Adriana Lima'nın makyajsız hali

adriana+lima+n&

Kızlar yani Allah aşkına birçoğumuz makyajlıyken bile Adriana'nın makyajsız hali olamıyoruz, Adriana'nın makyajsız hali olabilse sevinçten takla atacak milyonlarca kadın var lütfen yani kaydirigubbakcemile3 Kabul edelim ki makyajlıyken güzel olan kadınların çoğu makyajsızken de güzeldir ve makyajsızken çirkin kadınların suratını makyajla bile düzeltemezsiniz :KK1: Gayet güzel kadın nesi var, kaçımızda öyle ceylan gibi gözler, biçimli burun, güzel dudaklar var Allah aşkına? Tek kusuru dişleri pek muntazam değil o kadar...

bence güzel bi kadın
makyajsız halide gayet güzel
makyajla ise afeti devran

ya bu resmlerı gorupte aaa ınanmıyorum dıyenlere cok guluyorum dogal guzel sanıyodum falan yazmıslar cok komık kadında bı ton makyaj var bellı degılmı dogal guzel sanıyodum cok sacma bence makyasızda cok cırkın degıl ama normaldede pek guzel bulmuyorum ben

makyajsız halinde abartılacak bi durum yok çünki her ne kadarda güzel olsa bi insan zaman zaman kötü çıkabilir fotolarda yalnız şu göğüs ve dudak meslesi harbiden böylemiymiş ben pek inanamadım çünki doğal güzel olmasa bu kadar abartmazlardı güzelliğini gibi geliyor ve zaten bu kadar güzel göğüsler yapacaklarsa bende yaptırrım

kendisi ben lisedeyken çok çirkindim diyor zaten ama yinede o kadarda çirkin degil mankenlerin o temposuna kilo almicaz diye çok az yemek yiyip beslenememesine selulit olmicaz guzel kalicaz diye surekli ve çoguda kuçuk yasta krem makyaj ve dolgu isine girismesip kendilerini mahvetlerine ragmen yinede guzel benim kuzeninim onceden ben gibi kalin dudaklari vardi ikinci kere burnuna estetik yaptirdiginda dudaklari yok olmustu :S belki buda oyle bisidir

bence dudakları doğal resimde photoshop.. göğüsleri bilemem ama majyajsız bi fark yokk

Makyajsız da güzel ama dudak ve göğüsleri silikonlu. Silikonsuz hali de fena değil ama tabii silikonlarla adriana lima olabilmiş :)

bence güzel ayrıca konuşurken yada bir ağız hareketinden dudakları öyle çıkmış olabilir sonuçta insanlık hali her fotoda farklı olabiliyoruz bazen hem ben adrianayla ilgili bi video izlemiştim küçüklük halleri vardı ordan emin oldum zaten bu kızın yüzünün doğal güzel olduğuna dudakları yüzü aynıydı dudakları doğaldı

bencede gayet iyi yani kimse anasının karnından makyajlı doğmuyoki tabiki fark olucak

doğumdan sonra göğüsleri büyümüş olabilir.yüzünün toplu durduğu resimler de hamileyken çekilmiş.bence makyajsız da çekici ama çok tüylü bir bayan.yakın resimlerine bakın netten.

X