Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Güldürdün valla canım 😂 olabilir canım geç döllenmedir belki birkaç gün daha gecikirsen bence testi yenile yada kan ver istersen canım kanda daha erken belli olur
Yaa ben bu ay fitil falan kullandım belki onun etkisidir diye düşünüyorum yada beynim çok ikna hamile olduğuma ondan oluyo 😅😅😅 bakalım pazartesiye kadar olmazsam kan vericem gidip test alıp kör olmak istemiyorum 😂😂😂 olucaksam olsamda bari şu stresten kurtulsam çok gerdi beni 🙄

Merhaba kızlar bende pcos var ve bebek düşünüyoruz daha yolun çok başındayız 3 aydır çalışıyoruz 😀normalde döngüm hep 37-38 gündür ama geçen ay 48.günde geldi bende bu ay batı 38 diye saydığımda bugün oluyor sizce 48-50 günü bekleyeyim mi yoksa test yapayım hiç belirtim yok sadece bir kaç gündür aşırı yorgunluk ve uyku hali var o da sıcak havalardandır diye düşünüyorum 😕

Yaa ben bu ay fitil falan kullandım belki onun etkisidir diye düşünüyorum yada beynim çok ikna hamile olduğuma ondan oluyo 😅😅😅 bakalım pazartesiye kadar olmazsam kan vericem gidip test alıp kör olmak istemiyorum 😂😂😂 olucaksam olsamda bari şu stresten kurtulsam çok gerdi beni 🙄
Bu stres yoruyor zaten keşke hemen belli olsa hamile olup olmadığımız adet olacaksakta hemen olsak 😂 az kaldı canım 1 gün daha sabret inşallah güzel haberler alırız hep beraber 😍😍

Bende kendimi gerdim yok yere kaç gündür yoksa yoktur Allah allah 😅😅 diyorum ve pazartesi eczaneler açılınca gör bide beni 😂😂😂
Dk başı eczaneye gitmemek icin 10 tane gebelik testi siparis ettim adetime 12 gün var test yapıyom benimkide böyle ruh hastalığı hahahahahaah😂😂😂😂 ama artik yapmıyorum 2-3 gün sonra yaparım bikerede nede olsa test bol

Dk başı eczaneye gitmemek icin 10 tane gebelik testi siparis ettim adetime 12 gün var test yapıyom benimkide böyle ruh hastalığı hahahahahaah😂😂😂😂 ama artik yapmıyorum 2-3 gün sonra yaparım bikerede nede olsa test bol
Ben 1 gün arayla gidiyorum eczaneye kız ne istemiştiniz diyince söylememe gerek var mı diyorum 🤣🤣🤣 hemen anlıyo artık 🤣🤣🤣

Ben kendimle birlikte herkesin ateşini ölçüyorum evde 😅😅😅 ben mi anormalim diye evet ben anormalim 🤣🤣🤣 bizimkiler terliyo ateşleri 36.8 ben otururken 37.7 ye kadar bile cikiyo 🙄 bana eşim çok sıcaksın ateşin mı var senin dedi gece uyurken ateşim yoktu sıcak basıyodu bende o günden beri acaba diyorum
Ahhh o zaman sende kesin var 😍 inşallah 💕💕💕

X