Makyaj Ürünleri Ağda makinası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pinkLipstick

"EL-SAMED"
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
572
17
Kızlar haftaya a101 e ısırıtıcılı kartüşlü sir ağda makinası geliyormuş fiyatı 20 tl markası agiss diye bişi
Açıkcası bayadır ağda makinası almak var aklımda alsam mı diyorum bundan alıp kullanan var mı acaba ?

Ben başka bir markanınkini almıştım.Ama hepsi aynı hemen hemen bence,çalışma mantığı aynı çünkü.Sir ağdanın ince sürülmesi açısından kullanımı rahat oluyor.Bacak bölgesi için uygun fakat diğer bölgelerde pek rahat kullanılmıyor.Roll-on tarzı düz bir başlığı var çünkü ve kıvrımlı bölgelerde sürülmesi zor oluyor.Bir de kartuş içindeki sir ağda bayağı katı durumda olduğundan,kullanılacak kadar ısınıp akışkan hale gelmesi için önceden prize takıp 15-20 dk.kadar beklemek gerekiyor.

Makinesini bilemem ama ağda bilmediğin marka alma ben a101en ağda aldım ve hepsini çöpe attım.

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

hmm öyle mi diyorsun canım mesela vajina ve koltuk altına uygun değil o zaman anladım
15-20 dk süre beklerim ya önemli değil ama bunu bildiğim iyi oldu bak teşekkürler canım verdiğin bilgiler için :)

hmm öyle mi diyorsun canım mesela vajina ve koltuk altına uygun değil o zaman anladım
15-20 dk süre beklerim ya önemli değil ama bunu bildiğim iyi oldu bak teşekkürler canım verdiğin bilgiler için :)

Genital bölge için kesinlikle uygun değil.Yani üst ve kasık bölgesi için belki ama iç taraf için uygulanamaz.Koltuk altında kullanırken de çukur bölge olduğu için zor.Yani çok becerikli biri yapabiliyordur belki ama ben kullanamadım bacak dışında.Çünkü görmüşsündür sen de incelediysen makinayı,ağız kısmında dönerli bir silindir var boru gibi ve düz.Sir ağdanında ince bir satıh olarak sürülmesi gerekiyor.O düz silindir kısmın tenine paralel tutulması,tam oturması gerekiyor sürerken.Koltuk altı,genital gibi bölgeler de kıvrımlı olduğu için bazı yerlere sürülüyor ama çukurda kalan kısımlara değmiyor makinanın başlığı.Tek başına zor yani oralarda kullanımı.Fakat sen mesela koltuk altının çukur kısmını elinle gerip,düzleştirip başkası ağdayı sürerse olabilir belki.Bir de şu var,elinde makina,oturup mesela bacaklarına rahatça uyguluyorsun.Makina el hizanın aşağısında kaldığı için ısınmış ağda kolayca akıyor içinden.Ama koltuk altın için makinayı yukarı kaldırman gerekiyor,bu sefer kartuş içindeki ağda ters yöne,başlığa doğru değil dibe doğru indiği için sürülemiyor.Biraz uzun oldu ama fikir vermek açısından yazdım

oww gözümü korkuttun ya ben de en çok bacak ve koltuk altı için istiyordum ama olsun madem sadece bacak ve kollarıma yaparım :) zaten 20 tl bişi yani cüzzi bir fiyatı var kaçırmıyım bacı
teşekkürler şekerim zahmet verdirdik

Yani açıkça yazayım dedim ki bilgin olsun.Ben de uygun bir fiyata almıştım,dediğin gibi o yüzden maddi açıdan pişmanlık duymazsın,kullanabildiğin yerlere uygularsın,yine işe yaramış oluyor sonuçta.Ben alırken ağda olayını tamamen çözümlemiş olacağım düşüncesiyle almıştım ve heryere uygulanamadığını görünce hayal kırıklığına uğramıştım O açıdan da böyle ayrıntılı yazmak istedim yani.

