AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Omepa Q10 kullanıyorum onun dışında bişey kullanmıyorum canım he birde keçiboynuzu pekmezi yiyiyorum. İlk olmama sebebi bence dozu düşük geldi zaten ikinci ay dozu yükseltti sizin neydi?

Omepa Q10 kullanıyorum onun dışında bişey kullanmıyorum canım he birde keçiboynuzu pekmezi yiyiyorum. İlk olmama sebebi bence dozu düşük geldi zaten ikinci ay dozu yükseltti sizin neydi?
bende klomen içiyorum günde 1 tane banada dozu düşük geldi herkes 2 tane içiyor bakalım ne olacak pazartesi kontrolüm var

Merhaba ben ikinci kez klomen kullanıyorum 2. günümdeyim pazartesi kontrole gideceğim benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olacak olan varmı ?
Bende sizden 1 gun sonra başladım benimde doktor kontrolim salı günü yumurtanin buyuklugune gore aşılama için gün verecekleer Rabbim hepimize pozitif sonuclar gormeyi nasip etsin

Bende sizden 1 gun sonra başladım benimde doktor kontrolim salı günü yumurtanin buyuklugune gore aşılama için gün verecekleer Rabbim hepimize pozitif sonuclar gormeyi nasip etsin
amin hepimize aşılamamı yapılcak çatlatma iğnesimi ilkmi kullanıyorsunuz klomeni hadi birbirimize umut olalım peş peşe güzel haberlerimizi verelim inş

amin hepimize aşılamamı yapılcak çatlatma iğnesimi ilkmi kullanıyorsunuz klomeni hadi birbirimize umut olalım peş peşe güzel haberlerimizi verelim inş
Yok benim biraz karışık geçen seneden beri korona yuzunden araliklarla kullaniyorum 1 defa kimyasal gecirdim baska pozitif goremedim ama 3 ay once tedaviye kesin olarak basladik 3 defa klomenle-ovitrelle ile aşılama sonra 2 defa igneli aşılama o da olmazsa tup bebege geçiş

inş tüp bebeğe gerek kalmadan olur canım insan yıpranıyor ayakta durmak zorundayız inanıyorum olacak ALLAHIN izniyle sadece zamanı var onu bekliyoruz

pek
peki çatlatmada dikkat edilmesi gereken bir şey varmı ayrı olarak bir şey kullanıyormusun

inş tüp bebeğe gerek kalmadan olur canım insan yıpranıyor ayakta durmak zorundayız inanıyorum olacak ALLAHIN izniyle sadece zamanı var onu bekliyoruz
Allah razı olsun insallaaahhh
Peki çatlatmada dikkat edilmesi gereken bir şey varmı ayrı olarak bir şey kullanıyormusun
Eğer aşılama olmayacaksanız doktor iğne sonrası gün veriyor o gunleri degerlendiriyorsunuz bana herhangi birsey vermediler bu zamana kadar kullanmam için ama ben 2 aydır çatlama sonrası 1 hafta avokado tuketiyorum tutunmaya yardimci oldugu soyleniyor ne kadar dogrudur bilmiyorum ama

Ovulasyon testini yaptimDaha pik olmamış değil mi?

Eklentiler

• 20220811_120223.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…