Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kuzu araya girmek gibi olmasında 5000 çok değil mi gerçekten sadece hsg için mi kan da içinde mi dicem ama yine dd çok kan tahlili ne istedi ki amh vs gibi mi
Yok bebegım estafurullah kan tahlili anestezi ve hsg ücreti bu yani şok oldum Nası cümle kurucağımı bilmiyorum daha tüp bebek değil bişe değil niye bu kadar fazla bilmiyorum napıcam onu da bilmiyorum

Bende hsg çekildim. İstanbul hem anadol hem avrupa yakası dahil olmak üzere en az 15 yeri aramışımdır hiç biri anestezili de dahil olmak üzere 5 bin fiyat vermedi. Size biraz fazla söylemişler gibime geliyor. 2 bin diyen de 1500 diyen de oldu. İki yerde 600 demişlerdi onlardan birinde de anestezisiz olarak çektirmiştim haziran ayında

Bende hsg çekildim. İstanbul hem anadol hem avrupa yakası dahil olmak üzere en az 15 yeri aramışımdır hiç biri anestezili de dahil olmak üzere 5 bin fiyat vermedi. Size biraz fazla söylemişler gibime geliyor. 2 bin diyen de 1500 diyen de oldu. İki yerde 600 demişlerdi onalardan birinde de anestezisiz olarak çektirmiştim haziran ayında
Ya evet işte bende duymadım hiç çok saçma çok Kayseri’de yaşıyorum düşünün çok bi hastane şansım yok bu konuda uzmanlaşan ama bu kadar çıkan fiyat çok saçma Pazartesi gidicek eşim bi konusucak yani bilmiyorum nolur anesteziden bu kadar fark etmez insanlar doğum yaparken bu parayı verir benden bi filme istediler bu fiyat

Ya evet işte bende duymadım hiç çok saçma çok Kayseri’de yaşıyorum düşünün çok bi hastane şansım yok bu konuda uzmanlaşan ama bu kadar çıkan fiyat çok saçma Pazartesi gidicek eşim bi konusucak yani bilmiyorum nolur anesteziden bu kadar fark etmez insanlar doğum yaparken bu parayı verir benden bi filme istediler bu fiyat
Hastane değil de görüntüleme merkezi varsa civarınızda onlardan fiyat alın birde. Onlar kısmen biraz daha uygun olabiliyor

Bende fiyat duyunca devlet geldi aklıma yani ama napıcam Nası hareket edicem İnan içim sıkılıyor yani
Kızum sen bilirsin tabi maddi gücün varsa yaptır korkuyorsan napalım yapcak bsry yok sadece bu tarz seyleri bukadar para isteyen yerleri anlamıyorum hayır en fazla ne yapıcak ki devlette aynısını yapıyor. Ben mesela devlette yaptrdım 2 doktor vardı biri elimden tuttu dgeri işlem yaptı elimden tutan acımıycak diye bni bi sakinlestrdi oldu bitti kuzu. Doktoruna güveniyorsan seviyorsan devam et kuzu

Kızum sen bilirsin tabi maddi gücün varsa yaptır korkuyorsan napalım yapcak bsry yok sadece bu tarz seyleri bukadar para isteyen yerleri anlamıyorum hayır en fazla ne yapıcak ki devlette aynısını yapıyor. Ben mesela devlette yaptrdım 2 doktor vardı biri elimden tuttu dgeri işlem yaptı elimden tutan acımıycak diye bni bi sakinlestrdi oldu bitti kuzu. Doktoruna güveniyorsan seviyorsan devam et kuzu
Bebegım maddi gücüm herkes gibi orta seviye ama bu çocuk olayı beni çok yıprattığıi için artık sonuna gelmek istiyorum ama insanlarının zaaflarını mecburiyetlerini kullanıp bunkadar para istemek çok acımasız

Banada çok geldi ve üzüldüğüm nokta bu böyleyse aşılama ne kadardır içime oturdu ben maksimum 2000 bin falan olur o da anestezili olduğu için demiştim
Canım nerde yasiyosun başka hastahane araştır çevre illere yakında varsa uygunsa ulaşım imkanı felan bi değerlendir. Yani hastahaneye tamam desen bile işlem günü ödeme yapiyosun eşinle bi konuş 5000 cidden anestezili bile olsa çok yani. Bende özelde çektirdim 2 yıl var arada biliyorum ama ya ne bileyim maddi olarak zorlar insanı. Asilama da ben iki özele sordum sehrimdeki 3800 ve 4800 dediler ilaçlar vs vs hariç 4800 olanı tercih ettim çünkü doktoru çok bilgiliydi. Kısacası araştırmaya devam et

Bebegım maddi gücüm herkes gibi orta seviye ama bu çocuk olayı beni çok yıprattığıi için artık sonuna gelmek istiyorum ama insanlarının zaaflarını mecburiyetlerini kullanıp bunkadar para istemek çok acımasız
Evet umut tüccarlığı yapan çok gerçekten insanların zaaflarindan para kazanmayı marifet zannediyolar. Rabbım iyi insanlarla karşılaştırsın her çaldığın kapida. Addi manevi açıdan her süreç çok yıpratıcı kendini buna hazırla. Bana akıl verenim yoktu rabbinden her durum için razı olmaya çalış. Bende pozitif goremedim hala ama umutsuzluk seytandandir Rabbım güzelliklerini sunacaktır bize inanıyorum. Birde doktorlar genelde bilgi verir. Sana umut vermek için demiyorum sakin çok çok umut bağlama. Hsg sonrasi hafif tıkanıklık varsa ve gebelik engeli oluyorsa onlar hsg ile açılır ve bir çok kişi hsg sonrasi normal gebe kalmış. Umutlanmak için demiyorum bak seni etkilemek istemem başka bi sorununuz yoksa bi kaç ay bekleyip asilama vs tedavilerine öyle başlayın. Seni zorlayan kişileri bebek konusunda iyi gelmeyen kişilerle mesafe koy arana kendine bolca zaman ayır. Rabbinle konuş hic kimse olmasada. Ben bunları yapabiliyorum kendimi iyi hissediyorum. Mümkün olduğunca bedeni gevselt her konuda. Umarım adet olmadan 9 ayımız geçer 🤗🤗🥰

