Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen bende bir atlatırsam iyi olcak lekelenmen devam ediyo mu canım ? Adetin hep böyle mi başlar normalde
Aslında geçen aylarda öncesinde pembe leke ile başlamıştı bu ay normal akıntının içinde minicik kırmızı iplik gördüm ama az önce pembe leke gördüm yine yani sanki geliyor gelmekte olan hayırlısı diyelim işten gelir gelmez var mı bişey ( yani kanama)diye soruyor eşim daha çok üzülüyor onun için canım sıkılıyor yoksa vardır Rabbimin bir bildiği elbet zamanını bekliyor

Hormonlar hsg eşinizin testi vs baktırdınız mı peki benim aklım başıma 7. Aydan sonra geldi baktım gittiğim doktorlar olur olur diye oyalıyorlar bende bütün her şeyi yaptırıp kafamdan silmiştim
Baktirdik canim hicbir problen yok tek problen var ki o da benim stresim kafama cok takiyorum sürekli bir arastirma içerisindeyim hep kür yaptim stres yaptim

Baktirdik canim hicbir problen yok tek problen var ki o da benim stresim kafama cok takiyorum sürekli bir arastirma içerisindeyim hep kür yaptim stres yaptim
Pko filan da yok e stres yapmayın dicem mümkün değil kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş çok zor ama ne yapalım beklemekten başka çaremiz yok

İnşallah gelmez de bebeğin seninledir canım ya ❤❤ yoksa da yolumuza bakıcaz napalim nasip zamanı ne zamansa o zaman gelicektir❤

Benim eşimde soruyor sürekli var mı bir şey diye daha çok üzülüyorum

He kuzumm şimdi oldu :) ama bende regliyken kullandıgımda sorun yoktu canım hatta letu orta seviye yumurta geliştirici femara daha etkili mesela klomen de keza öle herkesde farklı etkiler gösteriyor o zaman kuzucum
Olabilir askim ya. Banada klomenden daha etkili dedi. Ama kasik agrisi yapti bende ve reglim daha kesilmedi normalde coktan kesilmesi gerekliydi

Olabilir askim ya. Banada klomenden daha etkili dedi. Ama kasik agrisi yapti bende ve reglim daha kesilmedi normalde coktan kesilmesi gerekliydi
Evet bende 3. Günden sonra kanama gelmezdi sorun yasamadım hepsindede neyse ins biter hemencicik de yumurtlamaya geçersin sonraa hopppp anneler grubuna artık bu ay güzel haberler gelsin

Canım regl sancısı gibi İnan kramp giriyor zaten benimki kapalı olduğu için biraz sancı cektim ama 2-3 dk sürmedi sancı çekildikten 2 ay sonra hamile kaldım ama düştü ne yazıkki
Hadi yA gecmıs. Olsun kuzum şimdi tekrar mı basladın ins rabbım gönlüne göre verir en kısa zamann da tamam dayancam ins

Yok ya artik yapmamaya karar verdim ben nasipte ne zaman varsa rabbim o xamaj nasip etsin inşallah sende yapma
Evet şimdiye 10 tane gebelik testi yapmıştım ama bu ay yapmıyorum çok bunaldım çünkü ikinci çizgi var mı yok mu diye bakmaktan başıma ağrılar giriyordu artık beklicem hayırlısı olsun ne yapsak boş olacağı varsa zaten

Kızlaaarr carsamba akşamı fenalaştım gecesi hastanelik oldum bel ağrısı vücut baş ağrısı yüzünden dedim ya hamileyim yada korona. Korona çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…