Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benimde adeete bir gün kala adet sancısı gibi sancı cekiyorum catlama ignesi olmuştum 22 temmuzda ve sancılar durmadı bende ilk defa böle sancılar cektim böle cekip hamile kalan varmı acaba yarını iple çekiyorum

Bugün igneden sonraki 11. günün genelde 14 gün sonra adet olunuyor ben de 17 gün sonra olmuştum hatta iğneden sonra 2 aydır döngülerim uzadı. 4 gün ben de çok sancı çektim yumurtam çatlamıştı çünkü. Ama adet olmanız için henüz erken diye düşünüyorum

Normalde ayın 3 oluyorum igneden sonra degişirmi 12 ci günüm bugun igneyi yapalı

Çatlatma iğnesi kısmını hiç bilmiyorum ya tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur belki
İnşallah hepimiz birer birer hamiş çıkarız by topicte kızlar hep toplu dua edelim, melekler biz bir başkasına dua edince bize dua edermiş Bizim de melek yavrularımız olsun inşallah

Evet kuzum karisik durumlardan da aklim kalmisti zaten sende. Cok şükür düzeldiyse hersey evet gel bizi yanliz birakma. Tatil hep güzel yaBat 28 biz beraberdik hep kaymis döngü gunlerimiz

Kaydı gitti günler valla temmuz ayı bomboş geçt benim içün. Ağustosta güzel haberler alırız umarım

Normalde ayın 3 oluyorum igneden sonra degişirmi 12 ci günüm bugun igneyi yapalı
Benim değişti. Ama bildigime göre 14 gün sonra olunuyor en az. Daha erken olanı pek duymadım belki de vardır muhtemelen yarın iğnenin etkisi geçmiş olur. Geçen ay iğne vurmadım ama yine de geç geldi adetim

Benim de akıntımın geldiği ilk gün test negatifti ertesi gün pozitif oldu değerlendirmekte fayda vardır bence
bize kalsa biz her günü değerlendiriyoruz çok isteyerek, 5 aydır bu sekılde olmadıgı ıcın gün aşırı yapalım dıye karar verdık ama sadece 2 kere ara verebildik.
sanırım saldım gitti, biz normal rutine devam :)

Kizlar bugün silik çizgiyi gördüm bat 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…