Adriana Lima'nın makyajsız hali

ıyyy dişlekkk... surata bakk kemıkler cıkmıss... tombul olsa daha güzel durur balık etli kadın süper her zaman..

LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5C637%5CB%C3%96YLE%20K%C4%B0MSE%20%C4%B0NANMAZ%202011%5C03.jpg

makyajsız hali çirkin denilemez sadece makyajsız her kadın gibi sıradan makyajsızda güzelmiş dedirtmiyo

Hafif bir makyaj var gibime geldi.
Makyajsızken çirkin deil ama öyle güzel de sayılmaz bence.Tabi makyajsızken çirkin olmamak ta önemli bi yerde.
Bu arada iyiki dudaklarına silikon koydurmuş daha da güzel olmuş.:KK34:

Dudaklarını nerey şişirttiyse çok doğal duruyor.
Silikonlu dudaklarda gülerken üst dudaklar bir ikiye ayrılır ve iğrenç durur ama bunda hiç öyle değil.

Göğüs silikonu da damla silikondan onlar da doğal görünüyor.

Sütyensiz biraz sarkık gibi duruyor ama top silikon gibi tahta göğüsün üstüne iki tane top kondurmuşsun gibi durmuyor en azından.

Mesela Rihanna'nın da gğüsü damla silikon. Son kliplerinde sütyensiz baya sergiliyor silikonlarını..

Yüzü de gayet gayet güzel bence sünger gibi delikli değil en azından

Ha biraz solgun hepimizinki gibi.

Makyajla gerekli yerlere uygun rötüşler yaparak, güzel yerlere vurgu, çirkin yerler kapatılarak daha canlı görnüyüro yine hepimizinki gibi.

Ki zaten en öenmlisi olan vücut süper, taş gibi.

Erkekler de zaten vücuda bakıyor, önem veriyor.

İnsanlar böyle ftğ lara bakıp kendini avutuyor,bilerek bu ftğları yayınlıyorlar.kaydirigubbakcemile2 Aaa,bu mu güzel ? Hıh!..deyince insanlarda bi rahatlama oluyor sanırım.

aynen sana katılıyorum. heralde ay okadarda güzel deyil gibi diyince rahatlıyo bu fotoları özellikle çekenler . ama bu kadının makyajsız başka fotoları var çok güzel tabiki makyajlı olmasada. ayrıca dudakları bilmem ama göğüsleri doğum yaptıktan sonra böyleymiş. bilmiyorum ama kendisinin dediğine göre ''doğum yaptıktan sonra göğüs ölçüm büyüdü deyince bir çok yerden teklif aldı. gibi haberler var.tabiki emin olamayız ama mesela googleye aratın megan fox silikon çıkar önce ve sonrası ama adriana ile ilgili bişey bulamadım.

Son düzenleme:
sadece dudaklar çok farklı göstermiş farklı bir kişi olmuş onu söyleyebilirim, şaşırdım :44:

dudaklarına silikon çok yakışmış :KK69:,sanki bizim ünlülerimizin dudaklarıda böyle mi??:KK12::KK31:?ördeğe benziyor bizimkilerr,:KK53::KK1:seda sayan,aysun kayacı,.............

adriana nın dudakları silikon degil....

sadece gogusleri silikon ... o foto buyuk ihtimal photoshop....

her haliyle gelmiş geçmiş en güzel kadınlardan biri...

her kesin makyajsızken yada makyajlıylen farklı acıdan yada anlık cekilmiş fotoları vardır... bazen bende kendime yada baskalarına resimlerde baktım mı sok oluyorum aaa bu da kim diye...

yani resimler aldatıcıdır zaten ki burda adriana gibi tescilli bir guzelden bahsediyoruz...

makyajsız hali bile bircok kadının full makyj iki dirhem bir cekirdek halinden binlerce kat guzel... :KK12:

Göğüs silikonu çok doğal olmuş. Ben de estetiksiz sanıyordum.

Türk milleti olarak yabancıları ilahlaştırma gibi bir yapımız var.Bu kadın oldukca sempatık cana yakın evet güler yüzlü.Ama slikonsuz haliyle bu yerlere gelemezdı zaten.Çünkü bu kadını göğüsleri ve dudakları çok farklı göstermiş onları cıkarınca bunun yerini alabilecek sadece Türkiyede 10 tane hatun var.Ki 16 yasındaki fotosunda dudakları kalındı diyen arkadaslar Güney amerıkada özellikle brezılya ve venezuellada estetık yaşı 12ye kadar ınmıstır.Brezılya podyumda venezuellada yarısmalarda ıddıalı oldugu ıcın küçüklükten baslar bunların guzellık telasları.Zaten adriananında göüs ve dudak olayı onu diğerlerinden farklı gösteriyor.Bunları cıkarınca onun boyunda fızıgınde yüzlerce kadın model vs var.Türkiyede onun yerini alabılecek kaç tane kadın var yapmayın Allah aşkına.Arda turanda aynısını demiş cok yakından gordugu halde onu.Evet güzel bir kız ama öyle eşsiz ağzı ıkı metre acık bırakacak kadar da değil.Güzelliğin belli bir standardı yoktur.Kimse en güzel ve en yakısıklı olamaz.

vallahi bende makyajsız güzellerden zannediyordum adrianayı ama yok yinede çirkin değil ama makyaj daha güzel yapmış onu yoksa makyajsız ahıım şahıım güzelliği yok benide okadr boyasalar bende okadr güzel olurum hepimiz öle oluruz hatta ne demişler..Çirkin kadın yok bakımsız kadın varr :KK66:

haklısın ben makyaj yapmayınca herkes hastamısın diyor o kadar vahim durumdayım :)

X