Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Şimdi eşime sürpriz yapacağım müjdeli haber vermek için nasıl bi sürpriz yapabilirim fikir verir misiniz acaba
Yaa tebrik ederim ben öyle bir duygu yaşamadım güzel bir şey bulursunuz inşallah inşallah bir gün yaşarsam köpeğimiz var onun tasmasına ultrason çıktısını ya da test çubuğunu asmayı düşünüyorum eve gelince hemen görsün diye

Herkese merhaba kızlar bugün yine ovulasyon testi yaptım yumurtlama günümü kaçırmak istemiyorum sizce bugün yumurtlama günü mü

Eklentiler

• IMG_20220806_135831.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20220806_131937.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 50
Canım ben dün yaptım erken gebelik testi negatif çıktı ama içim baya rahatladı çok kafama takıp belirti arıyordum en azından netleşti.eğer sizde benim gibi düşünecekseniz yapmanızı tavsiye ederim

İnşallah ya bide adetle gebelik belirtileri çok benziyor. Benim normalde adetten 5 gün önce şişer her yerim ama adetim o kadar düzensiz ki 10 gün var belirtiler var hamilemiyim tahmin edemiyorum
Evet benziyormuş maalesef tek çare adetin gecikmesi ancak öyle anlayabiliriz sanırım

Bana hala çok erkenmiş gibi geliyor pazartesi yapmayı düşünüyordum bende, evet ya sürekli vücudumu dinlemekten belirti aramaktan bende yoruldum ama bence sizde bata yakın bir daha yapın belli olmaz belki pozitifi görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…