Ağustos annelerii doğum çantansı hazırlamaya başladımı?

yazdıkların bana çok mantıklı geldi canım.ben de senin gibi düşünüyorum.bu arada ben de sınıf öğretmeniyim bu doğum öncesi iznimiz ile ilgili bi sorum var sana.ben yarın 32.haftamı bitiriyorum.bu gün müdür ile konuştum yaz tatiline geldigi için doğum öncesi iznimi aktaramayacagımı ve çalışabilir raporu almama gerek olmadığını söyledi.sen ne yaptın bu izin konusunu?

valla arkadaslar dedim ya ben ilk oglumda kullanmadim inanmamistim hem hemde ne bileyim kullanmadim sonra baktim etrafimdaki herkes kullaniyo ve ustelik cogu yikamiyo bu oyuncaklari ...
ikinci oglumda denemek istedim zaten yataginin etrafi oyuncakla doluydu yanina dodosunuda koydum yavas yavas alisti yikama dedi bazilari ama ben valla her daim makinada yada sabunlu suyla elimde hemen yikar kuruturum cogu kez onun sayesinde uyuyo sakinlesyo simdiye dek bi zararini gormedim emzik biraktirmak gibi olucagini dusunuyorum emzigi belirli bi yastan sonra nasil biraktiriyorsam bunuda o sekilde biraktiracagima inaniyorum... temizlik konusu yikandiktan sonra problem degil sonucta yikanabiliyo oysaki cogu oyuncak yikanamiyo bile degilmi ama yok baglanmasin filan diyasaniz onu bilemem ben emzik gibi dusunuyorum nasil emzik birakabiliyosa buda oyle bu annenin direnciyle alakali
ama tercih meselesi degilmi yoksa oyle aman aman bi zarari yok ben fikir verdim arkadaslar

kızlar bugün görümcemle konuştum 2 ay önce sezeryanla dogum yaptı hastane çantasından bahsediyoduk o eger sezeryan olacaksa 2 tane hastane çıkışı yeterli olmuyo dio 2 gün hastanede kalınca hem bazı bebekler çok kusarmış,hem ilk günlerde kakası sulu oluyomuş oyüzden bezden sızabilir ,hemde hastane ortamında daha sık üstünü değiştirirsen daha ii olur dedi ben şimdi 1 tane daha hastane çıkışı koydum çantama belki gerekli olur sonra eşime söylersem heryeri karıştırır öle getirir ....

canım ben zaten yedek olarak koydum ne olur ne olmaz diye..
yaa kızlar ben kendimi normal doğuma hazırladımm..Allahım sen hepimizin yardımcısı olll.aminnnnnn

kızlar bu dodo oyuncağı zararlı birşey değil, her çocuğun yanından ayırmadığı bebeği, ayıcığı gibi düşünün, almanyadada Strentaler mıydı neydi o çok kullanılıyordu, hatta ipide var çekince dönence gibi müzikte çalıyor, benim yeğenim onunla büyüdü, hatta ablam geçenlerde migrosta görmüş, alacakmış ama pembesi kalmamış, ben buradaki merter migrosa bakacağım kalmışmı diye, yeğenimde onunla büyüdü ve bırakıyorlar , merak etmeyin

canım aktarılıyomuş. bana da öyle söylenmişti ama doktorum herkes aktarabiliyo, ben rapor yazıcam dedi ve işlemlerimizi yaptık. sen de raporunu al bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…