Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

bende korkarim vajinada lazeri yakarlar falan tuy derken daha buyuk dert cikar ama suda var o kadar manken sanatci var onlar kalici cozum icin lazermi tercih ediolar acaba iyi yere yaptirinca lazerin tehlikesi ortadan kalkarmi acaba diyede dusunmeden edemiom

kızlar bebe pudrası ağdadan önce mi sürülüyo sonra mı.bi cvp verin aaaa:)))) beyazlatıyormuş hem orayı.

önce sürüyorsunuz arkadaşlar. sir ağda yapısı gereği çok yapışkan olduğu için pudra ağdanın her yere bulaşmasını da önlüyor. ellerinizi de kullanamaz hale gelince pudra süreseniz bu yapışkanlık yok olur rahat rahat devam edersiniz ağdaya... :nazar: a.s.

vajina ic dudaklar popo arasi

aynı şekilde canım sürüyorum ben sir ağdayı kağıdıyla çekiyorum.Küçük küçük çalışıyorum kağıtları ona göre kesiyorum ve bitio bugün yaptım bendekaydirigubbakcemile5

yok canım ya acımıo artık alıştım 1 seneye yakındır yapıorum.Zaten ilk ve 2. biraz acıtıo sonra alışıosun...

cesaret valla o aciya dayanmak canim ben cesur olamiyorum malesef ilkinde kanadimi peki ben jilet yapioum tuyler kalinlasti haliyle sen heryerini alabildigine gore kaymak gibi dolasiosun rahat raahat keske bende yapabilsem ne kadarda bi cikio canim

evet walla canım kaymak gibi ayda 1 sefer yapıorum 1 saat uğraşıorum yetio bana..çoook rahat oluoyor.ilkinde evet hafif kanadı morardı fln ama artık geçti...

Hayır canım hiç bişi sürmüyorum ya az bi cesaret yeter canım bunu yapmaya ne acılara dayanıyoruz bayan olarak.çok küçük parçalar halinde çalış ilk önce.yavaş yavaş istersen tüm gününü ayır ama orayı bitir kararlı bir şekilde jiletin pisliğiyle uğraşmaktansa bir kere bu acıyı çekip rahat olmak temiz olmak inan değer buna..

aslında benim cannımda çok tatlıdır bakma sen ama napıım artık canıma tak etmişti ve ben sinirlenince inat yapınca hiç bişi tanımam önümde...

dogru diyosun canimcim doktora bile gitmeye insan cekinio jilet hepsini almadigi icin bi denicem bi ciksinda hele daha dun temizledim gerci jilet olunca bi kac gune cikarlar :KK43:((

bide esin biseymi dedide inat ettin agda yaptin canim bazi esler sevmiomusta ondan merak ettim

yok canım ya alakası yok eşim kızıyor bile bana bu kadar kıl hastası olduğum için.ama ben kendim rahat edemiorum sevmiyorum böle olunca kendime güvenimmi gelio ne...ne alakaysa ama daha ii hissediorum kendimi...delikafadulden

X