Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende bugün cok hafif bir kahverengi kan gördüm
Adete 6 gün var
Sizce yerleşme kanaması mı ?

İnan ki mesajlarindan bir sorun olduğu anlaşılıyor. Rabbim eşinize bir kolaylık nasip etsin . İnşallah en kısa zamanda sizinle ilgilenecek vakti bulur🤲🏻 kv için birsey diyemem. Çünkü iyilik iki taraflı oluyor ben böyle düşünüyorum. Belki ailenin yanına mı biraz gitsen . Evlilik yıldönümünden sonra? Belki ailen ile olmak iyi gelir, kafa dağıtırsın .

Benim de eşim ilk kez şehir dışına gitti iş için. Dün akşam o kadar stresliydi ki hatta benle kavga etmeye calisti . Hiççç takmadım. Güzelce aldım karşıma konuştum. Biraz iyi oldu . Bugün de tripli gibi ama valla takmıyorum. Hatta o gidince sabah cok ağladım . Ha tartışma sebebi de git annemlerde kal dedi . Bende ne size ne de kendi annemlere gitmiycem dedim. Yani başım kapalı onların yanında, bu sıcakta zaten bana basmişlar valla kimseyi çekemem dedim 😂 iyi ki demişim içim de kalmadı
Evet iyi ki demişsin kocana,demeyip de kayinvalidenlerde gece uyurken kendi kendine söyleseydin daha kötü olurdu🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Buradaki mesajlari da okuyorum. Okudukca daha cok stres oluyorum. Maalesef gebelik oyle iki ay oncesine kadar zannettigim gibi kolay bir sey degilmis hatta cok cok zor bir sey mucize yani😞
Mucize olduğu doğru ama kafanız rahat olursa herhangi bir fiziksel Engel de yoksa çok kolay. 😊 Allah isteyen herkese nasip etsin. Strese girmemeye çalışın.

Katiliyorum size kizlar etiket yapamadim gecen gunlerdede Childdevelopment Childdevelopment duygusal cokusteydi ben ayaklandirdim onu ama bu ara yine o sekilde ben tamamen bebek dolayisiyla oldugunu düşünmüyorum bence cok yanliz ondan diye düşünüyorum e tabi bebek konusu zaten yorucu. Bebek konusunda mutlaka randevu al git zaman kaybetme. Aile arkadas konusundada zaten eşin yogun calisiyor bin otobuse bikac gunlugune git aileni gör arkadaslarini gör bana otobus yolculugu cok iyi geliyor mesela o bile havani degistirir gezmis olursun biraz kafan dagilir
Evet canim çok haklisin, Childdevelopment Childdevelopment tam olarak neler yaşiyor hiss ediyor bilemem,ama yalnızlık ,sevdiklerinden uzak kalma ek olarak eşi ile vakit geçirememesi bunalima sokmuş
Gide bilseydin annenlere giderdin bol enerji toplardin

Güzel haberi alanlar adına çok mutluyum :) sağlıkla kucagınıza almak nasip olsun .
Ben de kızımda kan testi sonucuna inanmaıştım keseyi görene kadar :)

Ben birazonce yine lh testi yaptım, Her gün aynı saatte yapıyorum , sıvı alımına özen gösteriyorum, yumurta akı gibi akıntım var karnım agrıyor yumurtladıgımı hıssedıyorum ve bugun 13. gunum ama ovulasyon testi yok yumurtlamadın dıyor :))

Her gün ilişkiyi gün aşırıya düşürmek için yumurtlama testi yapıyorum aslında ben, sanırım en ıyısı takılmadan yola devam etmek :KK64:

Bat bugün. Hala adet olmadım ama olacakmışım gibi ağrılar ya çok modum düştü kızlar 🙁bu ay çok ümitliydim . 3-2-3-2 yöntemini de uygulamıştım 🤷🏻‍♀️

Güzel haberi alanlar adına çok mutluyum :) sağlıkla kucagınıza almak nasip olsun .
Ben de kızımda kan testi sonucuna inanmaıştım keseyi görene kadar :)

Ben birazonce yine lh testi yaptım, Her gün aynı saatte yapıyorum , sıvı alımına özen gösteriyorum, yumurta akı gibi akıntım var karnım agrıyor yumurtladıgımı hıssedıyorum ve bugun 13. gunum ama ovulasyon testi yok yumurtlamadın dıyor :))

Her gün ilişkiyi gün aşırıya düşürmek için yumurtlama testi yapıyorum aslında ben, sanırım en ıyısı takılmadan yola devam etmek :KK64:

Benim de akıntımın geldiği ilk gün test negatifti ertesi gün pozitif oldu değerlendirmekte fayda vardır bence 😇

ay iki taraf kendince iyi olsa da gelin kaynana birbirini hiçbir zaman çekemez. iyi geçinenlerde de ufak da olsa çekememezlik olur çünkü kaynana gelin doğası bu :KK66: arkadaş gibi konuşabiliyorsan ne ala ama her şeyini gene anlatamazsın anlatmaman gerekir. benim de 1 sene oldu evleneli başka şehirdeyım kendi anneme 3 saatlik mesafe kaynanama yarım saatlik ama annem daha çok gelir kaynanamı tam dolu dolu birgün bile misafirlikte tutamazsın. 2 kere kaldı bende ama nasıl kaldı oğlunun baya kızmasıyla yoksa o da yok normalde gelir 3-4 saat oturur gider. anlayacağın gelmemesi daha iyi boşver kafan rahat olur. yoksa kıskançlıklarından kudururlar. benimki kayınbabamdan bile kıskandı geçenlerde insan şok oluyo :skandal::skandal:
Yook artik 😅 aynen dediğin gibi gelince de kıskançlığı bitmiyor benim annem yengeme cok iyi bize nasilsa öyle yengem hic gelin gibi değil mesela ama onlsr öyle olamiyor

Öncelikle hamilelik haberi alan arkadaşlarımı tebrik ederim Allahım inşallah sağ salim kucağınıza da almayı nasip etsin benim bir sorum olacaktı benim pazar gününden beri kasık ağrısı çekiyorum bazen şiddetleniyor bazende azalıyor özellikle pazar günü hiç azalmadı ayakta iş görürken ağrıdı oturduğumda veya yattığımda ağrısı azaldı bu arada bat 8 ağustos yumurtlama da 24 temmuzda oldu acaba bunun sebebi ne olabilir hiç böyle birşey yaşayan oldu mu

X