Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar sağlık ocağında kan vermek için aile hekiminden randevu almaya gerek varmı
gerek yok ben tekirdağ'da yaşıyorum. laboratuar yok diye 1 ay sonra gel demişti doktor bana niye bu kadar geç dediğimde de o kadar yaşlı var hasta sen mi önceliklisin demiştii. böyle şeyler de oluyoo

Maşallah yesin onu teyzeleri o çizgiyi belirgin görmek ne kadar tatmin edici bişey dimi ya Allah diğer arkadaşlarımıza da nasip etsin o ikinci çizgiyi görmeyi
Amin amiin amiiiin, her zaman dualarimdalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bende tekirdag corludayim yorumunuzu gördüm az önce hangi sağlık ocağı bu randevu aldım bende pazartesiye öyle tepkiyle karsilasmam inşallah
aynı yerdeyiz umarım sen karşılaşmazsın ya ben o yüzden sağlık ocağına gitmeye çekiniyorum zaten sonucun 2 gün sonra çıkar. haftada 2 gün kan veriliyo haberin olsun biri cumaydı diğeri salıydı galiba tam hatırlamıyorum haberin olsun

Ya ben önceki hamileligimde her hangi bi gün gidip randevusuz vermistim aslında sabahtan. Hangi sağlık ocağı acaba özelden yazabilir misin

Hamile arkadaşlarımıza soruyorum? Aranızda herangi bir kür yapan var mıydı? Soğan kürü mesela? Yapsam mı kararsızım? Fikir verin lütfen

Hamile arkadaşlarımıza soruyorum? Aranızda herangi bir kür yapan var mıydı? Soğan kürü mesela? Yapsam mı kararsızım? Fikir verin lütfen
Sogan kürü tehlikeli canım bende kist yapmaktı sadece yarım bardak sogan suyundan 20 gün kanama çektim kadın dogum hapı kullanmak zorunda kalmıstım vitamin agırlıklı beslen arı sütü propolis d vitamini folik asit magnezyum depolarını doldur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…