Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Slm arkadaslar bizde temmuz da start verdik asilamaya simdi dogum kontrol hapi kullaniorum... Yarin doktora gidicem... Heralde ignelere baslatir... Siz igneleri kendinizmi yapiosunz.

Merhaba Adet duzensizligindenbebegi olmayan 3 4 kisi taniyorum suanda bebekleri var 3 yada 4 ayda bir adet oluyordu hayit tohumu önerdim adetini düzenledi istersen nasil kullanildigini yazayim denemek istersen

Çok sevinirim canım. Peki yumurtlamam da yardımcı olacak mı? Yani kaliteli çatlayacaklar mı acaba?

evet arkadaşlarımm günaydın bugün tarlusalımı aldım ilk günüm içtim bir an önce kırmızılar gelirde tedavime başlarım.heyecanlandım nedense..oysaki aşılamaya karşı pek umudum yok ama...yinede rabbimden umut kesilmez diyrum işte...bakalım hayırlısı olsun startı verdik..:KK53:

Canım merhaba,
tarlusalı günde 1 kere mi kullanıyorduk unuttum da bende alıcam eczaneden. Kaç tane içeceğimi hatırlayamadım.

Canım merhaba,
tarlusalı günde 1 kere mi kullanıyorduk unuttum da bende alıcam eczaneden. Kaç tane içeceğimi hatırlayamadım.

canım bu ay aşılamamı yine hadi hayırlısı inşallah bu kez güzel haberini alırız
ben ohss oldum çok kötü günlerdi hastanede yattım 3 gün :KK14:
o kabus günleri düşünüp bir dahamı asla diyorum :KK14:

canım bu ay aşılamamı yine hadi hayırlısı inşallah bu kez güzel haberini alırız
ben ohss oldum çok kötü günlerdi hastanede yattım 3 gün :KK14:
o kabus günleri düşünüp bir dahamı asla diyorum :KK14:

Yok tatlım :KK50: 40 gün oluyor hala regl olmadım ilaç kullancam (tatil için). Benim aşılama bayağı bir askıya alındı. Biz bayağı bi beklicez daha :KK43:
Seni okudum tatlım çok geçmiş olsun Allah bir daha o kötü günleri göstermesin canım. Ne yapacaksın peki bundan sonra?

Yok tatlım :KK50: 40 gün oluyor hala regl olmadım ilaç kullancam (tatil için). Benim aşılama bayağı bir askıya alındı. Biz bayağı bi beklicez daha :KK43:
Seni okudum tatlım çok geçmiş olsun Allah bir daha o kötü günleri göstermesin canım. Ne yapacaksın peki bundan sonra?

offf nedir bu çektiğimiz psikoloji kalmadııı moral sıfır
çok zordu gerçekten o an çocuk yok artık dedim ama
şimdi yine eski moda döndüm :KK47:

bilmiyorummmm ara verim diyorum ama duruncada zaman geçiyo diye içim içimi yiyo
iyi bir tüp bebek merkezine gidecemm

offf nedir bu çektiğimiz psikoloji kalmadııı moral sıfır
çok zordu gerçekten o an çocuk yok artık dedim ama
şimdi yine eski moda döndüm :KK47:

bilmiyorummmm ara verim diyorum ama duruncada zaman geçiyo diye içim içimi yiyo
iyi bir tüp bebek merkezine gidecemm

İnşallah tatlım. Ben arayı çok açmamanı öneririm. Hakkında hayırlısı olsun inşallaahhhhhh :KK34:

Canım merhaba,

canım onun kullanımı doktor belirliyor ama ben adet olamadığım zamanlarda günde bir defa alıyordum.pko lar için 2 tane sanırım bi sabah bi akşam...eczacı bilir gerçi.ama fena ağrı yapıyooo :KK52:

Ben de 4 ağustosta aşılamamı yaptırdım bekliyorum şimdi. Eşimde sayı ve hız problemi var. Dün aktara gittik şu çakşır kökü suyundan ve keçiboynuzu pekmezini aldık bundan bayağı sonuç alan varmış. İnşallah işe yarar diğer aya da aşılama yaptıracağız çünkü. Umarım hakkımızda hayırlısı olur. Yalnız şu da var ki aşılamadan sonra günler geçmiyor bir türlü...

