Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Dinen 10 gün ya süresi o nasıl hesaplanmalı peki arkadaşlar ya lekeden mi başlanmalı kanamadan mı ben onun için soruyorum doktor kontrolü için değil de
Dinen tabi ki de lekelenmeden başlıyor canım namaz falan kilinamiyor o durumda tabi ki. ama tıbbi olarak tedavi amaçlı kanamaya bakılıyor benim doktorum kanama dedi yani

Teşekkür ederim cevap için, ya özele gidiyorum zaten aslında ama doktor ben 1 sene dolmadan müdahalede bulunmayı doğru bulmuyorum dedi, kafam karışık baya. Zaten tatile gidicez haftaya cuma akşamı bir sonraki adet olursa belki o zaman yeni doktor arayışına girerim ama bilmiyorum hiç :KK43: özelde anadolu yakasında doktor önerebilecek var mı
arkadaşım Ayşe Dumana gidiyor ama biraz tuzlu

Suna kabil kucur kesinlikle ama kesinlikle harika bir doktor bende kadınlar kulübünden buldum benim derdimden anladı oturdum ağladım ben kadın doğum doktoruyum 2 aşılama 1 olumsuz tüp bebekte sonra hamile kaldım dedi 1.5 sene uğraştım dedi karşımızdaki bir doktor olarak bir kadın olarak yaklaşıyor hsg çektir sonomede git dedi kendisi de cekebilirdi ama beni çok daha iyi yere yönlendirdi polip vardı bende bak bu büyür dedi o sırada 5 tane doktora gidiyordum hiçbiri büyümez dedi polip 2-3 ayda 3 katı büyüdü histeroskopi yaptı beni ve 2 ay sonra hamile kaldım memleketime döndüm buradaki doktor histeroskopini kim yaptıysa çok güzel yapmış dedi öyle işte kuzum sana numarasını verebilirim istersen

Çook teşekkür ederim canım bir bakayım, eşimle de konuşayım dediğim gibi bu ay zaten gidemem ama önümüzdeki ay da regl olursam sana mesaj atar sorarım inşallah olur mu çok sağol inşallah önümüzdeki ay hamile kalırım gerek kalmaz ama :KK43:

Günler öncesinden leke gören arkadaşlar var. Öyleyse lekenin geldiği 2.-3. günler doktora gidip muayene mi oluyorlar? Namaz konusu ise o günler de kazaya girer elbette ama muayene için kanama başlayınca gidilmeli, yanlış mı biliyorum acaba adetten önce leke gören arkadaşlar doktora ne zaman gidiyorlar?
Benim bildiğim doktorlar için kanamanın ilk günü adetin 1. Günü
Dinimizce ise lekenin geldiği gün adet hükmündedir ☺️
Bugün kuzum bat bakalım olcak mıyım
Aynıyız bugünü atlatırsammmm 🙄

Çook teşekkür ederim canım bir bakayım, eşimle de konuşayım dediğim gibi bu ay zaten gidemem ama önümüzdeki ay da regl olursam sana mesaj atar sorarım inşallah olur mu çok sağol inşallah önümüzdeki ay hamile kalırım gerek kalmaz ama :KK43:
İnşallah canım tabiki sorabilirsin keşke şu an istanbulda olsam da bende onunla devam edebilsem

Allah kolaylık versin canım rahat ol dualarım seninle Benim rahim ağzı da darmış hatta doktor eşime demişti biraz zorlandim demiş hatta ona rağmen sonrasında o kadar rahatsız olmadim🙂🥰
Vay be :) ins benım ki de kolay geçer rabbim güç vrsin hepomıze bu süreçte

Ya uygulamaya girince regl tarihini yeni regl başlangıcı için 31 ağustos diyor ama benim düzenli değildir adetlerim, temmuzdayumurtlamayı yakaladığım için ovülasyonla bildim yoksa bilemezdim. Bu ay ovülasyon yapmicam tatilde olucam sizce yazılayım mı 31 ağustos diye yoksa eylüle mi gitsem direk :/

X