Çok doğru yazmışsın canım. Bacak dışı kullanımı zor oluyor

Çok doğru yazmışsın canım. Bacak dışı kullanımı zor oluyor

Evet canım,ben de bacak dışında kullanamadım açıkçası.Bu sir ağdaların kartuşlu değil de konserve kullanım şeklinde olanları var.Onun da ayrı bir makinası var ama fiyatlı biraz.Yine fişe takılıp ısıtma sistemli.Konserve kutusu gibi satılıyor sir ağdası.Onu makinaya oturtuyorsun,istediğin zaman ısıtıp kullanıyorsun.Spatula ile sürülüyor.Ağdacılarda da bunlardan var zaten.Onu tavsiye edenler olmuştu ama alıp deneme imkanım olmadı benim.

hıhım konseve şeklinde olanları gördüm nette baktım kuaförlerin kullandıklarındanmış sanırım dimi spatulayla sürülüyor ama bana o şekil zor gelir ya çünkü şu kavanoz sir ağdalar yokmu ocakta ısıtıyorsun sesu falan sir ağda spatulayla sürülüyor onlardan kullandım ben ama bu kartüşlü olan daha kullanışlı gibi geldi sanki bilmiyorum artık işte umarım a101 de bitmeden yetişirim de alırım makinayı çünkü normalde 50-60 tl makinaları 20 tl ye bir daha bulamam gibi sanki

Evet canım,konserve şeklinde olanlar spatula ile uygulanıyor.Sir ağdada önemli olan ince bir tabaka şeklinde sürebilmektir.Normal ağda gibi suyla,sabunla filan yıkanarak ta çıkmadığı için fazla kalıntı bırakmamak önemli.Sen al bitmeden o zaman,en azından bacakların için kullanırsın.Fiyatı uygun çünkü gerçekten.

Ben farklı bir markanın ısıtıcısını ve ağdasını kullanıyorum..
Çok memnunum..
Hiç yorulmuyorum her yerime sürüyorum, ağda beziyle cart curt yoluyorum valla
Kaymak gibi oluyor..

bu hafta değil haftaya olan aktüel ürünlerde gelicekmiş pazartesi gelir sanırım demi umarım bitmez fiyatı hakikaten çok uygun hemde inceledim de paketin içinde 2 adet kartuş,makinası,2 metre ağda bezi var yani
aynen bacak ve kol için alıcam zaten ben :) teşekkürler şekercim yorumların için

Sir ağda temizleyici yağlar var
Sir ağdanın kaldığı bölümlere ağda bezi yardımıyla sürerse kalmaz. Hem bacaklara parlaklık veriyor hem de kızarıklığı gideriyor..

20 dakika ısınmasını beklemek gerekiyor diyorsunuz.
peki bir kere ısındıktan sonra bir daha donmuyormu?. kesintisiz kullanılabiliyor mu?
Ben de bilmediğim için sordum.

Gerçi ben kartuşları kaynar suda bekletip eritiyorum, fazla zorluk olmuyor
Gene de makine alabilirim. fiyatı iyiymiş

Son düzenleyen: Moderatör:
Sir ağda temizleyici yağlar var
Sir ağdanın kaldığı bölümlere ağda bezi yardımıyla sürerse kalmaz. Hem bacaklara parlaklık veriyor hem de kızarıklığı gideriyor..

Evet canım,bebe yağı da kullanabilirsin sir ağda sonrası.Ciltteki kurumayı,pullanmayı önler.Diğer yorumuna da baktım.Ne güzel kolay kullanabilmişsin.Genital bölgeyi de alabiliyor musun yaa?Bildiğimiz bu kartuşlu makina ile yani.Ben ne şekillere girdim becerebilmek için yapamadım da

Yok hayır o bölgeye ağda sürmüyorum sarkma yaptığını duyduğum için..
O bölgeyi kremle alıyorum o idare ediyor beni
Ama bi ara eldiven ağda yapmıştım o bölgeme.
Bir ay bir kıl ucunu bile görmemiştim

Anladım.Bak marketlerde bu tür aktüelde yayınlanan ürünler spot üründür.Kısa süreliğine satışta olur yani ve stoğu az olur.Fiyatı da piyasaya göre uygun olduğu için bazısı kapış kapış gider.Mağazaya ürün sevkiyat günlerini sor,çekinme birşey demezler,söylerler.Ürünün satışa konacağı gün gitmen lazım çünkü yoksa bulamayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…