Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben prodoctorla yapmıştım 7-8 gün kala sonra asırı silik cıkınca 4-5 gün kala normal kaset test yapmıştım ondada silik çizgi çıktı biraz daha belirgindi hemen kan verdim 34 çıkmıştı yani prodoctordaki sonucla versem muhtemelen daha düşük çıkıcaktı o yüzden düşük çıkarsa da endişelenme önemli olan sonuctan sonra beta hcgnin nasıl arttığı😍
Kaç olması gerekiyo acaba pozitif olması için

Kızlar Ovülasyon testi kullanmaya yeni basladım adetin son günü temizlendim teste basladım t cizgisi baya belirgindi ertesi gün yaptım bu arada tam bitmedi galiba leke leke kan geldi bir önceki güne göre silik cıktı sonra dedim heralde adet bitmemiş ilk yaptıgım günde adetten baya belirgin cıktı heralde dedim sonra bugun sabah akıntı içinte bir defalık kan geldi sonra 2 saat sıvı alımını kesip yine test yaptım bu sefer daha silik cıktı. Bugun afedersiniz karnım gazla doldu oturup kalkarken gaz içimde bagırsaklarım içimde Kımıldıyo hatta ötüyo resmen cok gaz sancım var sıcak su torbasıyla geziyorum suan ben anlamadım ne oluyor sinirlerim bozuldu bir fikri olan var mı Ovülasyon testiyle ilgili 😒 fotograflarını sırasıyla atıyorum ilk günden 3. Güne kadar

Eklentiler

• IMG_20220804_213846.jpg
    IMG_20220804_213846.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 34
  • BodyEditor_20220806_005735035.jpg
    BodyEditor_20220806_005735035.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 31
  • BodyEditor_20220806_142813375.jpg
    BodyEditor_20220806_142813375.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 33
Kız işte benimde sıfır aşko aslında ama beynimi ikna edebilsem 🤣🤣
Senin beyninle benim beynim kanki olabilir i haberimiz yok 😂😂 sabah hafif lekelendim karnm ağrıyo adet olcam belli benimki yukardan konusuyor hala olmadın hamile olabilirsin diye 😅 teste negatif bu arada şu kafamı sustursam herşey yolunda iyi kızım aslında 😂😂
Pembe sulu leke geldi ya tam da eşim bugün test almış gelmişti yap diye şimdi ona söyleyemiyorum da 🙄
Acaba kızlar böyle pembe lekenme falan olupta hamile olan var mıdır
Yaaa benimde sabah böyle oldu adet oluyorum sandım daha olmadım bir bilgi edinirsen bu konuda beni aydınlatsana lütfen😅
Ben ilk gebeliğimde bildiğin adet olmuştum. 6+6 haftalıkken mide bulantısından süphelenip test yapmıştım sen düşün
Ciddimisin beynimin eline bi koz daha verdik ümitlenmesi ve susmaması için adet olunca susuyordu şimdi adet oldun ama hala hamile olabilirsm diye konuşmaya devam eder öyle bi kafa bendeki😂 kan vermişsin sanırım sonucu çok merak ettim umarım güzel haberler verirsin bize 😇

Senin beyninle benim beynim kanki olabilir i haberimiz yok 😂😂 sabah hafif lekelendim karnm ağrıyo adet olcam belli benimki yukardan konusuyor hala olmadın hamile olabilirsin diye 😅 teste negatif bu arada şu kafamı sustursam herşey yolunda iyi kızım aslında 😂😂

Yaaa benimde sabah böyle oldu adet oluyorum sandım daha olmadım bir bilgi edinirsen bu konuda beni aydınlatsana lütfen😅

Ciddimisin beynimin eline bi koz daha verdik ümitlenmesi ve susmaması için adet olunca susuyordu şimdi adet oldun ama hala hamile olabilirsm diye konuşmaya devam eder öyle bi kafa bendeki😂 kan vermişsin sanırım sonucu çok merak ettim umarım güzel haberler verirsin bize 😇
Valla öyle olmuştu üstüne görmeden çok farklı bişeydi bildiğin adet sürem kadar ve aynı yoğunlukta olmuştum. Evet versim dualarınızı bekliyoruum 🙏🏻🙏🏻

Kaç olması gerekiyo acaba pozitif olması için
5den üstü pozitif sayılıyor askim ama 2-3 günde 2 kat artması gerekiyor sağlıklı olması icin benim 4 gün kala 34 cıkmıstı 2-3 gün sonra 191 çıkmıstı ondan 4 gün sonrada 1471 cıkmıstı sağlıklı gebelik oldugu kesinleşmişti 5-6 gündede bebisi görmüştük

5den üstü pozitif sayılıyor askim ama 2-3 günde 2 kat artması gerekiyor sağlıklı olması icin benim 4 gün kala 34 cıkmıstı 2-3 gün sonra 191 çıkmıstı ondan 4 gün sonrada 1471 cıkmıstı sağlıklı gebelik oldugu kesinleşmişti 5-6 gündede bebisi görmüştük
Malesef negatif 1.20

X