Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

meraabaa:) hoşgeldin vallaha sabırına hayran kaldım ama sen de haklısın hayal kırıklıgı da cok zor, inşallah hepimiz güzel haberleri alırız bu ay:)

Eşim yeni uzmanlık kazandi hastaneden eve gelmiyor değerlendirecek vaktimiz bile yok nerdeyse ailemden cok uzak sehirdeyiz 5 ay önce taşındık ailei aylardir görmüyorum. Yaşadığım sehirde kv var onla da aram iyi değil cok adim attım ama kadında tik yok o da ayri sinir bozucu bisey. 10 gün sonra evlilik yıl dönümümüz hicbir problem yok ama yinede olmuyor çok yoruldum bu süreçten ben evet çok gerginim cocuk fikrinden bile uzaklasiyorum artik. Tüm hevesim heyecanim kacti. Aylardir burda birkac ayni arkadasla takip ediyoruz hatta ozelden konustiklarimiz da cok var destek oluyorlar sağ olsunlar ama ben bu sürecin böyle zor olduğunu tahmin etmezdim hemen oluyor saniyordum. Eşimin çok nöbet tutmasi cocuk mevzusunun aylardır çözüme kavusmamasi kv durumlari ailemden uzakta olmam beni gerçekten psikolojik bunalima soktu birkaç kez kötü migren atağı geçirdim stresten sürekli hastalanir oldum bilmiyorum ne yapacağım

Ah canım hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz hem merak etmek hem negatif görme korkusu. İnşallah istediğin gibi olur.

hiç bozmayın moralinizi inşallah o zamanını bekliyordur size gelmek için
Tabiki canim moral bozmak yok dunyada ne yiyecegi varsa o zaman gelir ama insanoglu sabırsız biran once anne olmak istiyoruz evimize kucuk meleklerin gelmesini istiyoruz kizim cok abla olmak istiyor evde bazen agliyor benim niye kardesim yok diyor yalniz kalmak istemiyorum diyor kardesine simdiden oyuncak aliyor kuzum Allah ne zaman verecek diyor arkadaslarimin kardesi var diyor o anda cok caresiz kaliyorum

Aaa o yüzden mi gecikmişadalis mi Advictor mu?sende mi aliyosun eş paketi

Bizde ne kadar pik anina denk getirirsek getirelim asla gebe kalmiyoruz
Nokta vardir bi hayir bundada ne yapalim. Doktora dedim 1 yildir olmuyor ya hocam skldm artik dedim oo Seher daha yenisin ya dedi bak seninde 1 yil anca olacak hic sknti yapma eminimki olacak bu onumuzdeki aylarda cok bekletmeden yada bu ay

Evet haklısın canım, kesin benim de psikolojik zaten her ay bana da kalsa hamileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…