Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
[QU, post: 36568572, member: 580408"]Günaydın kızlar :-)
Bugün 13.gün ve bekkemedeyim inşallah kırmızıları değil pozitifi görürüz :-)
Yol arkadaşlarım ne alemdesiniz gelen giden yok de mi?[/QUOTE]
Ne gibi belirtileriniz var bende ateş basma ve zaman zaman belime hafif agri giriyor

Merhabalaaar...

acaba temmuz topiginden arkadaslar varmi burda tlf girdigim icin tamamini okuyamadim.

temmuz negatufti bi ay ara verdik simdi yine basliycaz, ama hic enerjim yok nedense ama ara verecek durumumda yok yas ilerlio malum:-))

Günaydın kızlar :-)
Yol arkadaşlarım ne alemdesiniz gelen giden yok de mi?

ayyyy inşaalllaaahhh kırmızılar 9 ay boyunca gelmez canım. inşaallah hayırlı haberlerini alırız. Test yapacak mısın? aslında yapsan çıkar :cool::cool:

benimde bugün 4. günüm. ama 3 gündür soğuk algınlığı ile uğraşıyorum. öksürük, hapşırık, ates, halsizlik çok fenayım.

Yarın test günün :) hadi mutlu haberler ver bize benimde 12. Günüm :)
Inşallah canım. Var mı belirtin??

Olduğumuz günü sayarsak benimde 13.günüm tahlil günü sayan 3 kisiyiz heralde degilmi
Evet canım ayniyiz seninle demek ki. Ne zaman yapacaksın testi?

[QU, post: 36568572, member: 580408"]Günaydın kızlar :-)
Yol arkadaşlarım ne alemdesiniz gelen giden yok de mi?
Ne gibi belirtileriniz var bende ateş basma ve zaman zaman belime hafif agri giriyor[/QUOTE]
Aynen atesim 37 üstünde ben de havalara bağlamıştım belim de hafiften ağrıyor adet belirtisi de bu..

ayyyy inşaalllaaahhh kırmızılar 9 ay boyunca gelmez canım. inşaallah hayırlı haberlerini alırız. Test yapacak mısın? aslında yapsan çıkar :cool::cool:

benimde bugün 4. günüm. ama 3 gündür soğuk algınlığı ile uğraşıyorum. öksürük, hapşırık, ates, halsizlik çok fenayım.
Geçmiş olsun canım. Yapmayacağım haftasonuna kadar bekleyeceğim inşallah görmem kırmızıları

Inşallah canım. Var mı belirtin??

Evet canım ayniyiz seninle demek ki. Ne zaman yapacaksın testi?

Ne gibi belirtileriniz var bende ateş basma ve zaman zaman belime hafif agri giriyor
Aynen atesim 37 üstünde ben de havalara bağlamıştım belim de hafiften ağrıyor adet belirtisi de bu..

Geçmiş olsun canım. Yapmayacağım haftasonuna kadar bekleyeceğim inşallah görmem kırmızıları[/QUOTE]

iyi dayanıyorsun vallahi. ben olsam yapardım. barı idrar testi ya :cool:

Geçmiş olsun canım. Yapmayacağım haftasonuna kadar bekleyeceğim inşallah görmem kırmızıları

Okadar çok negatif gördüm ki artık cesaret edemiyorum :KK43:(

iyi dayanıyorsun vallahi. ben olsam yapardım. barı idrar testi ya :cool:[/QUOTE]

Kızlar nasılsınız? Yol arkadaşlarım durumlar nasıl? Benim bel ağrım ve ara ara ateslenmemden başka bişey yok. Sona yaklaştıkça stres yapmaya başladım..

tanti .!.:
Merhabalaaar...

acaba temmuz topiginden arkadaslar varmi burda tlf girdigim icin tamamini okuyamadim.

temmuz negatufti bi ay ara verdik simdi yine basliycaz, ama hic enerjim yok nedense ama ara verecek durumumda yok yas ilerlio malum:-))
Haziran temmuz ve agustos olarak ben varım hatırlamadın mı

X