Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

canım yola da çıkacağın için testi yapmalısın bence çünkü varsa gebelik ona göre dikkat edersin. Yoksa da kafan rahat olur. Bilinmezlik kötü bence. Vrasa zaten çıkar artık

Kizlar benm catlama 23unde oldu bat 5-6 agustos sanirim biraz once cok affedersiniz kahverengi leke geldi peceteye adet oncesi de geliyor hep yerlesme kanamasi degildir dimi

Bence ovulasyona güven olmaz bat da yarın galiba sizin inşallah hamilesinizdir ama bence yarın sabahı bekleyin regl olmazsanız ilk idrarla test yapın

Ben de dün gece çok düşündüm, tekrar bir doğum tekrar lohusalık, kaldırması çok güç şeyler. Sanırım vazgeçicem, kendim için yapmak istediklerim de var, ikizlerden sonra karnım vücudum çok kötü oldu, anne estetiği olmak istiyorum süt verme dönemi bitince. Üçüncü sezaryen üzerine öyle ağır bir ameliyat çok zorlayacak beni. Dediğiniz gibi ikizlerin ilgisiz kalıp arada kaynama ihtimalleri de söz konusu ki bu çok büyük bir haksızlık olur. Bir an önce regl olmayı bekliyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…