Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Tatlimlar test yaptım bir daha da yapamam çünkü bitti 😬 ve tabiki negatif sabah regl sancilarla uyandım yapayım dedim tek çizgi🤷🏼‍♀️ çıkan silik çizgiler doğru değilmiş demekki ya da yine kimyasal geçiriyorum 🥴 hayırlısı böyleymiş demekki olsaydı koyulasirdi günden güne ama siliklesiyor 🥺💔@Demgey3 S sultansultan90 G Gzmyts53 @Mucizemmm16 bitliKedi bitliKedi ve diğer kızlar ❤️
Testin içini açsana kuzum cok cok hayali bişey var gibi hala ya ins olmazsın regl kuzum ümitlenmiştim senden cnku

Merhaba arkadaslar, ben bat günü kan vermistim 20 cikmisti , biraz zaman gecsin diye bi daha kan vermedim. Bugün ilk idrarla kaset test yaptim ama cok cok silik görünüyor. Bat günü daha koyuydu. Bu durum hayra alamet değil galiba :KK43:
Dün kan testi de verdim, beta hcg 20 cikti. Az bi deger olmasi düşündürüyor

Teşekkür ederim 😊 dayanamazdimda ilk heyecan olunca eşimle gitmek istedim o da covid olunca mecbur onu bekledim, hamdolsun bir sikayetimde yok o yüzden bekleyebildim, ama bugün bende de kasik ağrısı oluyor kizlar azıcık ayakta kalsam da.

Testin içini açsana kuzum cok cok hayali bişey var gibi hala ya ins olmazsın regl kuzum ümitlenmiştim senden cnku
IMG_20220807_101257.jpg

Alttaki dün gecenin üsteki sabah yaptığım. Evet hafif silik var ama koyulasmasi gerek miyor mu bende umitlenmistim 😔

Günaydın canımm hayırlı olsun. Bebiş ben burdayım diyo ve birdaha koyu cıkmıs bugun ki gibi görünüyor cok sevindim senin adına Allah kucagına sagsalim almayı da nasip etsin
Ya kuzum ama benim adetime daha 9 gün var ara ara da çok az kanamaların oluyor oyuzden kafam karışıyor emin olamıyorum

Kızlar hahahahah😁😂😂 gülmekten karnım ağrıdı ya. Bu akşam ovü test yaparken eşim geldi ben de yapcam banane diye😂😂😂 dedim hadi yap. Birlikte yaptık atıyorum fotosunu. Üstteki benim alttaki eşimin. Eşimin benden daha koyuydu ilk hatta. Ben galiba 2. Kex yumurtlama yaşayacağım yarın test öyle diyor sanki.

Ama eşimin de yumurtluyor olması jfjfjfjfjsjjsjs 😂😂😂😂
Eki Görüntüle 3108916
Hhahahahajah ayy çok garip 😂😂😂

Tatlimlar test yaptım bir daha da yapamam çünkü bitti 😬 ve tabiki negatif sabah regl sancilarla uyandım yapayım dedim tek çizgi🤷🏼‍♀️ çıkan silik çizgiler doğru değilmiş demekki ya da yine kimyasal geçiriyorum 🥴 hayırlısı böyleymiş demekki olsaydı koyulasirdi günden güne ama siliklesiyor 🥺💔@Demgey3 S sultansultan90 G Gzmyts53 @Mucizemmm16 bitliKedi bitliKedi ve diğer kızlar ❤️
Yaa daha koyu olmasını beklerken niye silikleşti şimdi 🙁 kimyasal mı oldu acaba dedigin gibi

Kızlar hahahahah😁😂😂 gülmekten karnım ağrıdı ya. Bu akşam ovü test yaparken eşim geldi ben de yapcam banane diye😂😂😂 dedim hadi yap. Birlikte yaptık atıyorum fotosunu. Üstteki benim alttaki eşimin. Eşimin benden daha koyuydu ilk hatta. Ben galiba 2. Kex yumurtlama yaşayacağım yarın test öyle diyor sanki.

Ama eşimin de yumurtluyor olması jfjfjfjfjsjjsjs 😂😂😂😂
Eki Görüntüle 3108916
Yaaa hahahahahahahhahaahahah bildigin aynı çıkmış çok güldüm ya 😂😂😂😂😂😂

Çizgi var canım bu predictor early mi? Hamile kalabildiğimizi bilmek bile bizim için bir teselli aslında dur bakalım daha adet olmadın. Bir de hemen belirdi mi çizgi?

Şimdiye kadar bana hiç kist teşhisi konmadi acaba kist var da o mu testinde silik çizgi çıkartıyor diyorum bütün olumsuzlukları düşünüp umutlanmak istemiyorum sanırım hiç böyle bişey duydunuz mu kızlar kist kaset teste etki eder mi

X