Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Umarım umarım canım . Ben de öyle sanıyordum hatta ben doktora gittim, 2 ay yediğime içtiğime dikkat ettim sonra denemeye başladık. Eşim sigarayı bırakalı az olmuştu diye biraz daha zaman geçsin demiştik. Doktor siz deneyin demişti keşke dinleseymişim. Hemen oluvercek sanıyorduk işte. İnşallah sürmez canım. Bilgi eksikliği de çok fazla takip gerekiyor mutlaka. Umarım bu ay hamiş oluruz.
Evet canım ya bende bu kadar ertelediğime pişman oldum burdan da aylarca senelerce uğraşan arkadaşların yazdıklarını görünce daha da çok pişman oldum 😔 inşallah Ağustos ayı bize de şans getirir iyi düşünelim iyi olsun inşallah ❤️

Merhaba hanımlar amh düşüklüğümu öğreneli 1 ay oluyor . 0.40 yaşım 29 . Mersin'de doktorum özel bı karisim + proxyfemin + hayıt suyu + soğan suyu + incir suyu gibi şeyler verip 1-2 ay sonra gelmemi söyledi. Adetlerim çok düzenli ama hamilelik olusmuyordu. Şimdi ben bunları 25 gündür felan yapiyorum . 8inde adet olmam gerekiyor ama bugün pecetede kahverengi gibi pembe gibi bir kan gördüm sonrasında kesildi . Bu yerleşme kanaması midir yoksa ictiklerimden dolayı hayıt felan bu ay erken adet.mi olmusumdur ???🤔🤔🤔🤔

Bendede 34..tabi bizim kalmağımız zor daha küçük yaşlı olanlara bakarak..ama mfk etdi bu.Mesela ben böyle etdim.Bu gün ayın 3 adetim bitdi...yarın ilişki..sonra 7 ağustos ilişki...sonra 9..sonra 12 ve böyle devam..21 günü değerlendirin..güzel haberler bekliyorum senden..
İnşallah canım 🍀

kaset gebelik testinde çıkması için ilişkinin üzerinden 10 gün mü 14 gün mü geçmesi gerekir?

Kızlar kontrolden geldim. 5+5 bugün ama kese ölçümüne göre 5+2 çıktı. Umarım yolunda ilerler 🙏 birkaç özel testler istedi. Oksapar iğneye başladık ayrıca. Önümüzdeki hafta kalp atışı duymaya gidicez inşallah 🙏❤️
2-3 gün farklarda tedirgin olmayın 6-7 günlük farklardan korkun ☺️

Merhaba hanımlar amh düşüklüğümu öğreneli 1 ay oluyor . 0.40 yaşım 29 . Mersin'de doktorum özel bı karisim + proxyfemin + hayıt suyu + soğan suyu + incir suyu gibi şeyler verip 1-2 ay sonra gelmemi söyledi. Adetlerim çok düzenli ama hamilelik olusmuyordu. Şimdi ben bunları 25 gündür felan yapiyorum . 8inde adet olmam gerekiyor ama bugün pecetede kahverengi gibi pembe gibi bir kan gördüm sonrasında kesildi . Bu yerleşme kanaması midir yoksa ictiklerimden dolayı hayıt felan bu ay erken adet.mi olmusumdur ???🤔🤔🤔🤔

Bilmiyorum canım :KK43: benim de bat 5 ağustos karnım ağrıyo regl gibi bi de akıntımda sanki hafif kahvelik pembelik vardı 14.30 gibi kafam duyguşarım çok karışık beklemek lazım galiba inşallah adet olmam diye dua ederek bekliyorum amin hepimize :KK43:

Peki ilişki günü değil de yumurtlama olarak bakınca yumurtlama testinin pik oldugu günden mi hesaplamak lazım yoksa çatlama olduğu günden mi

Peki ilişki günü değil de yumurtlama olarak bakınca yumurtlama testinin pik oldugu günden mi hesaplamak lazım yoksa çatlama olduğu günden mi
bu ay misafirim vardı ovülasyon haftamda test yapamadım ama uzayan yumurta akı gibi akıntı göğüs dolgunluğunu hissettiğim gün ilişki oldu ve o gün bol havuç tükettim o günü baz alarak baktığımda onun üzerinden bile daha 11 gün geçmiş

X