Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Pazartesi yapicam canım. Ateş basması elim ayağım alev alıyor kasığımda arada sırada ağrı girip çıkıyor ve sık idrar. Sende var mı belirtiler yaptın mı test
Evet canım bende pazartesiyi bekliyorum sabırsızlıkla pazartesi yapacağım bende bu zamana kadar hiç yapmadım test bende de ateş basması var ama sıcaklardan mı yoksa belirti mi çözemedim ama dün kasıklarım çok ağrıdı bugün de ara ara ağrıyor sık idrar yumurtlamadan beri var bende gece bile uyandırıyor onun dışında belirtim yok gibi

Ben yaptım test silik çizgi çıkıyor ama tatmin olamıyorum net görmek istiyorum çok fazla yanılma oluyor

Ben yaptım test silik çizgi çıkıyor ama tatmin olamıyorum net görmek istiyorum çok fazla yanılma oluyor
Yaaaaa çok sevindim canım şimdiden silik çıkıyorsa bence vardır hayırlı haberler pazartesi daha net belli olur bence İnşallah güzel haberler alırız canım şuan heveslendim yapsam mı bende diye

Yaaaaa çok sevindim canım şimdiden silik çıkıyorsa bence vardır hayırlı haberler pazartesi daha net belli olur bence İnşallah güzel haberler alırız canım şuan heveslendim yapsam mı bende diye
Hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz o çift çizgileri net bir şekilde görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…