Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben kendimle birlikte herkesin ateşini ölçüyorum evde 😅😅😅 ben mi anormalim diye evet ben anormalim 🤣🤣🤣 bizimkiler terliyo ateşleri 36.8 ben otururken 37.7 ye kadar bile cikiyo 🙄 bana eşim çok sıcaksın ateşin mı var senin dedi gece uyurken ateşim yoktu sıcak basıyodu bende o günden beri acaba diyorum
Senin baya yükseliyormuş canım normalde nasılsın üşüyen biri misin yoksa hep mi sıcak olursun

Normalde üşürüm kuzum hatta yazları bile çorap patik gezerim üşüyorum diye ama son zamanlarda sıcağa tahammül edemiyorum
Ay aynı beni anlatıyorsun hep üşüyen biriyim bende 😄 şuan da yanıyorum şimdi ölçtüm 37.3 durduğum yerde ay hadi inşallah Buda bir belirtidir 😍😍 normalde sürekli üşüyen birileri için bence bu dereceler yüksek 😍😍

Ay aynı beni anlatıyorsun hep üşüyen biriyim bende 😄 şuan da yanıyorum şimdi ölçtüm 37.3 durduğum yerde ay hadi inşallah Buda bir belirtidir 😍😍 normalde sürekli üşüyen birileri için bence bu dereceler yüksek 😍😍
Yaa inşallah kuzum 😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻 benim bat dündü olmadım ama sanki bugün olcam gibi hafif ağrım var 😐

Nasildi tam olarak regl agrisi gibi derken? Mesela rahimdeki kasilmalari hissediyor muydunuz adet olmadan on dk oncesindeki gibi. Bu tarz
Canim hersey regl agrisi gibiydi . Rahimin icinde sanki elektrik carpiyo gibi agri oluyordu. Bende olan agrilardan bazilari. Bel agrisi olusmusdu naisl desem normalde hic agrimaz belim ama birseyi yerden alinca egilince agriyordu. Kasiklarimda batma oluyordu bazen. Ayaklarima degilde tum bedenime sıcaklık geliyordu. Bir arkadaşımda ise sadece belden parmak uçlarına kadar sıcaklık geliyordu. Ben ama en çok belirti göğüs büyümesi ile şüphelendim

X