Adriana Lima'nın makyajsız hali

her haliyle güzel bence ilk fotolarda dişleri tuhaf çıkmış o kadar

Ya arkadaslar... Okadar para kazaniyor.. Normal estetik falan yaptirmasi...
Hem ne cirkinler var makyajsiz... Adriana Lima onlarin yaninda dogal güzellik gibi kaliyor :)

makyajsız hali normalde,estetiklere çok şaşırdım doğal biliyodum onu.

hem bildiğim kadarıyla victorias secret markası estetiksiz mankenler alıyo.şaşırdım baya

Bence makyajsız haline degılde Vs'den once defilelerdeki haline bakın.Gerçekten şaşarsınız.Ben de eskiden çok guzel buluyordum ama o bahsettigim fotoğrafları gorunce aslında o kadarda guzel olmadıgını anladım.Evet dudaklarıda estetik.Bi ara çok merak ettigimde bu araştırmayı ingilizce olarak yapmıştım.Ve bir estetikçi Adriana'ya dudak estetigi yaptıgını kabul etmiş

ben anlamıyorum bence insanlar genellikle ünlüleri photoshoplu hallerine bakarak karşılarına öyle çıkmasını bekliyor ve kendilerini ünlülerin gerçekte photoshoplu olduğuna inandırıyor
işte zaten bu yüzden burda o kadar güzel kız olamaz mantığı doğuyor ben bunu anlamıyorum işte adrianada doğuştan star değilmişki hatta kendini hiç beğenmezmiş çirkin olduunu düşünürmüş ama bu güne bakın dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak gösteriliyor ve o sıradan bir insan olarak dünyaya geldi!bu yüzden kimse bu kadar güzel olamaz tarzı konuşmalarada gerek yok tabiki aşağlamayada gerek yok.şöyle düşünün ki adriana bir insan bir tablo değil her an fotojenik olamaz her zaman iyi zamanında olamaz ve şimdi bakında söyleyin makyajlı ya da makyajsız yüz hatlarında bir değişim var mı HAYIR!!eğer sivilceli kötü bir cildi olsa makyajla kapatmış bak aslında nasıl çirkinmiş deseniz anlardım ama kızın cildi güzel zaten sadece makyajsızken daha solgun siz makyajı çıkarınca makyajlı halinizdeki kadar canlı mı görünüyorsunuz?makyaj sadece kötü cildi olan bir kadının daha güzel görünmesini sağlayabilir ama zaten cildi güzel olan bir kadını sadece etkileyici kılar yani kısacası adriana hala harika!!

peh peh peeeeh. makyajsız hali çokta çirkin değil..dogal bi güzellik var yüzünde oran vs. ama dudaklar göğüsler falan :/ yok artık dedim yani

[video=youtube;-UVykmgG9hY]http://www.youtube.com/watch?v=-UVykmgG9hY&feature=player_detailpage[/video]

buda adriananın dudaklarına silikon diyenlere olmadığını ispatlar sanırım...

makyajsız halini de beğeniyordum ama estetiksiz sanıyordum ben göğüsleri hele hele dudakları çok şaşırttı

dudaklarında dolgu silikon vs hiçbir şey yok arkadaşlar, before kısmına hep güldüğü ya da dudaklarını büzdüğü fotoları, after kısmına da dudakları daha dolgun gösteren likit açık renk rujlu halini koyuyorlar kadını karalamak için. gülünce çizgi halini alıyor çünkü dudakları, yapısı böyle. sadece göğüslerinde müdahale var, 16 yaşındaki videolarını izledim ben bu kadının ve yüzünde kesinlikle bir değişiklik yok.

Hatta tuba_ceren arkadaşımız da koymuş video, özellikle 2:02 de görebilirsiniz dudakları 15 yaşındayken nasılmış.

Son düzenleme:
dudaklari estetik degil zaten. kendi dudaklari

estetik cnm dudak ve gögüsler zaten aklınız alıyo mu o kiloda vücutta yağ yok gögüs nasıl olsun çok zayıf insanlarda gögüs olmaz ayrıca ben makyajsız cok daha güzelim makyajsız halım bunun makyajlısından cok daha güzel profesyonel fotograflar bilmem kaç paralık profesyonel makyaj ürünleri herkes güzelleşir öyle bi imkanda bana sorarsan megan fox bu kadından her türlü güzel adriana yı beğenmiyorum yine victoria secrets da sarışın tatlı bi kız daha var o daha güzel

megan fox plastik bir kadin onun estetige harcadigi parayla herkes güzellesir.. asil estetik mucizesi o. adriananin dudaklarinda müdahale yok sadece gögüslerinde var.

megan foxun üstünden bir cok estetik ameliyati gecti , adriana lima gögüslerini yaptirmis cokmu

İnsanlar böyle ftğ lara bakıp kendini avutuyor,bilerek bu ftğları yayınlıyorlar.kaydirigubbakcemile2 Aaa,bu mu güzel ? Hıh!..deyince insanlarda bi rahatlama oluyor sanırım.

Aynen katılıyorum rahatlamak adına yapılmış resimlr onca bolluğun içinde parayı turşu mu yapacak ufak kusurları yaptrr tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…