Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Dinen 10 gün ya süresi o nasıl hesaplanmalı peki arkadaşlar ya lekeden mi başlanmalı kanamadan mı ben onun için soruyorum doktor kontrolü için değil de
Dinen tabi ki de lekelenmeden başlıyor canım namaz falan kilinamiyor o durumda tabi ki. ama tıbbi olarak tedavi amaçlı kanamaya bakılıyor benim doktorum kanama dedi yani

arkadaşım Ayşe Dumana gidiyor ama biraz tuzlu

Çook teşekkür ederim canım bir bakayım, eşimle de konuşayım dediğim gibi bu ay zaten gidemem ama önümüzdeki ay da regl olursam sana mesaj atar sorarım inşallah olur mu çok sağol inşallah önümüzdeki ay hamile kalırım gerek kalmaz ama

Benim bildiğim doktorlar için kanamanın ilk günü adetin 1. Günü
Dinimizce ise lekenin geldiği gün adet hükmündedir
Bugün kuzum bat bakalım olcak mıyım
Aynıyız bugünü atlatırsammmm

İnşallah canım tabiki sorabilirsin keşke şu an istanbulda olsam da bende onunla devam edebilsem

Allah kolaylık versin canım rahat ol dualarım seninle Benim rahim ağzı da darmış hatta doktor eşime demişti biraz zorlandim demiş hatta ona rağmen sonrasında o kadar rahatsız olmadim
Vay be :) ins benım ki de kolay geçer rabbim güç vrsin hepomıze bu süreçte

Ya uygulamaya girince regl tarihini yeni regl başlangıcı için 31 ağustos diyor ama benim düzenli değildir adetlerim, temmuzdayumurtlamayı yakaladığım için ovülasyonla bildim yoksa bilemezdim. Bu ay ovülasyon yapmicam tatilde olucam sizce yazılayım mı 31 ağustos diye yoksa eylüle mi gitsem direk :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…