Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Çok zoor beklemek çok zor

Kötü düşünme, bence güzel haberlerle geleceksin ve o leke de yerleşme lekesi, iyi düşün canım stres yapma

Canım klomen yada ovitrelle tarzı birşeyler kullandın mı ben her ay çekiyorum bu ağrıları sonuç negatif oluyor Dr ilaçlar bu belirtileri yapar diyor ins senin ki bebistir
Hayır canım hiçbirşey kullanmıyorum zaten 2 bucuk yasında bebegım var 2 aydır korunmayı bıraktı olursa olur diye bu kadar erken belirti olunca şaşırıyorum

5.23 çıktı siz şuan ne durumdasınız?
pazartesi ben çizgiyi gördüm kuzum sonra kan verdim beta hcg 12,6 çıktı sonra 2 gün sonra gideyim bakayım değerim yüksek mi çıkacak dedim tabi farklı bir hastaneye vermek zorunda kaldım test kitlerinde farklılık oluyor diye çok duydum o hastanede diğer hastaneler almadı kan orda verdim mecbur. çarşamba günü değerim 16 çıktı ama kanamam olduğunu söyledim salı ve çarşamba günlerinde hafif kanamam oldu sabahtan oldu geçti böyle bi kaç saat arayla şuan kanamam kesildi dünden beri hiç olmuyor. oradaki acildeki doktor ebeye yönlendirdi beni kanamam olduğunu söyleyince ebede değerin çok yükselmemiş işte doktora bi baktır kimyasal gebelik olabilir dedi yarın randevum var ona gideceğim canım. Senin bat tarihin geçmiş sanki değil mi canım ne zaman betaya bakıldı sende

Betaya bugün bakıldı daha adet tarihim 31 Temmuz’du Allahım hayırlısı olsun inşallah bi sorun çıkmaz bende yarın gidicem doktorla görüşmeye

Dinen 10 gün ya süresi o nasıl hesaplanmalı peki arkadaşlar ya lekeden mi başlanmalı kanamadan mı ben onun için soruyorum doktor kontrolü için değil de
Merhaba canım dinen leken gelmeye başladığı gün direk 1 .gün sayılıyo kanaman sökülünce değil Ve hanifi meshebinde 10 gün oluyo sonrası özür oluyo yani özür ne demek her vakit yeni abdest almak demek namaz abdesti yani bi abdest alıp 2-3 vakit namaz kılamazsın her ezanda yeni abdest şafi mezhebinde ise 15 gün adet görme süresi onunda 15 günü geçerse özre girer bu şekilde bilgisini vereyim istedim bunlar önemli konular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…