Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yerleşme kanaması olabilir canım istersen bi acile gitme imkanın varsa git adetim geçti fitil kullandım testim pozitif ama lekelenmem var de bi kan tahlilinde baksınlar kuzum fitil içerideki kan akışını ve içeriyi temizlediği için döllenmişse yumurtan öncesinde şuan yerleşiyo olabilir. Biliyosun bende fitil kullandım testlerim negatif yani testin asla yanlış olduğunu düşünmüyorum bence bebeğin seninle❤ Ben daha önce fitil kullanmıştım ama tabi bilmeden kullandım o ay hamileydim kimyasal oldu bende sadece hissedip erken yapmıştım yapmasam anlamazdım. İnşallah sağlıkla bebişini kucağına alır bize güzel haberler verirsin

Bencede var bende öyle düşünüyorum

Kuzum senin akıntın vardı sadece diğer şikayetlerin yoktu dimi o yüzden verdi fitili belki de yumurta döllendiği için olan bi akıntıydı inşallah sağlıkla tutunsun sana bebeğin

Daha çok varmış canım dur bakalım inşallah güzel haberler verirsin bize etiketle muhakkak❤❤ yoksa da önümüze bakarız Allah allah
İnşallah canımmm muhakkak negatif yada pozitifi haber veririm etiketlerim tabi canımmm önümüze bakarız sağlığımız yerinde olsun da
Kızlar birşey anlatacağım ben yumurtlama döneminde bir arkadaş ile burada bir topicin altında konuşuyorduk ben ovü testlerimi attım o yorumladı o attı ben yorumlarım arkadaş olduk çok sevdik birbirimizi neyse bat tarihimizi bekliyorduk aynı anda pik oldu aynı anda yumurtalarımız çatladı bir anda mesaj atmayı kesti hiç girmez oldu bu foruma 3-4 gün sonra bir mesaj aldım. Arkadaşım eşini trafik kazasından kaybetmiş 31 temmuzda. O kadar üzüldüm o kadar üzüldüm ki hala hiç girmiyor haber alamıyorum. Bunları anlatmamdaki sebep eşlerimiz sağ Salim yanımızda olsun bizimde sağlığımız yerinde olsun varsın bu ay olmasın diğer ay olsun. Hiç birimiz kendimizi üzmeyelim en güzelini en hayırlısını Rabbim bilir o en güzel zamanı da ayarlamıştır biz sadece o zamanı beklemekte sabırsızlanıyoruz.

Ay canım benimde aynı aslında dün bat idi ama bugün az önce leke geldi sanki sulu bide

Pembe sulu leke geldi ya tam da eşim bugün test almış gelmişti yap diye şimdi ona söyleyemiyorum da
Acaba kızlar böyle pembe lekenme falan olupta hamile olan var mıdır

İnşallah bir enfeksiyon yada hastalık değildir ya bugün çok rahatsız ediciydi
İnşallah ama akıntım kesilmiş bugün bi yanma kaşınma falanda yok. Birde benim göğüslerimin kahverengi kısımlarında aşırı hassasiyet var adet olmadan öncede olurdu ama komple ağrırdı suan sadece kahverengi kısımda. Benim dün ve ondan önceki gün baya ağrılıydı ama bugün mesela kendini hissettirenhafif tatlı tatlı bi ağrı oluyor

Ben ilk gebeliğimde bildiğin adet olmuştum. 6+6 haftalıkken mide bulantısından süphelenip test yapmıştım sen düşün
Ay geçende arkadaşım hastanede şahit olmuş diyo ki kadın karnım ağrıyor diye geldi doğuma almışlar çıktı yanında bebekle
Bilemedim valla canım öyle hiç belirtimde yok kaç gündür göğüs ağrım vardı o da yok

Rabbim sabır versin inşallah çok üzüldüm aynen öyle kuzum birlikte iyi sağlıklı huzurlu olalım gerisi Rabbime kalmış o ne zaman ol derse o zaman olucaktır. Bende az önce üst komşum olan ablayla konuştum oda eşini trafik kazasında kaybetmiş 4. Oğluna hamileymiş bilmiyordum diyo 27 yaşında oğlu ben çocuklarıma tutundum dedi 27 sene önce kaybettim eşimi ailem yanımda oldu babam baba dede oldu çocuklarıma dedi ayy ben çok üzüldüm suan Rabbim hepimize sevdiklerimize sağlık sıhhat versin inşallah ❤❤

Ayy Allah'ım ne kadar zor bi durum ne denir bilemedim cok etkilendim

Canım benimki bebetime markaydı ona zaten guven olmaz ama seninki one step galiba gayette pozitif olmaz diye hic birsey yok inan hersey mümkün ayyy cok sevindim ya bence ikilemde kalmamak icin kesinlikle kan vermelisin
Ya gerçekten inanmıyorum seninkide pozitif çıkmıştı sonra kanda negatif oldu. 5 günde kanda negatifken bi anda idrarda bile pozitif çıkmaz. Ama yine de insan bi heyecanlanıyor. Ama bakalım pazartesi anlarız. Yine de bi terslik var bence çünkü niye lekelenmem var.

Bende yanma kaşınma yok enfeksiyon olsaydı başka türlü de belli ederdi herhalde. Canım göğüs hassasiyeti de varsa gebelik olabilir bende göğüs hassasiyeti yok mesela
Bat ne zaman

Ben burda üstüne normal adet görüp sonra hamile olanları okuduktan sonra benim için herşey olabilir inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…