Adriana Lima'nın makyajsız hali

bence makyajsız hali de güzel. sonuçta, makyaj çok çirkin bi kadını güzelleştiremez. demek ki belli bi güzelliği var ki makyaj da onu daha güzel yapıyor.

özenle seçilen kötü anlar ... her an her dk fotojenik olunmaz ki :) bence oldukca hos bi hatun ...

kadın bebek bebek,her haliyle güzel.ayrıca hangimiz makyajlı onun kadar güzeliz kiayrıca sadece yüz olarak bakmayın vücut da harika 4.4 lük kadın işte

Makyaj hiçbir şeyi yoktan var edemez güzel kadını biraz daha güzelleştirir sadece. Ben makyajlı makyajsız hiç bi fark göremedim açıkçasıbilmiyorumkismile

bnce gayet hoşş makyajsızdaa ben kötü bi yanını göremedim kızlar ?

bene b ir çok insanın makyajsız halinden güzel kat kat. ama dudakları silikonmuymuş yaa hayal kırıklığı akannehir

kafanızda bigudiler bir de öyle gülseniz siz de kötü görünürsünüz..gitmişler en kötü resmi koymuşlar..adriana her haliyle güzel bir kadın..bu arada dudak operasyonu resimlerinde before now yazıları yanlış yerlere yazılmış :)

bu hatun her haliyle güzel hadi kötü pozlarını çektiler yüzden çirkin dediler de vücuduna ne demeli yani boshayallersmile

o değil de bu kadın keşke hiç gülmese..
gördüğüm en çirkin gülüşlerden yavv

Bunlar da dogum yaptiktan sonraki ilk fotolariymis :) kadin hala tas :)

doğum mu yapmışşşşş...akannehirakannehir
ne taşı? kaya kaya..lolita valla..zemuszemus
Allahı var, kızın herhali güzel.-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-.

kadın doğuralı aylar olmuş..
benden de hamilelik pozları.. çok şeker bu kız çoook..-tatlicadiarzu-

inanamıyorumm :bbo: ben de doğal güzel sanırdım ve çok imrenirdim paylaşım için teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…