Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba hanımlar bu sefer umarım mesajimi tam yazarım bu mesaji buraya yazdığıma hala inanamıyorum. 2 yıldır topik topik dolaştım.Her ay klomen yumurta takibi catlatma her ay bir umut ama her seferinde ayrı bir üzüntü en son aşilama yaptim mart ayinda o kadar hevesliydim ki her gece yatamıyordum heycandan sonu kocaman bir hüsran oldu ohss oldum bir ay boyunca agridan öldüm dirildim atlattım ve artik vazgectim.Bir daha doktora bile gitmedim bebek için o kadar yorulmuştum ki mayis ayindan beri bu konuyu kapatmıştım.Rabbim tam ben vazgectikten sonra bana bir mucize verdi Çok şükür bugün hamiş olduğumu öğrendim.Çok mutluyum rabbim sizede bu mutluluğu versin belki biraz uzun oldu ama tamamen benim gibi olanlara bir umut olsun ve mutluluğumu duygularımı sizinle paylaşayım diye yazdım.
Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Kızlar sağlık ocağında kan vermek için aile hekiminden randevu almaya gerek varmı
gerek yok ben tekirdağ'da yaşıyorum. laboratuar yok diye 1 ay sonra gel demişti doktor bana niye bu kadar geç dediğimde de o kadar yaşlı var hasta sen mi önceliklisin demiştii. böyle şeyler de oluyoo

Eklentiler

• IMG_20220804_101952.jpg
    IMG_20220804_101952.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 78
Maşallah 🧿 yesin onu teyzeleri 😍 o çizgiyi belirgin görmek ne kadar tatmin edici bişey dimi ya 🤣🤣 Allah diğer arkadaşlarımıza da nasip etsin o ikinci çizgiyi görmeyi 🙏
Amin amiin amiiiin, her zaman dualarimdalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin❤️

☺️☺️☺️ Bende tekirdag corludayim yorumunuzu gördüm az önce hangi sağlık ocağı bu randevu aldım bende pazartesiye öyle tepkiyle karsilasmam inşallah
aynı yerdeyiz :KK50: umarım sen karşılaşmazsın ya ben o yüzden sağlık ocağına gitmeye çekiniyorum zaten sonucun 2 gün sonra çıkar. haftada 2 gün kan veriliyo haberin olsun biri cumaydı diğeri salıydı galiba tam hatırlamıyorum haberin olsun

aynı yerdeyiz :KK50: umarım sen karşılaşmazsın ya ben o yüzden sağlık ocağına gitmeye çekiniyorum zaten sonucun 2 gün sonra çıkar. haftada 2 gün kan veriliyo haberin olsun biri cumaydı diğeri salıydı galiba tam hatırlamıyorum haberin olsun
Ya ben önceki hamileligimde her hangi bi gün gidip randevusuz vermistim aslında sabahtan. 🙁 Hangi sağlık ocağı acaba özelden yazabilir misin ☺️

Hamile arkadaşlarımıza soruyorum? Aranızda herangi bir kür yapan var mıydı? Soğan kürü mesela? Yapsam mı kararsızım? Fikir verin lütfen🥲

Hamile arkadaşlarımıza soruyorum? Aranızda herangi bir kür yapan var mıydı? Soğan kürü mesela? Yapsam mı kararsızım? Fikir verin lütfen🥲
Sogan kürü tehlikeli canım bende kist yapmaktı sadece yarım bardak sogan suyundan 20 gün kanama çektim kadın dogum hapı kullanmak zorunda kalmıstım vitamin agırlıklı beslen arı sütü propolis d vitamini folik asit magnezyum depolarını doldur

X