu yaptım çizgi silik çatlama olmuş. İnşallah Ağustos ayında birbirimize güzel haber veririz

Kizlar ya benim her ay yumurtlama dönemimde kuyruk sokumu ağrısı oluyor neden olabilir acaba
Ya kuzum benim belim ve kuyruk sokumum acayip agriyor ve beyaz akinti geliyor adet gunum dundu gec yumurtluyorum sanki cunku buay hic akintim falan olmadi. Adet zamani bu yumurtlama nedir acaba kafam karisti.testler negatif cunku o yuzden yumurtlama diye dusunuyorum bende

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@ucge1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@Melekbebekannesi2 Ağustos
Masalimtamamlan Masalimtamamlan 2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
Eslem1234 Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@busraninprofili3 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
Childdevelopment Childdevelopment 3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@bshk19935 Ağustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
Sevm57 Sevm57 7 Ağustos
@melek0768 Ağustos
@Pembelipanjur619 Ağustos
K kendimeinanamiyorum 10 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@Safiye1911 Ağustos
@Cansu141411 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@keug0314 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thepinklawyer16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos
@Melekonline18 Ağustos
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
@Feyzaakncc25 Ağustos
Merhaba 20 agustos beni eklermisiniz 😳

Ya kuzum benim belim ve kuyruk sokumum acayip agriyor ve beyaz akinti geliyor adet gunum dundu gec yumurtluyorum sanki cunku buay hic akintim falan olmadi. Adet zamani bu yumurtlama nedir acaba kafam karisti.testler negatif cunku o yuzden yumurtlama diye dusunuyorum bende
Merhaba az önce baktım da gecen gün attığınız testte bende hafif çizgi gördüm. Tekrar test yaptnz mi . Yada adetinz geçti bence direk kan verin

X