Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ay sanırım ben de regl olucam, sabah öyle bir sancıyla uyandım ki :KK43: ama ovulasyona göre de salı günü olmam lazım, bu kadar erkenden regl sancısı çeken oldu mu
Benim 10 gün önceden başlayan zamanlarım bile oldu 😔
Kızlar bir şey danışıcam biz mayıs ayından beri deniyoruz, gittiğim doktor 1 sene boyunca deneyin daha yeni başlamışsınız dedi. Her doktor böyle mi ben en azından yumurtlama takibi yapabiliriz diye düşünüyordum :KK43: siz gittiğiniz doktorlarda neler yaşadınız acaba?
Ben 2 farklı doktora gittim biri 6 ay dene olmazsa gel dedi biri 1 sene dene olmazsa gel dedi

Öğle saatlerinde sıvı alımını kestikten 2 saat sonra 2.idrarla net sonuç alırsın canım bir de öyle dene istersen
canım ovulasyon testine başlamak istiyorum bu ay ama işten dolayı 17:30'da çıkıyorum 2 saat öncesinde sıvı alımını bırakmak yeterli olur mu gidince hemen yapsam nasıl kullanıyor bilgi alabilir miyim canım hiç bilmiyorum da ??

Doktorların söylediği 8e kadar o hormonu görebileceğiniz. Öğlen saatlerinde 4 5 e kadar zirvede oluyor. Yani her gün aynı saatte yaparsan olabilir canım ama yapabilene öğlen yapması daha iyi.

Erken gebelik testim bu sabah😔 pazartesi bat dayanamadım

Eklentiler

• IMG-20220805-WA0000.jpeg
    IMG-20220805-WA0000.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 60
Aslında doktora 1 seneye yakın korunmuyoruz diyebilirsin ama o zaman da hsg çekmeni öneriyorlar - ben 1 seneyi beklemiştim ama beklemeseydim de olurmuş- Bazı doktorlar da direkt tedaviye başlıyorlarmış. Eğer bunları istiyorsan söylersin karar senin. Yumurta takibine tedavi dışında bakıyorlar mi hiç bilmiyorum. Devlette zaten bu konuyla ilgileneceklerini hiç sanmam özel bi hastanede şansını deneyebilirsin. Adetin 2. veya 3.gunu çağırıyorlar hormon testleri ve alttan muaye için. Bugün kanaman yoğunsa yarın 2.gunun olacak bı görün istersen

Teşekkür ederim cevap için, ya özele gidiyorum zaten aslında ama doktor ben 1 sene dolmadan müdahalede bulunmayı doğru bulmuyorum dedi, kafam karışık baya. Zaten tatile gidicez haftaya cuma akşamı bir sonraki adet olursa belki o zaman yeni doktor arayışına girerim ama bilmiyorum hiç :KK43: özelde anadolu yakasında doktor önerebilecek var mı

1 senedir evliyim ovülasyon yapmadan aylarca denedik ama nisanadan beri ovülasyon testiyle deniyorum sıfır. Dedigin gibi 26 günde bir oluyorum bir ara 31 gün gecikti ama yok. Sonuç hayal kırıklığı
Canım hsg hormonlar eşinin testi vs hepsini yaptırdın mı ben hsgden 2 ay sonra hamile kalmıştım

Kuzum letuyu zaten adetin 2. Gunu basladim bugun 6. Günüm son letuyu icicem
He kuzumm şimdi oldu :) ama bende regliyken kullandıgımda sorun yoktu canım hatta letu orta seviye yumurta geliştirici femara daha etkili mesela klomen de keza öle herkesde farklı etkiler gösteriyor o zaman kuzucum

Teşekkür ederim cevap için, ya özele gidiyorum zaten aslında ama doktor ben 1 sene dolmadan müdahalede bulunmayı doğru bulmuyorum dedi, kafam karışık baya. Zaten tatile gidicez haftaya cuma akşamı bir sonraki adet olursa belki o zaman yeni doktor arayışına girerim ama bilmiyorum hiç :KK43: özelde anadolu yakasında doktor önerebilecek var mı
Suna kabil kucur kesinlikle ama kesinlikle harika bir doktor bende kadınlar kulübünden buldum benim derdimden anladı oturdum ağladım ben kadın doğum doktoruyum 2 aşılama 1 olumsuz tüp bebekte sonra hamile kaldım dedi 1.5 sene uğraştım dedi karşımızdaki bir doktor olarak bir kadın olarak yaklaşıyor hsg çektir sonomede git dedi kendisi de cekebilirdi ama beni çok daha iyi yere yönlendirdi polip vardı bende bak bu büyür dedi o sırada 5 tane doktora gidiyordum hiçbiri büyümez dedi polip 2-3 ayda 3 katı büyüdü histeroskopi yaptı beni ve 2 ay sonra hamile kaldım memleketime döndüm buradaki doktor histeroskopini kim yaptıysa çok güzel yapmış dedi öyle işte kuzum sana numarasını verebilirim istersen

X