Adriana Lima'nın makyajsız hali

Bu resimlerin çıktısını alıp erkek arkadaşıma baak adrianada bile dudak dolgusu var ben neden yaptırmayayım ki dicem ilk fırsatta :)

Bu kizin eli yuzu duzgun, vucude guzel, uzun boylu....saclari guzel, yuzu guzel, kisacasi cok guzel bir kiz))) makyajsizda cok guzel makyajlida... bazilari burda aaa makyajsiz cirkin falan yazmis cok sacma:KK33: ayrica estetigi falan varsada hic ama hic belli olmuyor, aksine cok dogal duruyor bence

kadın her halıyle guzel bı kere fızık var ha goguse gelırse onuda herkes yaptırıyo ne varkı:KK15:

dudaklarının şişme olduğuna çok şaşırdım,bu kadar doğalını hiç görmemiştim,bizimkilerin dolguları çok belli oluyor

makyajsız hali de güzel ama o kadar dikkat çekici değil sadece. estetiksiz olupta kusursuz güzel olabilecek biri de yok bence.
ha bi de dudakları dolguya benzemiyor.

güzel kadın demek az olur bence,bu kadında daha fazlası var.sempatik,seksi,bakışları ve gülüşü ayrı bir hava katıyor.ayrıcalıklı bir güzel,olağanüstü güzel.beğenmeyenlere şaştım doğrusu yerinde olmak için can atmıcak kadın yoktur bence.:KK33:

Bence bu kadın makyajlı da makyajsız da çok çok güzel bir kadın.Evet göğüsleri silikonmuş ama ne kadar mükemmel yapılmış çok doğal duruyor...Göğüslerimin böyle olacağını bilsem bende yaptırırım.Dudaklarıda çok doğal ve güzel olmuş...Estetiksiz halide gayet hoş ama tabiki estetikle daha bir seksi olmuş...

Taş gibi hatun ; makyajlıda makyajsızda..
Şunu kabul edelim makyajsızken hiç bir ama hiç bir kadın kusursuz bir güzelliğe sahip değildir.
Güzeldir, hoştur ama mükemmel değildir.
Adriana'nın makyajsızken mükemmel olmasını beklemek yanlış.
Makyajsızda güzel ama tabii ki makyajlıyken apayrı bir güzelliği var..
En önemlisi makyajı taşıyabiliyor.
Yakışıyor.

Fakat göğüslerinde olduğu gibi sanırım dudaklarındada birazcık slikon var.
Çünkü fotoğraflarının bazılarında dudakları bir küçük bir büyük..

Ama olsun estetikli, estetiksiz.
Güzel mi?
Güzel.

X