Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Keşke elimde başka gebelik testi olsaydı hemen denerdim. Şimdi haftasonu nöbetçi eczaneye de eşime söylemem gerek göndermem için söylemekte istemiyorum yok yere sevinmesin diye. En iyisi pazartesini beklemek zaten ben laborantım hemen yaparım kan tahlili. Pazartesine kadar nasıl bekleyeceksem

Ben dana hcg gerek görmedi doktor bata iki gün kala 307 ydi canım bat günü 553 oldu salı günüydü işte en son bugün direk kese gözükünce vermedim daha beta hcg senin geç döllenme
Ben zaten normalde de 17-18-19 arası yumurtluyorm canım. Son adet tarihim 1 temmuz muhtemelen 19 temmuz tuttu 1 ağustosta kan verdiğimde 460 çıktı beni 11 ağustosa çağırdı tekrar. Ben fazla paniğim arkadaşımın 8. Haftada kalp atışo durdu bebeğin. Sürekli kimyasal gebelik mi dış gebelik mi ya kese boş kalırsa diye kafamda kuruyorum

Hemen çıktı mı çizgi?
Evet canım 1 dakika bile sürmedi. Ama geçtiğimiz aylarda G Gzmyts53 kaç tane gebelik testi yaptı pozitif çıktıydı kanda negatif çıkmış hayal kırıklığına uğramıştı. O yüzden bende şuan inanmadım açıkcası çünkü 5 gün önce beta 0.10du 5 günde kanda yükselip bide idrara geçer mi sanmıyorum

Amin canım inşallah hamileyizdir bu ay isteyen herkesin gönlüne göre olur insallah amin

Yaa ben biliyodum hissetmiştim maşallah kuzum

Yaa ben biliyodum hissetmiştim maşallah kuzum
Ya sence olabilir mi 5 gün içinde 0.100den artıp bi anda idrarda dahi pozitif çıkar mı. İlk anda bi heyecanlandım çünkü 1 dakka bile sürmeden çıktı çizgi ama şuan tamamen umutsuzum. Çünkü günlerdir lekelenmem sürüyor. Açıkcası testin yanlış olduğunu düşünüyorum o yüzden eşime falanda söylemicem. Mecbur pazartesine kadar beklicem. Sadece beni düşündüren yüzde 1 ihtimal bile hamileysen kullandığım fitil falan zarar verir mi ya da bu lekelenme kanama neden acaba

Ya ne güzel canım bence testten daha çok kan tahlili yaptır daha garanti olur biraz zor beklemek biliyorum ama ne yapalım eden birşey gelmiyor

Yok kuzum öle seyler getirme aklına rahatla biraz tutuncaktır annesi merak etme

Canım benimki bebetime markaydı ona zaten guven olmaz ama seninki one step galiba gayette pozitif olmaz diye hic birsey yok inan hersey mümkün ayyy cok sevindim ya bence ikilemde kalmamak icin kesinlikle kan vermelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…