canım onun kullanımı doktor belirliyor ama ben adet olamadığım zamanlarda günde bir defa alıyordum.pko lar için 2 tane sanırım bi sabah bi akşam...eczacı bilir gerçi.ama fena ağrı yapıyooo :KK52:

Sağ ol canım. Evet regl süreci ağrılı geçiyor ilaç içince :44:

Ben de 4 ağustosta aşılamamı yaptırdım bekliyorum şimdi. Eşimde sayı ve hız problemi var. Dün aktara gittik şu çakşır kökü suyundan ve keçiboynuzu pekmezini aldık bundan bayağı sonuç alan varmış. İnşallah işe yarar diğer aya da aşılama yaptıracağız çünkü. Umarım hakkımızda hayırlısı olur. Yalnız şu da var ki aşılamadan sonra günler geçmiyor bir türlü...

benimde eşimde hız problemi var az derecede.bende keçinoynuzu pekmezi aldım bide mesir macunu yediricem.aşılama süreci bi başlasın bakalım.

benimde eşimde hız problemi var az derecede.bende keçinoynuzu pekmezi aldım bide mesir macunu yediricem.aşılama süreci bi başlasın bakalım.

umarım faydasını görürsün canım yoksa benim gibi aşılama anında şok yaşarsın. İnan aşılamama bile sevinemedim doktor hamile kalma şansın az bu değerler işimizi zorlaştırıyor deyince neyse dedik Allahtan ümit kesilmez. Ürolojiye gittik ilaç yazdı ayrıyeten de bitkisel ürünler tüketecek Allah çaresiz dert vermesin kimseye. Senin aşılama ne zaman canım?

umarım faydasını görürsün canım yoksa benim gibi aşılama anında şok yaşarsın. İnan aşılamama bile sevinemedim doktor hamile kalma şansın az bu değerler işimizi zorlaştırıyor deyince neyse dedik Allahtan ümit kesilmez. Ürolojiye gittik ilaç yazdı ayrıyeten de bitkisel ürünler tüketecek Allah çaresiz dert vermesin kimseye. Senin aşılama ne zaman canım?

allahım inşallah yardımcımız oll..amiiin..benim adetim gelsin iğnelere başlicam canım..aşılamada herhalde bi 15 gün sonra olur.daha var :emir_bebek:

Çok sevinirim canım. Peki yumurtlamam da yardımcı olacak mı? Yani kaliteli çatlayacaklar mı acaba?

Adetin düzenli olmasi yumurtlamak demek zaten bence sorun buysa dene hayut tohumunu kullandıktan bijaç gün sonra adeti getiriyor ilaçlardan iyidir ama sen şuanda asilama yaptiysan kullanma bebegide söker getirir hayit tohumunu aktardan aliyorsun küçük kahverengi yuvarlak bisey tohumarı havanda döv cezvede suyu kaynat .2 bardak olacak 1 tatli kasigi hayıtı atocakta bir fık desin kapat üzerini cam tabak kapat 10 15dk demle ara ara iç bir gün içinde CoK acı ama ise yariyor adetin çok veya az geliyorsa konuda dengeliyor

Amin canım inşallah.. Doktora sordum neden acıdı diye, o da "tabiki acıyacak normal acıması" dedi, rahime kadar girip spermleri bırakıyoruz acımasa anormal olurdu dedi.. ağrı eşiğim yüksek olmasına rağmen o kadar canım acıdı ki tansiyonum düştü yattığım yerden kalkamadım :KK50: inşallah tutar da tekrar yaşamak zorunda kalmam o acıyı :18:

Sen ne zaman yaptırdın aşılamanı?

31 temmuzda oldu canim beklemedeyim simdi

Hayirli guzel sonuclar alirsiniz insallah arkadaslar. Ben haziranda ve temmuxda yaptirdim asilama. Ikisi de tutmadi maalesef

Xxyyx arkadasim bir liste yapsana sayfa sahibi sensin sanırim ben anlamıyorum pek bu işlerden temmuz ayinin listesini Folik arkadasimiz çok güzel yapmisti daha güzel takip ediliyor öyle

X