Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yaaa benim doktorum aşırı soğukkanlı perşembeye çağırdı beni. En son sadece kan verdim işte 5+6da çağırdı. Hcg n kaç canım.
Ben dana hcg gerek görmedi doktor bata iki gün kala 307 ydi canım bat günü 553 oldu salı günüydü işte en son bugün direk kese gözükünce vermedim daha beta hcg senin geç döllenme fln mı oldu kuzum

Yaa hayırlı olsun canım inşallah sağlıklıdır ve sana tutunur 🤲🏻 Yazdığını görmedim canım. Umutlanmak istemiyorum tabi sadece daha önce basıma gelmedi acaba mı soru işaretleri var kafamda okadar hakkımızda hayırlısı olsn ☺️
Bende daha önce yasamamıştım sadece yumurtlama dönemi akıntım olurdu yumurtlamadan 2 gün once akıntım basladı ve adet günüm gecmesine ragmen devam ediyor bunu kendimce bir belirti saymıstım bir ilkti benim için çünkü inşallah saglıklıdır güzel dualarınız için çok tesekkür ederim.İnlallah sizinde gönlünüzden gecen olur🤗

Arkadaşlar başıma çok garip bir şey geldi. Geçen pazartesi ayın 1inde mantar ilacı yazmak için doktor beta hcg baktı kanda 0.100 çıktı. Negatif olduğu kesinleşti yani. Hatta doktora özellikle sordum hocam burdan yükselmez mi diye hayır dedi. Aradan 5 gün geçti ben fitili kullandığımdan beri kanama yaşıyorum kaç defa adet oldum sandım. Kanama da değil aslında lekelenme. Tamamiylee öylesine test yaptım testin markası one step güvenilir mi bu çift çizgi çıktı hemen.

Eklentiler

• 20220806_190641.jpg
    20220806_190641.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 75
Bu gerçek olabilir mi mümkün değil başka testim de yok elimde bu ne demek oluyor kalbim küt küt atıyor. Bu test güvenilir değildir Di mi çünkü kan direkt 0.10 çıkmıştı

Arkadaşlar başıma çok garip bir şey geldi. Geçen pazartesi ayın 1inde mantar ilacı yazmak için doktor beta hcg baktı kanda 0.100 çıktı. Negatif olduğu kesinleşti yani. Hatta doktora özellikle sordum hocam burdan yükselmez mi diye hayır dedi. Aradan 5 gün geçti ben fitili kullandığımdan beri kanama yaşıyorum kaç defa adet oldum sandım. Kanama da değil aslında lekelenme. Tamamiylee öylesine test yaptım testin markası one step güvenilir mi bu çift çizgi çıktı hemen.
Canım kanda çıkmayıp testte çıkacağını düşünmüyorum ben kanda daha erken belli oluyor birde arada sadece 5 gün var geç döllenme olsa diyeceğim ama idrarda hemen belli olmaz 5 gün kısa bir süre ama yokta diyemem tabi ki bence pazartesi bi kan ver için rahatlasın

Canım kanda çıkmayıp testte çıkacağını düşünmüyorum ben kanda daha erken belli oluyor birde arada sadece 5 gün var geç döllenme olsa diyeceğim ama idrarda hemen belli olmaz 5 gün kısa bir süre ama yokta diyemem tabi ki bence pazartesi bi kan ver için rahatlasın
Haklısın 5 gün içinde kandaki negatif bi anda pozitif olup bi de idrarda çıkması imkansız gibi. Test yanlış bencede. Zaten lekelenmem var her an adet olacakmışım gibi kaç gündür. Zaten ümidim yok artık. Hayırlısı.

Kızlar normalde bugün adet günüm. Normalde önce lekelenirim önden. Bu gün sabah da lekeleniyor gibi oldum ama asla pede gelen bir şey yok. Sadece çok özür dilerim silinirken çok hafif geliyor ve şeffaf yapışkan bir sıvı geliyo az az. Ne bir ağrım var ne başka bir şey. Normalde lekelenmem böyle olmaz yoğun olur. Şu an testim yok eczaneler de kapandı kafam karıştı 🫤

Haklısın 5 gün içinde kandaki negatif bi anda pozitif olup bi de idrarda çıkması imkansız gibi. Test yanlış bencede. Zaten lekelenmem var her an adet olacakmışım gibi kaç gündür. Zaten ümidim yok artık. Hayırlısı.
Ümidini kaybetme hiç belli olmaz ne zaman olacağı Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin belki kullandığın ilaçtan kaynaklı da olmuş olabilir dediğim gibi tekrar kan verebilirsin yada başka markanın gebelik testini kullabilirsin

X