Ağız tadı bozukluğu

Çok zor , geçeceği günleri iple çekiyorum ama bir yandan da hiç geçmeyecek gibi geliyor bana
Özellikle bu tükürük mevzusu bana hayatı zindan etti , insan içine bile çıkamıyorum

Çok zor , geçeceği günleri iple çekiyorum ama bir yandan da hiç geçmeyecek gibi geliyor bana
Özellikle bu tükürük mevzusu bana hayatı zindan etti , insan içine bile çıkamıyorum
Yk cnm öyle düşünme nden çıkamayasın insan içinee hamilelik haliii herşey olabilir üzme kendini hiç böyle seyler için hem daha 9.haftadasn inş geçecek hepsi bigün ben evden çıkamıodm bulantım yüzünden smdi çıkıyorum kusarsamda kusarm diorm ama dışarya çıkmak daha iyi gelio inş senin bu günlerinde geçecek şikayetlerin hafiflicekk sonucta sebebimiz mükemmell

Bende olmustu butun hamileligim boyunca metal tadi kokusu sanki kasigi yiyordum.
Mecburen yemek zorundaydim halbuki ben yemek asigi biriyimdir.
Sucuktan,koyun etinden vb bazi seylerden de nefret etmistim. Ne zaman dogurdum resmen yemeklere saldirdim okadar guzeldiki yemekler hersey guzel kokuyodu

Ben bulantıyı geçtim şu tükürük bezlerimin fazla çalışması mahvediyor beni , hiçbir iş yapamıyorum , gündüz bi yere çıkamıyorum ancak gece tenha saatlerde bir kaç saatliğine hava almaya çıkıyorum arada. Elimde pet bardak tükür tükür içim çıkıyor.
Birde 10. haftada bulantılar tavan yapıyormuş korkuyla bekliyorum çaresiz

ahhh canim ahhh hic gecermi kafayi yiycem tek umudum gecicek oldugunu artik bilmem ilk gebeligimde delirdigimi dusundum doktirlar da boyle bir caka gormediyse bilmiyo bu durumu bana ilk gebeligimde psikolojik dedi aha dedim delirdim :) sonra baska bi doktora gittim 100 hamileden birinde gorulur dedi en azindan normalmis dedim neyse 4 aydan sonra biraz idare etmeye basliyosun yada bu duruma alisiyosun bilmuyorum vak suan tukurmeye devam ama cekirdek yiyorum naneli sakiz naneli seker agzin hic bos kalmuyo bide zeytin atiyorum agzima bi muddet tukurugumun tadini engelliyi ama su icmeye calis su kaybediyoruz ilk baslarda seib aylarindayken birsey fayda etmiyodu anam cildircaktim simdi en azindan tolere edebiliyorum disari cikmak istemitosun sciksan herkes sana bakuyo esimde habire gezelim cikalim seni bu durumu yasayandan baskasi anlamiycak ahh ahhh ne zor sey annem bi kadinla tanismis 3 bebeginude ole dogurmus annem kadin anlatirken tiksiniyodu diyo o yuzden yanliz deilsin vegecici

Nasıl geçici geçmiyor işte Geçen Dr randevum vardı , anlattım durumumu , dedim bunun çözümü yokmuş ne yapacağım ben böyle ? Nasıl yok dedi , var dedi. Reflü olmuşsun sen dedi , reflüden oluyor bu dedi , düzeleceksin dedi. Sürekli karşılaşıyoruz bu vakalarla dedi. Ben nasıl sevindim anlatamam. Bir mide ilacı verdi bir de Rennie Duo verdi. Evet reflüm hafifledi ama tükürme aynı devam. Ağız tadı bozukluğuyla birleşince hepten çekilmez oluyor. Birşey yiyemiyorum. AÇım bütün sinir sistemim çökmüş durumda. Sanırım doğuma kadar çekeceğim ben bunu Çok zor bir durum dayanamıyorum artık

ne reflusu ya bu doktorlar hep ayni bana da onlari verdi migde asidini duzenleyelim dedi biseye yaramadi gecici olmasi dogundan sonra kalmiyo olmasi kiminin ki 6 ayda geciyomus ben doguma kadar tukurdum interneten cok arastirdim gemde cok kac bayanla yazistim cogu doguma posetle pet siseyle girdim ciktigumda tukurmuyodum diyodu maalesef benimde sinir sistemim vozuldu valla gecelri kalkip agliyodum ilk 3 ay simdi tadi degistirebilitorym agzina atip cignediklerimle cekirdek zeytin vs yukarda yazdiklarim.simdi senin 4 aydan sonra hafiflet merak etme gecmesse de beim gibi 9 ay tykurursun dofumdan sonra gecer ama annem ben cok aglayinca bos ver k8z tukuruyosun ama cok guzel cocuk diguruyosun bak byda cok guzel olcak diyo ahhh ahhh bilmiyolar ne zor oldugunu allah sabir versin canim millet hamile oldugunu anlamaz bizde bole savasiris rabbim saglikli evlat saibi olmayi nasip etsin

Yok gerçekten reflüm vardı canım , afedersin tükürüğüm kahverengi yada kanlı oluyordu. Özellikle gece midem ağzımda oluyordu hep. Hep bir öğürme isteği kusma isteği yatamıyordum bile. Şimdi o biraz düzeldi , midem biraz daha rahat önceye göre. Ama bu tükürük bitiriyor beni. Her gece dua ediyorum , Allah'ım sabaha kalkınca geçmiş olsun kurtulayım diye ama yok. Her yeni gün bir öncekinin aynısı. Allah sabır versin bize. Bunun nasıl ilacı olmaz ya , nelerin nelerin çaresi var bir bunun mu yok ? Erkek bebek bekleyenlerin dört beş ayda geçer yazıyordu bir yerde. Kız bebeklerde doğuma kadar sürüyormuş. Senin bebeğinin cinsiyeti ne canım

benim bi oglum var iki 22 aylik ve doguma jadar tukurdum esim yurt disi siteleri bile arastirdi maalesef yokmus bi ilaci hatta neden oldugunu da bilmiyolar ender gorunrn bi durum sakiz cigne deyip duruyo doktorlar.ben ilk gebeligimde dogumdan sonra gecsin diye adak adadim sonra kurbani da kestim o kaddar cildirdim yani berbat vi durum maalesef bide ikinci gebeligimde sanki daha da artti yada ben ilkinden ole bikmisim ki buna katlanamiyorum cok zor cok bide calisan bi bayanim rezil oluyosun

Çok ilginç değil mi tedavisinin olmaması ve nedeni bile bilinmiyor , bende çok araştırdım..Çünkü ilk defa böyle bir şey görüyorum , çevremde de kimseden görmedim. Başa gelince çekiliyor. Birazcık azalsa ona bile razıyım. Bu sefer doğuma kadar sürmez belki senin canım , birbirimiz için dua edelim. Böyle hamileliğin tadını da çıkaramıyoruz. İşkence gibi birşey bu

Arkadaşlar ;
Bu ağız tadı bozukluğu kaçıncı haftada geçiyor ya , tecrübeliler var mı bu konuda ????
Ve bir de tükürük salgısındaki artışta geçmedi 16 haftalık oldum , hala yutamıyorum ve sürekli tükürüyorum

9 haftalik hamileyim 2 gundur basladi ama cok kotu bir durum kizlar ilk hamileligimde yasamamsitim hic boyle birsey. Cozumu nedir nezaman gecer cok zor bir durum bulantim kusmamda var hayattan bezdim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…