Ağlıyorum iki gündür..

Çok şaşırdım bu itirafa.
Ama açıklaman iyi olmuş.
Başka üyeliklerin varsa onları da iptal ettir.
Sonuçta sanal dünya olsa da bizler yazılanları gerçek kabul edip yorum yapıyoruz.
Hak verirsin ki kimse aptal yerine konmak istemez!

Tahmin etmistim. O yuzden ilk konun disinda hic yorum yapmadim konularina. O konunda hissetmistim cunku. Ayrica yalan soyleyen bizi degil ancak kendini kandirir. Bunu da unutma ve bir an once tedavini ol. Gecmis olsun.

Bilmeyenler icin mitomani nedir?

[video]http://www.nasil.tv/Mitomani-nedir[/video]

Son düzenleme:
Konu kapanmadan yazmak istedim.

Aman Allahım şok oldum ya!

İki üyeliğin konularına baktım ve taban tabana zıt iki karakter çizilmiş!

Biri evli, sırdan, kilolu, aile problemleri olan bir kadın.

Diğeri zayıf, bakımlı, elit, zengin, yanında çalışanları olan yardımsever bir hatun!

Çok şaşkınım!

Acaba olmak istediği kadını mı yaşıyor kafasında?

Ya filmlerde gördüğüm her şeye şahit oldum bu sitede! :18:

Bkn. Beyza'nın Kadınları, Kimlik vs.

Konuyu okurken,daha yorumlara girmeden bu ya hasta ruhlu,ya da çok fakir ki kendini böyle tatmin ediyor diye düşündüm.Çünkü diğer konularını da biliyorum ve bir iki yorumum da olmuştu.Hatta maddi kısmı bu kadar göze sokmaması ve insanların duygularını tırmalamaması konusunda tavsiyede bulunmuştum.Zaten ben burdaki öğrencilere yardım ediyorum demesi ve talepleri geri çevirmesi,her mantıklı insanın aklında soru işareti oluşturur.Yardım geçici birşey değildir ki.Ve bu tazr insanlar ne zaman deşifre olsa,bir tür psikolojik hastalğı bahane ediyorlar.Psikolojik hastalıksa bile,evde mutlu olamama,hayal dünyasında yaşama başlangıcı oluyor.

O yüzden dünkü bir konunun üstüne geldi bu konu.Orada da savunduğumuz gibi,nihayetinde bu sanal bir ortam bazı şeyleri,konuları fazla ciddiye almamak takıntı yapmamak gerekiyor.Yardım amaçlı dahi olsa adres telefon kimlik bilgilerini vermemek gerekiyor.Ben daha önce bir yardım talebi konusunda bu uyarıyı yaptığım için,insanların içinde bulunduğu durumu anlamamakla suçlanmıştım bazı üyeler tarafından.Benim anlatmaya çalıştığım buydu işte.Karşımızdaki erkek mi,kadın mı,hırlı mı,hırsız mı,hasta mı,sapık mı,fantazi manyağı mı bilmiyoruz.O yüzden bu siteye ve benzer sitelere giren özellikle pırıl pırıl temiz kalpli genç kızlarımız,tanımadığınız bilmediğiniz kimseyle "abla" yakınlaşmasıyla dahi olsa samimi bir arkadaşlık kurup telefonlarınızı verip görüşmeyin.Tabiki iyi niyetlilerde vardır ama dikkatli olun.Nihayetinde sanal ortam.

Bir ben mi şok olamıyorum böyle konularda?Bana hiç şaşırtıcı gelmedi öğrendikten sonra da olamazz kandırıldım hissiyatına girmedim aynı ruh halindeyim işte.Bayanlar bence sanal alemi çok ciddiye almak da bir sorun.Yani her çeşit insan var sanal alemde.Bir insan nasıl sanal alemde kendini başkası gibi tanıtan bir insana ciddi anlamda şaşırabilir anlamıyorum.Burası da alt tarafı bir site yani. Yapmış,gitmiş işte hesabı da ceza almış siz niye üzülüyorsunuz,kandırılmış hissediyorsunuz,kafanıza takıyorsunuz.

evet katılıyorum, sanal alem olduğunu unutmamak gerekiyor. yorumlarıda ciddiye almadan yapmak gerekiyor.

