Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

haklisin canim insan kendini daha rahat hissedio keske acisiz olsa ben bacak ve koltuk altimi epilatorle aliorum ama genital bolgeye deniyim dedimm kenarindan ustelik hemen vazgectimm acidan

cesaret valla o aciya dayanmak canim ben cesur olamiyorum malesef ilkinde kanadimi peki ben jilet yapioum tuyler kalinlasti haliyle sen heryerini alabildigine gore kaymak gibi dolasiosun rahat raahat keske bende yapabilsem ne kadarda bi cikio canim

sadece ilk alışında acır kanarda hatta benim öle oldu bende hep jiletle alıyordum
inan bende senin gibiydim ama ilk seferden sonra hiç acımıyo
bi daha jileti eline almak istemezsin.. ve iç taraflar üstlerden daha zor
görmek zor oldğundan ama daha az acıyo oda bi gerçek..
ben sadece 2 aydır ağda yapıyorum kendim sesu sir katkılı ağda ile
ve kapkalın olan tüylerim baya inceldi ve çoğuda sarardı kendiliğinden (aslen sarışınım
almadığım bölgeler hep sarı tüylü)
kesinlikle başlamanı tavsiye ederim az cesaret :1hug:

Benim birde pes etmeme huyum var bende öle idim ama dedimki yapanların benden ne fazlası var bende yaparım ve yaptımda..diğer tarafları bende epilatörle alıyorum zaten çok az..

evet bi cesaretle ufak ufak basliyimm hazir agda bagdinla alsam ufak kesip dahami rahat olur canimcim

ama direk sir ağda ile başla sirli ağda ile değil..

kartuş sir ağda,ağda bezi ve ağda yağı işini görür canım..

depilissima kartuş ağda sesu ağda yağı veya başka bi markada olur sesu ağda bezi..

tamam canimcimm bunun hazir agda bezin uzerinde olanlari yok galiba ben beze surup oyle yapistirsam olurmu

evet bi cesaretle ufak ufak basliyimm hazir agda bagdinla alsam ufak kesip dahami rahat olur canimcim

en önemlisi tüylerin uzunluğu 1 arpa boyu kadar olmalılar daha uzun olursa daha çok acır
hemde şuan seninkiler gürdür jiletten dolayı zor olur boyuna dikkat et
üst kısımdan başla çokta küçük parçalar yapma çok uzun sürer pes edebilirsin
ben etmiştim yarısına yakınını bıraktım dayanamadım ertesi gün yaptım
aslında öle olmasıda iyi oldu ilk sefer sende öle yapabilirin dayanamazsan...

öle pek alıcağını sanmıorum canım denedim ben uygulayacağın bölgeye sür ince tabaka halinde sonra kestiğin kağıdı yapıştır ve çek...

jiletten dolayi kalin ve gur ilk gun bititremem gibi gelioo biraz canimda tatludur:)) ufak ufak baslicam insalla bu jiletmahvedio yeterincede kesicez diye alamioruz her yeri rahatca insalla yapabilirimm

sir daha ii canım sirli tam ii almıor ve sir daha çok alıo tüyleri

sir daha ii canım sirli tam ii almıor ve sir daha çok alıo tüyleri

evt sanırım daha yi yapışıyo dimi...
ben bi kere bıyıklarımı aldırmıştım sir ağda ile çok alerji yaptı
ondan cesaret edemiyorum bi daha benim cildim hashas sanırım..
benim sırtımda bile çok tüy var..
tüylerim sarı değilde siyah olsa maynum diye hayvanat bahçesine atardılar valla delikafadulden

ayy minikkk ilahi sende bazilari kolunun ustundeki tuyleride aliomus ben alistirmak istemiorum bide iki kol cikcak sonra ama alanlarin goruyorum kaymak gibi kollari insan imrenioda

ay çok alemsin walla....evet sir hiç bırakmıo ben bide o ağdadan sonra epilatörle üstünden geçiorum iice temiz olsun die...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…