Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar hahahahah gülmekten karnım ağrıdı ya. Bu akşam ovü test yaparken eşim geldi ben de yapcam banane diye dedim hadi yap. Birlikte yaptık atıyorum fotosunu. Üstteki benim alttaki eşimin. Eşimin benden daha koyuydu ilk hatta. Ben galiba 2. Kex yumurtlama yaşayacağım yarın test öyle diyor sanki.

Ama eşimin de yumurtluyor olması jfjfjfjfjsjjsjs

Aaaaa çok ilginç nasıl böyle olabilir ki? Olabilir mi

Evde test bolluğu olunca adete 13 gün kala test yapmayanda ne bilim yaaaaa sjdjjdjdj şimdi bide negatif diye üzülürüm bizim psikoloji tam olarak bu bekleyemiyoruz bi türlü yaaa test markası artimed

Eklentiler

• B85D02DA-0EB8-48FE-8C4D-62F3C1454522.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 85
İyiyim ben canım çalıştık işte yumurtlama geçti ama sanırım yeniden yumurtlayacağım. Beklemedeyim. Keseyi görmüşsün hadi kalp atışını da duydum yazını istiyorum
İnsallah kuzum ya senden de güzel haberleri alırız bekliyorum valla 3-2-3-2 ye uydunmu peki

İşte bu da kanıtı, ovulasyon testleri para tuzağından başka birşey değil

Ahahaha mfk doktoru bunu demişti kocanıza işetin onlar da yumurtluyodur kesin demişti

1 Ağustos adetinizin kaçinci günüydü? testiniz baya belirgin çıkmış, geç döllenme olmuş herhalde
Adet döngümün 27.günüydü olsa kesin çıkardı aslında. Dün yine de umutlanmıştım ama sitede eski yorumlara falan baktım biraz önce kaç kişi one step testini atmış bu şekilde pozitif. Kan vermiş negatif çıkmış. Sanırım benimki de yalancı pozitif. O yüzden çok merak etmiyorum şuan adet olmayı beklicem.

Kızlar sunları yorumlayabilecek olan var mı? Gercekten adetliyken pik görmüş olabilirmiyim git gide siliniyor çünkü. Geçen sene ki kaybımda döngüm 4 defa üst üste kısalıp 21-22 günde regl olmaya baslamıstım ve adetin 7. Günü yani bittiği gün hamile kalmıs tım döngü kısalıgından adetliyken yumurtlamam baslayıp son gün catlama olmus sanırım ve ben tarlusal kullandıktab sonra döngüm kısalmıs tı bu ayda mecburen tarlusal kullanarak adet oldum ve proxyfemin diye bir takviye de kullanmaya basladım. Lütfen anlayan biri yorumlayabilir mi? Devam edeyim mi ovulasyon testlerine

Tatlimlar test yaptım bir daha da yapamam çünkü bitti ve tabiki negatif sabah regl sancilarla uyandım yapayım dedim tek çizgi çıkan silik çizgiler doğru değilmiş demekki ya da yine kimyasal geçiriyorum hayırlısı böyleymiş demekki olsaydı koyulasirdi günden güne ama siliklesiyor @Demgey3 S sultansultan90 G Gzmyts53 Mucizemmm16 bitliKedi ve diğer kızlar

Eklentiler

• IMG_20220807_093013.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 86
Günaydın canlarım. Dünden sonra bu sabah da test yaptım bugün düne bakış daha belirgin sanki. Sağda ki dun, solda ki bu sabah yaptığım testim
Günaydın canımm hayırlı olsun. Bebiş ben burdayım diyo ve birdaha koyu cıkmıs bugun ki gibi görünüyor cok sevindim senin adına Allah kucagına sagsalim almayı da nasip etsin

Diger testleri kaset testle mi yaptın. Erken gebelik testleri bazen yanlıs gösterebiliyor kaset test dene istersen adet gününe yakından

Dün aynı testten yaptım onda belliydi hemen çıktı bugün hiç çizgi bile yok bugün regl ağrılarım var
Bende onu diyorum kuzum yanlıs cıkabiliyor yani pozitif olanda yanlıs olabilir negatif olanda yanlıs olabilir. Kaset test daha güvenilir. Üstte bende durumumla ilgili yorum yaptım Ovülasyon testinden anlıyorsan yorumlamuöa bakabilirmisin Cok stres yaptım

Regl olmazsam yaparım inşallah

Allahım olmayan herkese nasip etsin inşallah canım dualarım sizinle ❤

Bu lekenlenmeler normal korkma ovu testleri silik çıkar regl bitiminde sen yinede devam et yapmaya hergun. Pik olmamış

Arkadaşlar bir şey danışacağım? Stres yapmak gebeliği engelleyen bir durum mu gerçekten? Ben 2 aydır deniyorum ama çok stresliyim stres yapıyorum diye dahada çok stresleniyorum
Evet. Çok etkili maalesef. O yüzden kendinize farklı uğraşlar bulmaya çalışın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…