Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yok bende de :-( iğneden birkaç gün sonra batmalar ve göğsümde ağrılar oldu ama şimdi hiçbirşey kalmadı.. test yapacak mısın yoksa benim gibi adeti mi bekleyeceksın?
Bendede aynisi Canım hiçbişey kalmadı cumartesi günü Çağrdilar beni kan alıp test yapcak lar sende yaptır

selam kızlar. bugün ilk aşılamamı oldum. biraz ağrım oldu. şimdi iyiyim sadece bel ağrım var. Rabbim kimsenin emeklerini maddi manevi boşa çıkarmasın. İsteyen herkese tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah
Canım Hayırlısı olsun inşallah bebişn seninledir.biraz anlatırmısın nasıl oldu aşılaman

Arkadaslar Günaydın dun doktor muayene edip ozellik yok dedi acaba yumurtam mi yok ne denek istedibilen var mı? Yoksa kist filan mi yok demek istedi?

Canım Hayırlısı olsun inşallah bebişn seninledir.biraz anlatırmısın nasıl oldu aşılaman

çok sağol canım. Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin. Canım normal muayene olur pozisyondasın. hijyene çok önem verdi. batikonla iç dış temizlik yaptı :rolleyes::rolleyes: ama batikon mikrop öldürücü olmasına ragmen spermide öldürdüğünden batikonuda izotonik bir çözelti ile temizledi. sonra spermi göndereceği kanülü yerleştirdi daha doğrusu rahim ağzından geçmedi. sonra rahim ağzını bişeyle açıp tutturdu ve kanülü öyle yerleştirdi. bu kısmı biraz ağrılıydı. sonra kanüle enjektör ile spermi enjekte etti. Ve bitti. sonra kanülü çıkardı. Koltuğu başaşağı olacak şekilde ayarlayıp popomun altına yastık koyup 1 saate kadar dinlendirdi. sonra eve geldim canım. aşılamadan sonra karnımda özelliklede belimde ağrım oldu. bel ağrım hala az da olsa devam ediyor. :KK49::KK49:

çok mu ayrıntılı oldu ne :KK23::KK23::KK23:

Bendede aynisi Canım hiçbişey kalmadı cumartesi günü Çağrdilar beni kan alıp test yapcak lar sende yaptır
14 gün sonra test yaptir dediler bana da ama haftasonuna adet olurum yoksa. Yoksa adetin ikinci günü gidip 2. Aşılama için beklemeden başlayacağım. SeniN kaçıncıydı ve devam edecek misin negatifse?

çok sağol canım. Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin. Canım normal muayene olur pozisyondasın. hijyene çok önem verdi. batikonla iç dış temizlik yaptı :rolleyes::rolleyes: ama batikon mikrop öldürücü olmasına ragmen spermide öldürdüğünden batikonuda izotonik bir çözelti ile temizledi. sonra spermi göndereceği kanülü yerleştirdi daha doğrusu rahim ağzından geçmedi. sonra rahim ağzını bişeyle açıp tutturdu ve kanülü öyle yerleştirdi. bu kısmı biraz ağrılıydı. sonra kanüle enjektör ile spermi enjekte etti. Ve bitti. sonra kanülü çıkardı. Koltuğu başaşağı olacak şekilde ayarlayıp popomun altına yastık koyup 1 saate kadar dinlendirdi. sonra eve geldim canım. aşılamadan sonra karnımda özelliklede belimde ağrım oldu. bel ağrım hala az da olsa devam ediyor. :KK49::KK49:

çok mu ayrıntılı oldu ne :KK23::KK23::KK23:
Bende temizlemediler sanırım. Zaten direkt rahim içine gittiği için gerek duymadı belki de..

Bismillahirrahmanirrahim بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم .
Evet arkadaşlar yeni umutlarla ağustos ayında ikinci aşılamam olacak nasipse.
Benim gibi Ağustosta aşılama olacaksan,hadi sohbet edelim.

:emir_bebek::KK49::nazar:
Canım herkes aşılama tarihini, sonucunu yazsa da bir tablo olusturup her ay devam ettirsek olmaz mı?

X