Okulun İzmir'in küçük bir yerinde olduğunu söyleyince ben de bir şeyler tak etmişti. Sonrasında "ben hallederim" dediğinde. Hem İzmir'de öyle bir okul var mı ya ? diye düşünmüştüm hem ben hallediyorum demesi ilginçti

feci köşeye sıkıştırmışsınız. ortaya çıkmasına sebep olan mesajlardan en önemlisi bu. sayenizde olmuş bazı şeyler.

Çok tşk ederim.
Aynı hastalık sahibi biriyle 3 yıl geçirince böyle oldum sanırım
Garip ama genelde aynı kaçışlar, aynı geçiştirmeler, aynı tepkiler veriyorlar.

Açıkçası ben dayanamayıp vurmuştum. Normalde çok cazgır olan kız susup kalmıştı. Doğru olduğuna ikna etmeye çalışmıştı ama gözlerimle görmüştüm zaten inanmadım o yüzden. Sonra babası çok hasta olduğu için tekrar görüştüm. Ailesini severdim çünkü. Bir şans daha verdim. Ta ki benim flört ettiğim kişinin kendisine asıldığı yalanını uydurana kadar
O son damla olmuştu zaten. Sizde iyi yapmışsınız uzaklaşmakla.
Hastalıksa hastalık canım napalım. Bize zarar vericekse uzak olsun daha iyi.

Umarım en kısa zamanda düzelirsin. Sayende hastalığın adını da öğrenmiş oldum, bilmiyordum.
Allah şifa versin.
Lütfen tedavini yarıda bırakma.
Kendine yapıyorsun çünkü; bize bişey olmaz.

bişeyler bekliyordum ama ilginç yinede .
ortak özellik izmir ve öğretmenlik galiba.

samyelipoyraz olarak hobi olarak uğraş aradığı başlıkta çok güzel cevap vermiş kendisine :)

Bu konuda da kendi kendine cevapları var.
İlginç gerçekten.
Arkadaşım sen tedavini ihmal etme tabi hastalığın da yalan değilse.
Oldukça detaylı hikayeler yazıp,bir de karşılıklı konuşturmuşsun üyeliklerini

Merhaba,
yorumlarınızı okudum, sizlerde kendinizce haklısınız ama lütfen kendinizi bizim yerimize koyun, kimi üyeler yönetimden izin alarak ikinci üyelik alıyor, sırf burda çok özel bir derdini anlatabilmek için, yeni üyelik alıyorlar çünkü sizlerle hergün sohbet edip yakınlık kurduklarından ana üyelikleriyle yazarlarsa onlar hakkındaki düşüncelerinizin değişmesinden, belki yüzüne vurmanızdan korkuyorlar, kimi de üye olduğu, üyelik ismi eşi ailesi tarafından bilindiğinden deşifre olmamak için izin alıp ikinci üyelik alıyor, bize güvenerek, onları ifşa etmeyeceğimizi bilerek ricacı oluyor, biz onları nasıl deşifre ederiz, nasıl deriz ki şu üye aslında bu diye(

Sizlerle dalga geçmek, siteyi karıştırmak için pek çok üyelik alanları zaten yazıyoruz, aldığı tüm üyeliklerin isimlerini bile listeliyorum ama hepsini ifşa edemeyiz, bunu istemeyin benden.

Ama şunu yapabiliriz, yönetim onayı olmayan, gereksiz yere bir sürü üyelik alan kişilerin ikinci üyeliklerini iptal ederken, ana üyeliğini de bir süreliğine banlayabiliriz.

Şimdi konuyu kapatmak istiyorum müsadenizle, dün gece kalbiminaruzvezni'yi banlarken altından böyle bir hikayenin çıkacağını, samyelipoyraz'ın bana özür mesajları atarken açtığı konuya yazıp kendini deşifre edeceğini, sizlerden özür dileyeceğini bilemezdim, bence sizlerde yargılamayın artık onu, belki gerçekten sorunları var, yönetim kim olduğunu söylemeyecekken kendini ele vermesi kolay birşey değil, onu da anlamaya çalışın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…