Yaaa ben bi arastırayım bugun çok teşekkür ederim bura da olmasa yerdim heralde kafayı
Rica ederim. Bende çok endişeliydim rahim filmi konusunda anlayabiliyorum sizi. Ama endişelenmeyin burada okuduğunuz kötü yorumları kafanızda büyütmeyin. Ben çok korkarak gittim Allaha şukur korktugum gibi olmadı

Evet umut tüccarlığı yapan çok gerçekten insanların zaaflarindan para kazanmayı marifet zannediyolar. Rabbım iyi insanlarla karşılaştırsın her çaldığın kapida. Addi manevi açıdan her süreç çok yıpratıcı kendini buna hazırla. Bana akıl verenim yoktu rabbinden her durum için razı olmaya çalış. Bende pozitif goremedim hala ama umutsuzluk seytandandir Rabbım güzelliklerini sunacaktır bize inanıyorum. Birde doktorlar genelde bilgi verir. Sana umut vermek için demiyorum sakin çok çok umut bağlama. Hsg sonrasi hafif tıkanıklık varsa ve gebelik engeli oluyorsa onlar hsg ile açılır ve bir çok kişi hsg sonrasi normal gebe kalmış. Umutlanmak için demiyorum bak seni etkilemek istemem başka bi sorununuz yoksa bi kaç ay bekleyip asilama vs tedavilerine öyle başlayın. Seni zorlayan kişileri bebek konusunda iyi gelmeyen kişilerle mesafe koy arana kendine bolca zaman ayır. Rabbinle konuş hic kimse olmasada. Ben bunları yapabiliyorum kendimi iyi hissediyorum. Mümkün olduğunca bedeni gevselt her konuda. Umarım adet olmadan 9 ayımız geçer 🤗🤗🥰
Yaaaaaaa ağlattın beni bee sen Nası güzel kalpli birisin çok teşekkür rabbim tez zaman da emanetini versin sana kucağını doldursun inşallah
Ben ilk vajinismus hastasıydım onunla mücadele ettim baya zaman
Sonra çocuk denedik olmadı eşimde sperm kalitesizliği çıktı
3 ay çatlatma iğnesi ile yumurta takibi yaptık mağlesef olmadı
Sonra ben aşılama istedim fakat doktorum hsg olmadan mümkün olmadığını söyledi sonra aşılama değil 3 ay ara verelim gebelik şansı yüksek olur dedi ama ben çok yıprandığı için hocam aşılama yapalım dedim

Rica ederim. Bende çok endişeliydim rahim filmi konusunda anlayabiliyorum sizi. Ama endişelenmeyin burada okuduğunuz kötü yorumları kafanızda büyütmeyin. Ben çok korkarak gittim Allaha şukur korktugum gibi olmadı
Yaaa inşallah benim de olmaz düşünmekten basım ağrıyor kendimi ev işlerine verdim sürekli Ağrı kesici içiyorum ama geçmiyor

Canım nerde yasiyosun başka hastahane araştır çevre illere yakında varsa uygunsa ulaşım imkanı felan bi değerlendir. Yani hastahaneye tamam desen bile işlem günü ödeme yapiyosun eşinle bi konuş 5000 cidden anestezili bile olsa çok yani. Bende özelde çektirdim 2 yıl var arada biliyorum ama ya ne bileyim maddi olarak zorlar insanı. Asilama da ben iki özele sordum sehrimdeki 3800 ve 4800 dediler ilaçlar vs vs hariç 4800 olanı tercih ettim çünkü doktoru çok bilgiliydi. Kısacası araştırmaya devam et
Şimdi memorial hastanesinde bi tanıdığım var ona mesaj attım tüp bebekte çalışıyor dedim sizde ne kadar o da 5000 TL canım bizde yazmış yuh dedim ya yuh yani dicek bişe bulamıyorum

Kızlae reglimi bekliyordum aşılama olmak için ama sanırım hamileyim :)

Eklentiler

• C5E4346A-AEA4-4FCD-89DD-84E3F0938D1F.jpeg
    C5E4346A-AEA4-4FCD-89DD-84E3F0938D1F.jpeg
    167,6 KB · Görüntüleme: 27
Kızlae reglimi bekliyordum aşılama olmak için ama sanırım hamileyim :)
Gözün aydın canım adetine kaç gün vardı bende aşılama için adetimi bekliyorum 5 gün var bugün erken test yaptım çok belli olmayan bı çizgi vardı sonradan belirginleşti

Eklentiler

• IMG_20220806_135651.jpg
    IMG_20220806_135651.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 26
Yaaa inşallah benim de olmaz düşünmekten basım ağrıyor kendimi ev işlerine verdim sürekli Ağrı kesici içiyorum ama geçmiyor
Bu kadar panik yapmayın kendinizi agrıya acıya şartlamayın. Sıkıntısız acısız geçer insallah.
Ben işlem saatinden yirmi dakika önce ağrı kesici içmiştim belki o da etkili olmuştur aklınızda bulunsun. Bi baskı sızlama hissediyorsunuz ama uzun sürmüyor, acıdı demeden işlem bitiyor bile.

X